Светли или тъмни дънки предпочитате?

  • 3 472
  • 98
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 576
Не гледам цвета, ами модела.
Всякакви ми харесват, стига да ми стоят добре и да са сравнително модерни.
Но наистина зимата съм по-склонна да нося тъмни дънки, докато лятото предимно светли.

# 16
  • Мнения: 10 758
Сега ме накара да се замисля Thinking....може би предпочитам тъмните нюанси, щото не си личи кат се изцапат.В смисъл, не че си ходя мърлява, ама тия светлите още като излезна от нас и вече са се нацапали.

# 17
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Харесвам и много тъмни (класическо индиго) и много светли.
Аз пак наопъки - обичам зимата да нося светли (и бели), а през лятото - тъмни.  Laughing

# 18
  • Мнения: 4 176
Нямам слабост към някакви определени цветове и нюанси. Rolling Eyes

# 19
  • Мнения: 658
Винаги съм предпочитала мастилено сините класически кройки дънки и се радвам че сага отново им идва модата Peace

# 20
  • Мнения: 1 881
Зимата предпочитам по - тъмни, а лятото светли, до бели почти:)

# 21
  • София
  • Мнения: 7 097
Индигото направо не ми харесват... Thinking Прекалено светли също не обичам, може би нещо средно - светло сини.

# 22
  • Мнения: 12 821
Нямам предпочитания, стига моделът да ми харесва и да ми стои добре. Нямам дънки от най-светлите или съвсем бели цветове, но пък може и да си харесам някой такъв модел някога, знам ли... Във всеки случай това не зависи от сезона.
Иначе май най-често се насочвам към "класическия" цвят на денима - нито много светъл, нито много тъмен

# 23
  • Мнения: 30
Тъмни, независимо от сезона Simple Smile В последно време се усещам, че си купувам все по-тъмни от предишните.

# 24
  • Мнения: 2 152
Не гледам цвета, ами модела.
Всякакви ми харесват, стига да ми стоят добре и да са сравнително модерни.
Но наистина зимата съм по-склонна да нося тъмни дънки, докато лятото предимно светли.

и АЗ съм така. Но определено най имам в гардероба средния тип.Не много светли, но не и много тъмни.Както е казала Блонди. Едно такова класическо средно синьо Thinking Grinning

# 25
  • София
  • Мнения: 4 966


Eто това имам предвид като казвам тъмни дънки. Вижте ми и дънките на аватара...
И аз това имах предвид.Сега съм луда точно по този цвят дънки.

# 26
  • Мнения: 2 229
Обичам светлите, но нямам нито един такъв чифт. Shocked

# 27
  • Мнения: 2 386
Тъмни, и то мастилени...много ги харесвам  Heart Eyes

# 28
  • Мнения: 2 910
Предпочитам и ми харесват повече светлите дънки, но имам и тъмни, които също нося, в зависимост от настроението и горната дреха.

# 29
  • Мнения: 1 424
Лятото- светли, зимата-тъмни. Но най-вече гледам модела и да ми стоят добре  Peace

Общи условия

Активация на акаунт