Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 4 966
Кирил го изпуснах.
Ама и Слави гадно се държеше с Метин...

# 16
  • Мнения: 2 386
Простееше момчето (Метинчо), но удари в десетката с призива за Дари....И с лафа за газовата уредба на Ферарито  Joy Joy Не беше лош. Аз имам симпатии към хора с говорен дефект.А и танцува наистина добре.А това е важното в случая.

Наистина има 100 теми по темата и се чудя къде по-напред да се изкажа  bowuu  newsm78

# 17
  • Мнения: 1 547
защото "случайно" е племенница на Йордан Лечков

Горката Лилия... и конкурс за най-изкусно ръкоделие да спечели, все на Лечков ще да е заслугата  Laughing Ми красиво е момичето, чаровно, а и танцува супер добре - какво тук общо има племенничеството и?!

Аз фен на Самоел съм  newsm18, но не бих се потиснала, ако безсмисленото возило иде при Метин или при Лилия, или при Евгени Генчев, да речем. Ако говорим за безкрайно надценяване и насилствено извеждане на предни позиции обаче, за мен това е случая с набедената танцьорка Моника Бабикер  Thinking

# 18
  • София
  • Мнения: 4 966
Простееше момчето (Метинчо), но удари в десетката с призива за Дари....И с лафа за газовата уредба на Ферарито  Joy Joy Не беше лош. Аз имам симпатии към хора с говорен дефект.А и танцува наистина добре.А това е важното в случая.

Наистина има 100 теми по темата и се чудя къде по-напред да се изкажа  bowuu  newsm78

Като каза дефекти,ми направи впечатление че 3-ма от участниците заекват.А аз половината съм гледала само.Странна работа...

# 19
  • Мнения: 2 229
 Grinning Единственото с което ме изкефи Метин беше, че чистосърдечно си каза че ще продаде ферарито - ми правилно, какво да го прави това ферари човек, Лилия си го кара у Сливен, айде моля ви се...

# 20
  • София
  • Мнения: 2 884
Grinning Единственото с което ме изкефи Метин беше, че чистосърдечно си каза че ще продаде ферарито - ми правилно, какво да го прави това ферари човек, Лилия си го кара у Сливен, айде моля ви се...

 Joy
Ми то там къде ще го кара-по-главната ли hahaha

И аз се изкефих на Метин за газовата уредба rotfImbo

# 21
  • Мнения: 2 386
Хм...Метин,Евгени...кой е третия,Исайкова?

Аз имам теория по въпроса,но ми е много късно да я развивам..  ooooh!

# 22
  • Мнения: 2 229
Ей какво каза за газовата уредба, че ми се губи? Grinning

# 23
  • Мнения: 803
Ей какво каза за газовата уредба, че ми се губи? Grinning

Слави го пита какво ще прави с ферарито, а Метин чистосърдечно го попита дали колата е дизел. След като разбра, че очевидно не е, каза че ако го спечели ще му сложи газова уредба Joy

# 24
Ами след Алекс-Лили,после пак конкурсиииииииииииииииииииии luvbed

# 25
  • Мнения: 606
Простееше момчето (Метинчо), но удари в десетката с призива за Дари....И с лафа за газовата уредба на Ферарито  Joy Joy
Мен ме учуди малко на края,като каза да помомогнете с някое смсче,очаквах да каже в негова подкрепа,и като чух за Дарина много се изненадох.Браво на него.
А с лафа за газовата уредба направо ме разби Joy
Стискам палци той да спечели Praynig

# 26
  • Мнения: 76
Кирил ми хареса много!! Crazy

А Метин ми простее...като хамалин се държи. ooooh!
Peace

# 27
  • София
  • Мнения: 903
Мен ме учуди малко на края,като каза да помомогнете с някое смсче,очаквах да каже в негова подкрепа,и като чух за Дарина много се изненадох.Браво на него.

Дано  не съм права, но това с СМС-ите за Дарина ми прозвуча малко като  самореклама. За да може зрителите да видят колко е добър и да гласуват за него. Нещо от типа как някой бизнесмен подпомага някой дом за сираци и води със себе си телевизията, за да се изфука - вижте ме колко пари съм дал на бедните деца.

Ако наистина искаше да помогне на Дарина, мисля, че трябваше да го каже това след конкурса ( независимо дали е спечелил или не) - Слави сигурно щеше да му даде тази възможност.

# 28
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 233
Аз лично харесах първо Самоел, но сега съм за Кирил Peace Все пак мисля, че Лилито ще го грабне и то не защото може или не може да танцува, а защото Данчо Лечков й е чичо Wink Ама то какво е виновно момичето като е хубаво и Слави също е забелязал Wink

# 29
  • Мнения: 817
Не го следя много този конкурс ,не за друго ,но самия водущ последните години много ми се изтърка като образ................ .Но от това което съм гледала ,най много ми се откроява Моника някоя си ,просто като външност ,без да претендирам ,че съм запозната с танцовите и умения а и тези на другите участници, а то все пак конкурса е за това Laughing
А иначе съм много съгласна с Буба ,че тази награда е по- скоро ефектна от колкото практична,ще се получи същата ситоаци като тази преди известно време с Хамара във "Вот на доверие"

Общи условия

Активация на акаунт