Откъде да купя такава кола маска

  • 453
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 25
Искам да премахна космите по скулите и ушите (много съм космат), те са мъхчета, но не са руси, а черни и много си личат, а не е добре да ги бръсна

Знаете ли откъде мога да си закупя такава кола маска
https://www.youtube.com/watch?v=-J7AP0H9wzM

# 1
  • Мнения: 8 807
https://www.amazon.co.uk/Lifestance-Professional-Digital-Removal … 1703708264&sr=8-5

Търси "Топла кола маска за лице", продават се и с уредче за загряването. Действително е много по-добре от бръсненето, ще издържи поне 6 месеца и космите на тези участъци оредяват.

Последна редакция: ср, 27 дек 2023, 22:24 от Pepina_n3

# 2
  • Мнения: 10 421
Няма кола маска, която да кара космите да не никнат на 6 месеца?! Щом са черни иди на лазерни процедури.
Но малко ми идва вманиачаване мъж и кола маска на лицето... +Боли доста на тези места, да си знаеш...

# 3
  • Мнения: 1 005
Приятел, това ти е поредната тема свързана с комплексите ти по отношение на външния вид... според мен помисли в насока подобряване на самочувствието. А кола маска за лице НА МЪЖ, звучи просто безумно..

# 4
  • Мнения: 8 807
На мъж е безумно, а на жена може? Като гледам клипа, тези мъже, клиентите, си го правят редовно, иначе как да си премахват косъмчетата и прическата да бъде подчертана. Или пък косми в ухото?

# 5
  • Мнения: 1 005
Някак си по бих възприела жена да си премахва нежеланото окосмяване по лицето с кола маска, вместо да се бръсне. А това, че има някакви епилирани педеру.. не значи, че е много хубаво.

# 6
  • Мнения: 8 807
как се оформя брада, ако не се почистят космите

# 7
  • Мнения: 10 421
С машинка и бръснач?
И на мен ми е много гейско 🙄

# 8
  • Мнения: 1 005
Спомням си на абитуриентския ми бал как много момчета решиха да си направят кола маска..и как почти всичките бяха с бели циреи по гърдите 🤣
Представям си такава гледка на лицето... 🤢

# 9
  • Мнения: 25
Няма кола маска, която да кара космите да не никнат на 6 месеца?! Щом са черни иди на лазерни процедури.
Но малко ми идва вманиачаване мъж и кола маска на лицето... +Боли доста на тези места, да си знаеш...
На всякаква физическа болка издържам стига да изглеждам по-добре. Само психическата болка от това, че някой ще забележи че имам косми на скулите боли истински. Физическата се преодолява. А и аз няма да си я правя на самата брада, а горе... няма да боли толкова.
Приятел, това ти е поредната тема свързана с комплексите ти по отношение на външния вид... според мен помисли в насока подобряване на самочувствието. А кола маска за лице НА МЪЖ, звучи просто безумно..
Самочувствието се подобрява като се чувстваш добре в кожата си, нали?

Спомням си на абитуриентския ми бал как много момчета решиха да си направят кола маска..и как почти всичките бяха с бели циреи по гърдите 🤣
Представям си такава гледка на лицето... 🤢
А черни косми по лицето НАД брадата да не е по-приятно?

То на жените не може да се угоди, значи ако има косми - е гаден и неподдържан, ако си ги маха - гей. Значи единственият начин да те хареса жена е ако си уцелил генетичната лотария и нямаш косми там натурално. Е, не всички сме уцелили генетичната лотария.

Същото е и с плешивите мъже, едни жени се присмиваха на мъж, че си лекувал комплексите като си присаждал коса, същите жени не го поглеждаха като беше плешив, а сега има много повече интерес към него.

Жените искат ако си мъж хем да изглеждаш добре, ама в същото време да изглеждаш добре без да полагаш усилия... иначе е гейско. Тоест да си естествено добре изглеждащ. Ами много просто, просто няма да им казвам, че си правя кола маска там, за да не го смятат за гейско. Simple Smile

# 10
  • Мнения: 10 421
Иди на лазер. Не се занимавай с тия маски. Сам няма да се оправиш, трябва си професионално. Иначе само ще се надърпаш и ще се ощавиш здраво...

# 11
  • Мнения: 446
Прилича на italwax-azulene .Препоръчвам italwax

Общи условия

Активация на акаунт