За втори път

  • 2 585
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 444
Mного ми е мъчно за теб, но са прави останалите, които те съветват да си вземеш багажа и дечицата и беж да те няма.....
А колкото до това, че си сбъркала отново, нека не отнеме сънят ти този факт.Хора сме, за жалост бъркаме непрестанно.Особенно, когато имаме горещото желание да намериме щастието си и да създадем семейство.Нямаш вина, че си го желала горещо и си действала със сърцето си, а жадното за любов сърце ни дава доста грешни решения, това е, житие, битие....Не си струва обаче да се измъчваш за това, най-важното в момента е да дадеш сигурност и любов на децата ти.А едно е сигурно, тези неща ги няма в домът, в който сте в момента.Мисли за дечицата и за себе си, махай се, пък времето лекува, всичко ще дойде на мястото си.Не мисли, че това е краят и няма да срещнеш истинският съпруг и баща на децата си.Ще го намериш, но този път с разум!!!
Успех и горе главата.

# 16
Говорих с мъжа си...
Няма да тръгне с мен и няма да изостави пълната с народ къща. Не желае да промени живота си заедно с нас, напротив...думите му бяха пълни с омраза, заключението му е, че ние с дъщеря ми сме прекалено капризни, че аз "не мога да живея с хора"...накрая станах "боклук" и "долна кучка", защото не съм уважавала хората, които са ми дали покрив над главата...Всъщност, аз имам спокоен дом, но го замених с това място заради него...да родя второто си дете се реших отново заради него-той е с тежка операция, в резултат на която е инвалид, а шансът да има деца беше много малък...изобщо не стана дума за аборт, това беше просто чудо и аз си мислех, че това е най-страхотният подарък който може да се поднесе някому, уви...
Започнах да изнасям вещите ни, нямаме повече работа тук

# 17
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
evelyne, съжалявам, че става така! Но това е правилното решение - бягай далеч от този мъж, явно той не е за теб! Бъди щастлива с двете си слънчица!  Hug

# 18
Благодаря ти, те са всичко за мен, за нито едно от тях не съжалявам!
Пък нека бъда критикувана, заради това че съм се решила и втори път да родя, нека бъда обсъждана /защото в моя край така става/ Не ми пука, знам че ще се справя, вярвам, и никой това не може да ми отнеме.

# 19
  • София
  • Мнения: 1 444
Жалко, че не е оценил теб, детето и "подаръка", който си му поднесла, но жалко за него.Хора с такава душевност не живеят добре и щастливо, ще го питаме след известно време, като усети самотата и липсата ви, като осъзнае, че е останал само с диваците около себе си.Но това не е важно, да си бере урожая както намери за добре.Въпроса е ти да се успокоиш, да приемеш, че си направила това, което е най-добро за децата ти и за теб самата, постъпила си като добра и грижовна майка.С времето ще се успокоиш, ще срещаш различни мъже, сигурна съм, че един ден ще намериш достойният и ще направиш правилният избор.Мъже много, това не е проблем, излекувай наранената си душа, мисли позитивно и гледай само напред.
Успех, да сте здрави с дечицата и да се обичате!!!

# 20
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
успех и бъди силна
има една максима - живота си  е твой и това е вярно на 100%
имаш право да грешиш - още повече че не си направила нищо лошо - искала си щастие и си искала и такова да дариш
не е станало - ами такъв е живота
сега продължи напред и бъди силна и смела

# 21
  • София
  • Мнения: 4 493
Стискам палци за теб и твоите две слънца, да се намери дом в който ще имате спокойствие, разбиране, топлина, обич и всичко от което се нуждаете.
Знаеш ли, че преди да се стане светло и изгрее слънце е непрогледна тъмнина, т.е. преди да се оправят нещата те трябва да се объркат тотално.
Радвам се, че не оставяш момиченцето ти да живее в този дом в който е нежелано и необичано. Прегръщам ви   bouquet Hug  bouquet

# 22
  • Мнения: X
Говорих с мъжа си...
Няма да тръгне с мен и няма да изостави пълната с народ къща. ...
Започнах да изнасям вещите ни, нямаме повече работа тук
Пожелавам ти сили. Дано да има кой да ти помага - или финансово, или поне с малко отделено време за децата ти.

# 23
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
само ще си позволя малко да бъда настъпателна - но се надявам че следващия път ще поживееш с човека далеч повече от една година преди да се хвърлиш във водовъртежа на живота с него... защото вече сте трима!
успех

# 24
  • Мнения: 1 732
Успех!   bouquet
Гледай само твоя интерес и този на децата ти!
Бъди много силна. Ще го преодолееш!

# 25
  • Мнения: 1 327
evelyne, пожелавам ти да намериш достатъчно сили, за да се справиш с цялата ситуация!
когато човек вярва в себе си може да направи чудеса! пожелавам ти една спокойна година с много усмивки!  Hug

# 26
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Възхищавам ти се, Евелин!   bouquet Не е лесно да се избира между дете и бащата на другото ти дете. Добре, че бащата сам е избрал къде да не бъде.
Дано живота ти оттук нататък се промени само към добро!! Hug

След като се изнесеш, пиши как си Peace

# 27
много лоша ситоация аз съм израснала в същото положение и от опит, знам че е много травмиращо но това което си направила е за поздравление майка и до ден днешен избира втория си мъж а за мен неиска и да чуе защото ТОЙ НЕ МЕ ПРИЕМА.изгони ме само на 16 години не позволяваи тава да се случи и на дъщеряти .Успех

# 28
  • Мнения: 811
Браво,евелин   bouquet за реШението,което си взела.Пожелавам ви от сърце от тук нататък вси4ко да е наред,въпреки 4е съм сигурна няма да ти е леко.Но поне и ти и децата Ще сте спокойни психи4ески.
ПиШи как сте ,като се установите.

Общи условия

Активация на акаунт