Септември 2023

  • 1 175
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • Велико Търново
  • Мнения: 865
Моят не спира да си реве 😃, иска си внимание..
На консултация сме другата седмица, но началото на месеца (9 дена преди 4-тия месец) беше 6,900 кг и 68 см.
Колко над нормата е, педиатъра казва ли нещо?

# 16
  • Мнения: 398
9.400 , 70 см. Педиатъра казва, че има и други едри бебета, не се притеснява особено, за разлика от мен.

# 17
  • Велико Търново
  • Мнения: 865
9.400 , 70 см. Педиатъра казва, че има и други едри бебета, не се притеснява особено, за разлика от мен.

То много е важно и колко се е родило детето. Но щом педиатъра не смята че е проблем , не мисля че трябва толкова да се притесняваш 😊

# 18
  • Мнения: 398
3490 , 51 см.
9.400 , 70 см. Педиатъра казва, че има и други едри бебета, не се притеснява особено, за разлика от мен.

То много е важно и колко се е родило детето. Но щом педиатъра не смята че е проблем , не мисля че трябва толкова да се притесняваш 😊

# 19
  • Мнения: 351
И моето бебе напоследък е много криво, не знам на какво се дължи, имаше няколко вечери към 1 дори и да спи се събужда с ужасен рев, а не му се чуваше гласа. Точно като стана на 4 м пък го хвана някакъв вирус 3 дни температура Sad .
Я споделете колко са големи вашите бебоци, моят е много над нормата и вече не знам какво да го правя, да търся ли специалист и какъв.
Нашият на 3++ беше 6900кг и около 63см.

# 20
  • Мнения: 269
На 4 месеца и една седмица беше 7100,66 см.Роден е 3420,50 см.Иначе изкара грип А,ден и половина температура до 39.

# 21
  • Мнения: 42
Момичета, по повод вайбър групата може да ми драснете на ЛС мобилен и име Simple Smile

# 22
  • Мнения: 239
На 4 месеца е 6530 кг и 64 см. Родена 3915 и 50см

# 23
  • Мнения: 682
Има едри бебета, единият ми син беше едро, направо дебело бебе и + 2кг над връстници си, беше само на кърма. Педиатъра се притесняваше, говореше ми за увеличени мастни депа и обремененост към затлъстяване като порасне... Сега е почти на 3г и е нормално дете, по-едър е, но структурата му е такава. Т.е. ако не го прехранвате с АМ не би трябвало да има причина за притеснение.

Ако има Вайбър група, пишете ми лс.

# 24
  • Мнения: 250
На 4 месеца бебка беше 61 см и 6100, като в началото беше на смесено хранене, а от месец е само на АМ. При вас връщат ли храна мъниците? Понякога повече, понякога по-малко, но все си връща. Чудех се дали да не пробвам АР мляко, като сега е на Аптамил комфорт, но все още не сме пробвали.

И на мен можете да ми пишете на ЛС за вайбър групата.

# 25
  • Мнения: 198
Привет, мами! Казвам се Ася, имам дъщеричка на 5+(родена 31.08.2023г) в удоволствие бих желала да участвам във вайбър групата, може да ми пишете на лично ☺

# 26
  • Мнения: 7
Ако има вайбър група, пишете и на мен на лично на кого да дам координати Simple Smile

# 27
  • Мнения: 398
Може ли да се включа и аз Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт