ДЕКЕМВРИйска любов съм аз голяма, Валентинката за тати и за мама

  • 15 552
  • 283
  •   1
Отговори
# 270
  • СОФИЯ
  • Мнения: 853
Весенце, Честит рожден ден!
Да си жива и здрава, много късмет и щастие ти желая и да си най-желаната и обичана жена!



и един скромен поздрав:
http://greeting.clubastrology.net/upload/create.php?f=1008-013-78-1068.swf


Честит рожден  и на мъжа на Зори. Много здраве и късмет му желая.




Мишелин Честита годишнина!Да сте много щастливи и да се обичате винаги, така както сте се обичали в началото!
От днес всичко лошо да остане за гърба ти и бързо да се разреши проблемът ти.



Лек и успешен ден ви желая!

П.С. Леле колко нови отговори докато го напиша  Laughing

Последна редакция: чт, 15 фев 2007, 10:14 от Жани

# 271
  • Мнения: 458
Честит Рожден Ден, Весе!!!
Жива и здрава и само хубави моменти с половинката ти и вашето малко съкровище.

Честит рожден ден на любимия на Зори!

Честита годишнина на Мишелин!
Още много години да се обичате и да се радвате на живота!

Извинявам се, че не ви пращам поздравителни картички, но бързам да публикувам, докато форумът е на промоция  Laughing

Приятен ден на всички!

# 272
  • Мнения: 335
   ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН,ВЕСЕ!ПОЖЕЛАВАМ ТИ,МНОГО ЗДРАВЕ,ЩАСТИЕ И ЛЮБОВ!

МИШЕ,ЧЕСТИТА ВИ ГОДИШНИНА!НЕКА ЖИВОТЪТ ВИ Е ИЗПЪЛНЕН САМО С ЛЮБОВ И ПРЕКРАСНИ МИГОВЕ!



Силни прегръдки  Hug  Hug  Hug,дано всичко се размине възможно най-леко  Praynig Peace

Зори,честито ти рожденник!Да ти е жив и здрав!

# 273
  • Мнения: 80
Поздрави на всички непоздравени (от мен)!
И за вчерашния празник, влюбени-загубени, именници, рожденници! Генерална честитка за всички! Hug Hug Hug  bouquet

Галакси, не се предавай, давай с упражненията, ако и да не помогнат, няма да навредят. А ако помогнат......?  bouquet То човек само да надвие мързела си е цяло постижение (от собствен опит го казвам). Дано се размине, стискам палци, а ако няма разминаване- дано мине леко, каквото ида се наложи.
Мишелинка - потърси алтернативи, други мнения, друг тип лечение освен оперативно. Е, ако няма мърдане от операцията,леко и бързо възстановяване, ама дано има друго решение.  bouquet
Сани- божествена е малката сладурка!
Очаквам разкази от празнуващите, вкл. горещи, а може и по-хладни. Кой каквото има Simple Smile
Правде- за порастването, много си права. Никола никога не ни е търсил, ни денем, ни нощем, на който и да го оставя, дори непознат човек 5мин по-късно вече се хилоти и е продал душата си, стига да му уйдисват на акъла. Радвам се, не защото си "измивам" ръцете и е лесно да го оставя на друг, а защото виждам, че е щастлив. Нека се радва на света както желае, аз съм някъде в сянка - да го подкрепя, когато има нужда. Има една приказка - остави у мъжа усещането, че води парада. На практика е обратното, но това го знаем ние- женското войнство. Поне моят е от тази порода. А бебето, нали е мъж - и то е такова Simple Smile хахахахахахаха
Оууууууууууууу много философстване дойде, особено като за сутрин!

Поздрави най-сърдечни
Забравих да споделя на какви магарии го е научила баба МИ. Марширува, набива крак, докато тя му повтаря раз-два, раз-два. Очите ми се събраха, ще доложа снимки, някой ден Stuck Out Tongue Говорните умения: нулеви, само ЪЪЪЪЪЪ. Тамън заучи някое звукоподражателно мууу, беееее, ауууу и предходните "знания" изфирясват.
Хубав ден!

# 274
  • София
  • Мнения: 3 823
Честит Рожден Ден,Веси!
Бъди жива,здрава,много весела и щастлива!


Мишелин,честита Годишнина!Дълги години щастие и любов!
Миличка,ще ти стискам палци всичко да се оправи Praynig.
Зори,честит ти рожденник!Да ти е жив и здрав!
На мен  от няколко дни настроението ми е под всякаква критика.То разбира се си има и причини,но се надявам скоро всичко да дойде по местата си и да вземе да се оправи.
А,иначе снощи си беше една обикновена вечер.Ходих на преглед и Ники изяви желание да дойде с мен да види бебето.Там се наложи да чакаме час и половина,Дани издивея и се чудеше каква магария да направи.Благополучно се прибрахме в 20 часа и единственото за което имаше време беше да вечеряме и да изкъпем детето Mr. Green.Това беше празника.А,забравих за подаръците.Аз предния ден похарчих всички пари и не успях да купя на Ники подарък Embarassed,а той ми подари секси бельо Crazy.Е,кажете ми да плача ли,да се смея ли newsm78.С тези форми дето започнах да придобивам съм само за такъв подарък ooooh!,ама к'во да правя,дано един ден да успея да се напъхам в него Mr. Green.

# 275
  • Мнения: 191
Весе,Честит Рожден Ден миличка........желая ти всичко най в живота и любовта,много здраве,щастие и.............милиони сбъднати мечти........... newsm51


На всички момичета...благодаря за пожеланията.Е голям подарък и малко време за отдих.Мъжът ми вече е изписан и сега ще се поглезим малко вкъщи до пълното му оздравяване!

Честит празник на всички,които пропуснах.......каквото пожелаете нека се сбъдне................  bouquet

# 276
  • Бг-мама
  • Мнения: 2 226
Честит рожден ден Весе!!!!! Да си жива и здрава и много обичана!!!Честита годишнина на Мишелин!!! Още много години радост ви желая!!!!Честит ти рожденник Зори !!! Много да те слуша и много да те обича!!!![/color]

# 277
  • Мнения: 2 614
Веси, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!!!
Да си здрава и все така усмихната! Много щастие и любов ти желая!



Зори,Честит ти Рожденник!Да е жив и здрав и много любов да има в живота ви!


Мише, честита годишнина! Да сте здрави и щастливи и много да се обичате!!!

Мише, дано ти направят лапароскопия, че иначе много неприятно да се възстановяваш след операция! Даво всичко е наред!!! Hug

# 278
  • Мнения: 728
МИЛИЧКИ,МНОГО ВИ БЛАГОДАРЯ ЗА МИЛИТЕ ДУМИ,ПОЖЕЛАНИЯТА И ЧЕСТИТКИТЕ!
ВЪПРЕКИ,ЧЕ НЕ СЕ ПОЗНАВАМЕ ЛИЧНО,СТЕ МИ МНОГО СКЪПИ И ИСТИНСКИ ПРИЯТЕЛКИ!
МНОГО МИЛО МИ СТАНА,КАТО ВИДЯХ ВСИЧКИ ПОЗДРАВИ ЗА МЕН!
МНОГО ВИ ОБИЧКАМ.
.
.



Мишелинче,ЧЕСТИТА ГОДИШНИНА!
ОБИЧАЙТЕ СЕ,РАЗБИРАЙТЕ СЕ,БЪДЕТЕ ПРИЯТЕЛИ,ПРОЩАВАЙТЕ СИ ГРЕШКИТЕ И БЪДЕТЕ БЕЗКРАЙНО ЩАСТЛИВИ!



Жани,много ми хареса картичката...даже си поплаках от щастие,че всички вас ви има!
Всички пожелания са много хубави!

Аз днес съм обгърната с много внимание и любов!
Всички ме поздравяват,телефона ми звъни,получавам SMSи дори и от хора,от които не съм очаквала....
Ивко сутринта го заведохме при мама,ще спи там тази вечер,че ние ще празнуваме...всъщност ние от вчера я подкарахме,първо Св.Валентин,след 12 Р.Д.,довечера-пак....
Снощи бяхме на заведение и си изкарахме страхотно! Peace

Подаръка ми от мъжо е нов телефон!Много съм щастлива,защото отдавна исках точно такъв...и той ме изненада приятно! Peace

Ивко е добре (да не чуе дявола),гледат се с мама...като я види и все едно вижда Господ,много я обича!А тя него-още повече! Heart Eyes

Такива са нещата около мен днес!
Сега ви оставям,че трябва да се приготвям за довечера! Flutter
 
Целувки на всички!!! Hug

# 279
  • Пловдив
  • Мнения: 203
Веси,честит рожден ден!Много любов,здраве и щастие!  bouquet
Зори, да ти е честит рожденника!  bouquet
Мишелин,честита годишнина !Желая ви много дълъг и щастлив семеен живот!  bouquetСтискам палци да се разреши здравословния ти проблем по най-безболезнен начин! Praynig

# 280
  • Мнения: 118
Още едно включване от мен

ЗОРИ , ДА ТИ Е ЖИВ И ЗДРАВ РОЖДЕННИКА !

МИШЕЛИН , ЧЕСТИТА ГОДИШНИНА Пожелавам ти скорошно оздравяване

Използвам момента докато Еми друса дупе пред телевизора , гледайки Бебе Айнщайн Hug

# 281
  • Мнения: 1 033
Честит рожден ден, Веси!
Много положителни емоции, любо, здраве и късмет!


Мише, честита годишнина! Любов и разбирателство през следващите 100 години:)

Зори, да ти е жив и здрав рожденика и много да те слуша:)

# 282
  • Мнения: 1 033
Заповядайте вНОВАТА ТЕМА

# 283
  • София
  • Мнения: 528
Честит рожден ден, Весе!!!
Много-много щастие и незабравими мигове ти желая!!!

 bouquet   bouquet   bouquet

Честита годишнина, Мишелин!
Много любов, разбирателство и детски смях!

  bouquet   bouquet   bouquet

На малка патерица честито на всички празнували вчера!!!   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт