Бебешка количка

  • 2 073
  • 34
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 428
Хубава е Кортината, да  Peace И с кошницата за кола излиза на добра цена. Но аз съм пристрастна и бих си взела Пег Перего /и мисля да го направя със следващото дете  Grinning/
Попринцип Перегото е по-леко, сенника е по-добър, както и багажника, мисля че и беше по-дълга. Освен това сенника се върти на 180 градуса и дефакто бебето може да гледа към майката в началото и да се ползва вместо чадърче. Абе аз съм за Перегото определено  Peace

# 16
  • Мнения: 3 457
Кортината ще има внос чак април месец Peace

# 17
  • София
  • Мнения: 4 397
rally Количките са много хубави, но нямат опцията за превъртащата дръжка  Mr. Green

# 18
  • Мнения: 466


Веселина, благодаря за бързите реакции   bouquet
Наиситна ли не става за новородено? Хем ходих на място в Пакостник и я видях ... обаче беше във вдигнато положение  Embarassed Пък и пише, че е за 0+.
А ако минем на вариант за цена почти 500 лв, може би е по - добре Кортина на Чико - виждала съм я у съседката и изглежда много добра ... и струва 550 лв. заедно със столчето  Peace
http://www.pakostnik.com/bg/productdetails.php?id=2588
За нея нещо можеш ли да кажеш?  newsm78

[/quote]

Наскоро бях писала тема за количките на Пег Перего, че в Пловдив имат намаление 30% на колекция 2006 каквото им е останало. Щом е за подарък и търсиш нещо изгодно като цена не е за пренебрегване  намалението, като се има впредвид, че са си същите модели единствено , че разцветките са сменени.

# 19
  • София
  • Мнения: 7 242
А на кое е по-добре да заложа - по-добрата марка или повечето екстри?
В момента се колебая между комбинираната на Джордани, която има всички екстри, а като кг. целият комплект е 18 кг. Единствен недостатък май е, че столчето няма база:
http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/ … 1/products_id/791
Другата е на Пег Перегро:
http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/ … 5/products_id/166
като ако си взема и столче за кола от същата марка съвместимо с нея, ми става малко скъпичка т.е. може и да взема друга марска столче.

# 20
  • Мнения: 3 457
аз доколкото знам количките Пег Перего имат някакви колани ,с които можели да се прикрепят всякакви кошници newsm78А порте енфант го има доколкото виждам в два цвята Peace

# 21
  • Мнения: 466
Коте, май не си много запозната, защото Пег Перего нямат колани, а имат едни куки (Ganciomatic System се казва системата) изваждат се и върху тях се монтира столчето за кола (за други марки не знам), а тези чанти Порте енфант Софт в каталога са показани в пет цвята.

# 22
  • Мнения: 3 457
Коте, май не си много запозната, защото Пег Перего нямат колани, а имат едни куки (Ganciomatic System се казва системата) изваждат се и върху тях се монтира столчето за кола (за други марки не знам), а тези чанти Порте енфант Софт в каталога са показани в пет цвята.


напротив имат и колани,които спомагат за писпособяването на други модели колички-продават се отделно PeaceАз виждам ,че ги има в каталога в няколко цвятя -казвам какво пише в интернет за наличност.  bouquet

# 23
  • София
  • Мнения: 7 242
Все пак на по-качествената марка ли да заложа или на повечето екстри newsm78. И до колко Пег Перегро са по-добри от Джордани...

# 24
  • Мнения: 3 457
Все пак на по-качествената марка ли да заложа или на повечето екстри newsm78. И до колко Пег Перегро са по-добри от Джордани...
както ти си прецениш,аз до преди време бях за чико и след като няколко мои приятелки си купиха Пег Перего ,просто съжалявам ,че повече не съм се поинтересувала -а съм имала възможност,само като се сетя колко пъти обикалях около колички Пег Перего ,а изобщо и не ги погледнах ooooh!Според мен Пег Перего-не дай си боже нещо да ти се случи наколичката ,можеш да разчиташ на сервиз,доро и нещо да го няма  може да се поръча Peace

# 25
  • Мнения: 466
Мое мнение е , а може би и на други, че Пег Перего са по-висока класа от Джордани. По принцип по-качествени са тези, които са на по-високо ниво. В кръга на шегата , но е нормално три картофа да струват по-евтино от една пържола  hahaha Joy.Разбира се, че трябва да се гледа и качеството. Аз затова одеве писах, че има намаление и   можеш да си вземеш хубава количка даже и със столче за кола на много сносна  цена,  зависи и какво  им е останало всъщност. Може да ги питаш. Ако искаш ще ти дам и телефона им.  bouquet

# 26
  • София
  • Мнения: 7 242
Мерси  bouquet
Вери, мирси за предложението, но аз съм от суеверните - ще капарирам по-нататък, а таткото ще купи докато сме в болницата, така че няма да мога да се възползвам от намалението.

# 27
  • Мнения: 3 457
ако се спреш на Пег перего-то ,се ориентирай от поне месец преди това да капарираш за да може като родиш таткото да отиде само да я вземе,защото много бързо им се изчерпват цветове и модели,зареждат,но пак близо след месец Peace

# 28
  • Мнения: 4 428
И аз някъде бях чела, че на Перего може да се слага и друга марка кошници  Peace Много ме впечатли  Grinning
А вчера на обяд, като гледах имаше само сив цвят на портбебето. Аз вярно, че съм си кьорава, но не може да пропусна поле за цвят  Laughing Дано да пуснат и останалите. Макар, че цената пак си остава височка  Rolling Eyes
А между Джордани и Перего, определено Перегото е по-добрия избор  Peace

# 29
  • Мнения: 3 457
И аз някъде бях чела, че на Перего може да се слага и друга марка кошници  Peace Много ме впечатли  Grinning
А вчера на обяд, като гледах имаше само сив цвят на портбебето. Аз вярно, че съм си кьорава, но не може да пропусна поле за цвят  Laughing Дано да пуснат и останалите. Макар, че цената пак си остава височка  Rolling Eyes
А между Джордани и Перего, определено Перегото е по-добрия избор  Peace
не си ти кьорава,полсе са добавили цветовете,чвно някои е питал Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт