Краят на срока приближава, а ДЕВЕТОКЛАСНИК иска просто да минава

  • 34 644
  • 748
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 161
За много години! Година изпълнена с много здраве, късмет и удовлетворение 🍀

# 61
  • Бургас
  • Мнения: 16 333
У дома учението се падна на мен! 😂

# 62
  • Мнения: 390
Честита Нова година - здрави, щастливи, благословени, късмет и благополучие!
Да почерпя - имаме у дома двама празнуващи - един от тях е наборът - освен здраве, дано по-често да отваря учебниците

# 63
  • Мнения: 783
Ina21, живи и здрави да сте всички! 🍀

# 64
  • София
  • Мнения: 3 042
За много години! Здраве, късмет и сбъднати мечти на всички ни! Децата - да са щастливи и да намерят призванието и пътя си!
Ина, честити именици със закъснение!

# 65
  • Бургас
  • Мнения: 16 333
Ина, честити ти именици!🍀

# 66
  • София, в момента в любимото ми село Железница
  • Мнения: 1 694
За много години, момичета!
Живи и здрави да сте вие и семействата ви! Само хубави неща да ви се случват през тази година!
За всички с поводи за празници тези дни - честитооо!
Набора не отвори нищо по празниците - нямал домашни. Това ще го разбера със сигурност довечера, когато почне да се шашка... Disappointed Въобще не съм се напрягала.

# 67
  • София
  • Мнения: 12 495
За много години, момичета! Бъдете живи и здрави, наборчетата и семействата ви. Нека новата година да е по-успешна и щастлива!

# 68
  • Мнения: 665
Да ни е здрава и спокойна новата година! На мен от баницата с късмети ми се  падна слава😂  а на набора  успех в начинанията. 😁
Набора вчера започна да учи. За моя радост без  да го подканям. Този месец се очертава да е напрегнат за децата.🤔

# 69
  • Мнения: 1 376
Момичета,
Желая ви една година пълна с късмет, сбъднати мечти, щастливи мигове! Да сте здрави вие и всички, които са около вас🙏
Ина, честити да са имениците!
Ние по стара традиция сме в Македония... Още спи народа, а трябва да закусим и да стегнем багажи😱 Трябва децата да са на училище поне след седмица, че това е НЕчовешко👻

# 70
  • Мнения: 8 963
За много години! Здрава и успешна година пожелавам!

Дъщеря ми хубаво си почина през ваканцията. Надявам се бързо  да успее да влезе в релси, че в петък имат класно по Руски.

# 71
  • Mars Hotel
  • Мнения: 4 877
За много години, момичета! Дано годината е пълна с положителни емоции за всички ни!

Моята нищо не пипна цяла ваканция, но ние и не бяхме вкъщи. Изкарахме много приятна почивка в Кипър, на топличко.

Днес ще е драма, защото трябва всичко да се напише и научи, а утре имат и класно по математика.

От баницата ми се падна повишение, а на нея - женитба. А дано не!

# 72
  • Мнения: 8 246
За много години!
При младежа предстои само класно по английски. По БЕЛ измъкна петица, по математика и немски се отчете с шест. През ваканцията не е пипнал нищо. Снощи взе да чете от учебника за "Дядо Горио". Щял да прави публично изказване по БЕЛ, имало списък с теми. Какви са темите не знае, днес щял да ги погледне и да си избере някоя. Тук много ми липсва онзи емотикон, който се пляска по челото. Какво му пречеше поне да погледне списъка предварително, да си набележи няколко теми и през ваканцията все някакви идеи щяха да му хрумнат по някоя от тях.

# 73
  • Майничка
  • Мнения: 12 623
При нас се получи голяма забава с късметите. Между празниците бяхме болни с ММ, на 30 се даврандисахме и се хванахме да разместваме, за да монтираме една пералня (старата умря на 20.10.), че извънредното положение заплашваше да се превърне в статукво.😄
На 31 следобед приключихме, даже изпрахме ритуално, но нямахме никакъв пауър за готвене и си изкарахме чудесна вечер на мезенца, зелена салатка, коледни сърми и баклава.
В късната новогодишна сутрин рязко се сетих, че сме забравили баницата, а около обед родата минава да се сурвакаме и да си види късметите, дето не бях ги измислила още. Спомних си, че в Декатлон ми бяха мушнали един лист късмети с някаква покупка, изрових го и така... тази година "ще бягам само след топката".😄

Последна редакция: вт, 02 яну 2024, 10:57 от gargamela

# 74
  • София
  • Мнения: 3 077
За много години, момичета! Да е здрава, успешна, спокойна, осигурена и щастлива нова година.
Честито на празнувалите вчера!
У дома учението се падна на мен! 😂
така ти се пада, като слагаш такива "късмети" Stuck Out Tongue Winking Eye От личен опит го казвам, и аз изтеглих "учението" и наборката заяви - има възмездие, искаше да ни го набуташ, ноооо всичко се връща Joy
А майка ми е именица и на първи ходим традиционно на късна следобедна закуска с баница и поредните късмети. Тя (майка ми) отваря нейния и заявява - е, падна ми се любовта. Щерката поглежда дядо си и казва "bye, bye, дедии. Това, защото и Веси като мама искаше да ни набута с късмети по нейн вкус, нооо има възмездие".
Но Гаргамела уби всички с тая топка. Забързана година, мила, това е положението, но пък вероятно не е нищо ново Joy

Общи условия

Активация на акаунт