има ли луди като мен-да искат 3 -то дете

  • 5 314
  • 90
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 677
Макар че имам само едно, определено искам три деца! Живи и здрави!

# 61
  • Мнения: 1 400
Има, има Blush. И аз съм от тях, но не и таткото.... Тоест- иска, но не му стиска... Надявам се да го преоолее скоро Praynig

# 62
  • Мнения: 1 768
Искаме и ние 3 деца.Мъжът ми каза,4е ако другите 6е са така добри4ки и кротки като Микаелка,с удоволстие се съгласява да си имаме о6е две. Peace

# 63
  • Мнения: 451
Абе то аз и второ нямам, но искаме три. Дай Боже.

# 64
  • Мнения: 11
АЗ СЪЩО ОТ ЛУДИТЕ КОИТО ИСКАТ ТРЕТО,НО В МОМЕНТА В КОЙТО МЪЖА МИ СЕ СЪГЛАСИ ЗАПОЧНАХ ДА СЕ ЗАМИСЛЯМ.ИМАМ ДВЕ МОМЧЕТА - НА 5 И НА 2 Г.И ЕДВАМ СЕ СПРАВЯМ С ТЯХ СТРАШНО СА БУЙНИ И  МИСЪЛТА ЗА ОЩЕ ЕДНО МЕ КАРА ДА СЕ ЗАМИСЛЯ.АКО Е МОМИЧЕ ДОБРЕ,КОЕТО НЕ Е ГАРАНЦИЯ ЧЕ НЯМА ДА Е БУЙНА ,НО ОПРЕДЕЛЕНО ИСКАМ ДА Е МОМИЧЕ ,СТИГА ДА СЕ ОСМЕЛЯ НА ТРЕТО СЕКЦИО.

# 65
  • Мнения: 1 919
И този път искам да са близнаци!
Пожелавам ти го  Heart Eyes

# 66
  • Мнения: 2 422
Защо да има луди та това е смисъла на живота. Мое мнение не знам за вас.
Лошото е когато искаш а то дори и първото не идва??????????? ЕЛА БЕБО ЕЛА ЧАКАМ ТЕ smile3504

# 67
  • Мнения: 283
Аз бих искала и 5 деца!!! Съгласна съм, че това е смисъла на живота ни!!! Grinning

# 68
  • Мнения: 11 607
Лошото е когато искаш а то дори и първото не идва??????????? ЕЛА БЕБО ЕЛА ЧАКАМ ТЕ smile3504

Моля се от сърце да дойде, скъпа maiapetrova! Praynig Praynig Praynig

# 69
  • Мнения: 2 422
Лошото е когато искаш а то дори и първото не идва??????????? ЕЛА БЕБО ЕЛА ЧАКАМ ТЕ smile3504

Моля се от сърце да дойде, скъпа maiapetrova! Praynig Praynig Praynig

БЛАГОДАРЯ МАМА ЦОЦОЛАНКА  smile3518

# 70
  • Мнения: 2 422
нещо не мога да се оправя с цитатите моето се вмъква при тах bambam
БЛАГОДАРЯ МАМО ЦОЦОЛАНКЕ  smile3518  love001

# 71
  • София
  • Мнения: 62
Бройте и мен в лудите!Много бих се зарадвала на трето дете!

# 72
  • София
  • Мнения: 1 252
Много луди сме се събрали. Моят мъж иска семеен баскетболен отбор - т.е поне още 4 Simple Smile Да му мисли как ще ни гледа - аз бих се радвала на още няколко мъничета, но си мечтая за момиченца - близначета. та по-бързо да изработим нормата с баскетболния отбор Simple Smile

# 73
  • Мнения: 4 242
Искам разбира се, и таткото иска, само да стане, че и за повечко от 3 мечтаем, дано е рекъл Бог!

# 74
  • Мнения: 11 607
Още една тема на същата тематика....ВИЖ

Общи условия

Активация на акаунт