ВМ-НВХ Да си хапвам аз умея и превъзходно си слабея-10

  • 14 691
  • 368
  •   1
Отговори
# 330
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Ох, ми искам да я успокоя малкоз, дано не са разстрой допюлнительно кат види зае-пък нека малко са посмей
Кейкова ти си знаш,че храня много любовности към твойто особеност и Пинкова също, но нямам ваши снимачества да си поиграя и ви напрая някой колаж с муж красиво-спортен Crazy
Фень Hug


Ами няма пилета и козлета,
нито крави и мечета-само туй сладко зае дет са хили,
пък не мой да бае-естествено да не е пък куче че да лае Crazy
Утри ще да са редактирам,че да не я афектирам
мойта сладост и слабост курасонна тъй тъжовна и бамбонна,
с очи големи и замайно гледащи право в мужко сърце стрелящи,
и с плитки шон-полски и с устета красноморски
мечтание дулго и желано,сънувание не наспано-
просто нашия Курасон винаги е такъв актракцион,чи кото и да праеш без него се са маеш-
ходиш и блееш, мучиш и с копита риташ-гледаш гледаш и по някой времи просто питаш-късмет лий туй мойто познование с небесното создание, и ако отговор ти се даде положителень пусни един фиш и чакай пичалба да получиш

Последна редакция: чт, 15 фев 2007, 21:54 от tonimirka

# 331
  • Мнения: 330
Ох, ми искам да я успокоя малкоз, дано не са разстрой допюлнительно кат види зае-пък нека малко са посмей
Тури едно пиле или козле вместо Зае.

Кейкова ти си знаш,че храня много любовности към твойто особеност и Пинкова също, но нямам ваши снимачества да си поиграя и ви напрая някой колаж с муж красиво-спортен Crazy

Тонимиров, Тонимиров и туй ще стане!  newsm53  love001

Последна редакция: чт, 15 фев 2007, 21:19 от Cake

# 332
# 333
  • варна
  • Мнения: 193
днес опитах да смеся сметана, извара и малко шунка. стана супер. доста се чудих като прочетох за това, но определено ми хареса. днес пак съм на 2000кал. незнам дали това е проблем, ама едва ли скоро ще ги намаля. ако до 2седмици така няма ефект сигурно ще ги намаля

# 334
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Ахаа, сега разбраф аз какви злини тука се наделали.. Sick  Потретос ми турнали, душата преобърнали! Таквоз грозън ли съм сериозно, а трябало е да съм натъкмен помпозно?
Въх, с помада морский цар да беше ме помаза!?
О, смили се Тонимире над душата
клъцни ми образа, барабар с рогата!
Нещастна тлъста мий брадата,  миришат лошо и ногата,
и мухъл даже съхранявам, не смогвам от папраци да са охранявам!
И срам, и обич аз изпитвам,
преживям славно и залитвам,
прегръщам та и та цалувам, кат додиш тука ще ти са любувам!

Вземи да ма мафниш, да, защото не са харесвам у такова амплоа хич никак, грозън, грозън, пфу, плю!  Embarassed  Не, амплоато плиткосано е чудесно, но лицото ще сменям. Не може така..

Добре де, всеки прави квото си иска, туй е то капитализма. Пфуу!!  ooooh!



Герито, ти смята ли се ей тука - http://healthyfood.info.bg/Calculators.html   на к алкулатора колко калории ти трябат дневно? Я иди пиши там и виж какво ти излиза?
За из път съм носел купа с изпечени пражолища, даже хладилна чанта пълта с лед и пражоли, красативици и домати, салати, кото съм фанал - яйца тоже... Пържолити ако охладиш добре от вечерта, ще изкарат ехей доста часове. Измий и нарежи даже зеленчук суров, ще имаш да гризеш дълго време от купата. Зеле мож да ръфаш, а мож го объркаш с повече зехтин и тогаз ще си абсолютно сит!
По заведенията може омлети (с или без кастанети, все се яде), печени меса или риби, разни там салати от зелени зеленчуци... Хич не е сложност! Никак доже! Успеф!  Hug

# 335
  • Мнения: 597
Небесна,даже и да си Бесна,искам да ти кажа,4е си много сладка на снимките! Може би да имаш и по хубави,но тук си много готина,радвам се,4е ги видях,преди Тон4ето да ги е свалила..
Тони4,няма да има уикенд за теб май, щом гости 4акаш..Внимавай,уикендите са противопоказни за диетуваштите! Аз ли4но тогава се спъвам с коли4ествата,и после що таковата,Унаковата...Снимки с Кейки ша ти пратим,ама 4екай малко да заслабнем де...а пи4а го запази!
    Хей Кейкови4,малей,знам,4е много пара искат тия дето раздават знания..нещо стипендийка,някоя фирма -спонсор...и аз не знам какоФ съвет да ти дам,но каквото и да решиш,пращай детиту да у4и,не кът нас на стар заман,кое по напред...нали и заеми някакви могат да се взимат за у4ене,питай,разпитвай,и го пращай!!!
     От4ета ми е :  Днес пак си хапнах,нервен съм,вода не съм пил достатъ4но,направо съм позор,оба4е не мога да се потапям и заради едното ядене,да не дойда и да си ви видя..6те ставам и аз отличничка,ама кога,не знам... Embarassed

# 336
  • Мнения: 1 280
Само да ви кажа,че от Пинки,ставам Пинкито ,защото стана едно объркване,ама аз съм си виновна,като пиша и дремя... Embarassed.......Ина4е съм си същата:дунди-дебелунди........не съм отслабнала през последните 30 минути.

# 337
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Мдаа..  Crazy Ето докъде води тоз хранитълън рюжим - деменция, раздвоение дори на личносттта... Мхм...  Пинкей, каква мома беше, какво стана от тебе?! Laughing

Ще отида вече, не издържам и ща купувам грозен лактозен шоколад с 2 гр въглехидрат. Тъю, троха ми тряба, да вкуся каквой грозно и да мирясам.

# 338
  • да има едно лесно - на мотора
  • Мнения: 2 420
Хой хой хой

Официално да си кажа - няма го килцето .... дето го моря толкоз . Вече 59 кила  newsm53 . Обичам ви , дет мА зарибихте  Hug
От вчера даже вече пия и ескимо-3 и на мъжА давам  smile3503 ( и той слуша )

Обаче не видЕх снимки  smile3518 Туй то - кат нямам у дома втори комп .

# 339
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Алю разбойници smile3540
обядвахти ли, аз да-ходих на бърже до вкъщи и накълцах едно скитайскот зели и риба-тон-ама не бамбон и тъй де.
Роси бравос за килото,аз тая сутрин бях 77-тоз цикъл ранен дет ма споходи и с допулнителности ма нахендри.
За снимката нямай грижа-кат я снимам оназ разбойница с мойто фото дет и грозен да си пак излизаш Клаудия Шифер и Наоми наедно и тогаз ще да я покажем пак Crazy
Пинко що тъй стана бе-кой ти зе имито розаво? Дай ш му бийм един ритник ко ш са разпраями аа

# 340
  • Мнения: 330
Добро утро!

Пинки с ново име се явява,  мазнината ще стопява.
РосиК ти го умори туй кило, БРАВО!

Вчера беше лошав де! Правих пълнозърнест Хляб и познайте к'во стана,  хапнах си едно парчо. Сметки те не са добри - калории 1316, М 48%, Б 38%, В 14 %.
Кантара замръзна, не ще да помръдне тази седмица.
Не бой се Тонка,  другата седмица ще си ок.
Отивам кафето да изсърбам, че не мога да пиша, да мисля сега в 5 сутринта.

# 341
  • да има едно лесно - на мотора
  • Мнения: 2 420
Тони да ни оставиш от крем карамела ( умирвам за таквоз чудо - само дето мен ме мързи да го правя за себе си , щото детенце не обича  Shocked )

Айде - и аз отивам при мама, ама на мъжА . Том със сигурност ще има мръвки, така че ще я карам добре .

# 342
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Ааа няма крем-карамел бе Laughing, то само тъй за фасада-ама да ви кажа,мамето като донесла едни домашни луканки от бабката и като подкарах-изядаф цяло парче сама-таквозе увито кат полумесец-ма вкусноо, ма мазно, ма солено-решил съм до понделник да не са впичатлявам от кантара-ще са тегля ама кво кат съм тежък, пък после ще се възстановявам от пораженията.
Хайди приятни петъчни моментоси и да стоити на топло,че аз пак съм изстудил краците и съм с възможна настинка да получа

# 343
  • Мнения: 330
Тонимир, я ни замери и нас с някоя луканка! Grinning Тук по арабски, арменши магазини се намират таквиз неща, но не са вкусни като нашите луканки. Sad
 Аз правя тутманик на мойте хора, но з няма и да го вкусам! Обещавам! Crazy

# 344
  • Мнения: 1 280
Леле,Тон4е и аз искам...таквиз неща хубуй ти е казала Кекйкова,тук се намират,ама или много солени,или нещо не ги докарват кат хората...Ина4е имам 4ушки български в тенекия,пе4ени и белени,супер са...и сирене само нашенско лапаме,ама зависи от партидата,понякога е кофти.
Тон4е ,абе аз като ви казвам ,4е уикенда не е за диети...и аз съм забравила за диетата нещо временно...но от понеделник...

Общи условия

Активация на акаунт