Отговори
# 75
  • Мнения: 826
Акаунта в инстаграм е писала, че ще снимат в Boop Kuruçesme, така че, да - мястото е същото където Афра си празнува РД. 😂
Този от сериала наистина си правят майтап с нас. 😂

# 76
  • Мнения: 9 368
Ох божеее т*ша* ли си правят с нас?

# 77
  • Мнения: 1 789
Е какво толкова , че е в същото заведение?

# 78
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 907
Може да имат корпоративни отстъпки JoyJoyJoy

Не се ангажирайте с тези детайли, по-скоро проблемът е, че въобще знаем къде е сетът.

# 79
  • Мнения: 1 131
Да сега феновете ще отидат там и ще ни снимат целия епизод хахахах и ще научим преди фрага какво ще се случи 😂😂😂

# 80
  • София
  • Мнения: 1 947
Ако изобщо има външни снимки ще снимат, иначе вътре няма как.
Шнур добре го яде в туитър в момента.

# 81
  • Мнения: 346
Момичета, кой от екипа издава местата, да се поровя и аз в инстата 😄

# 82
  • Мнения: 1 131
Момичета, кой от екипа издава местата, да се поровя и аз в инстата 😄

То не е от екипа ,Ами феновете в повечето случаи. Или някой вторичен актьор,макар че Мерт си пусна стори от къщата в планината. И феновете след това разбраха къде се намира

# 83
  • Ямбол
  • Мнения: 249
Мараба момичета.Утре дали ще имаме нов фраг ?Погледнах в програмата на стар тв този петък ще повтарят 52 епизод - чудя се дали този път в епизода ще присъстват изрязаните сцени от фрага или ще си е 1:1 пак същия.И това означава,че 53 епизод ще го излъчат чак на 12.01 🤷 нали ? Ужас как ще изтрая до тогава незнам. 🤔 😱

# 84
  • Мнения: 2 320
Да не снимат рд на Сейран 😂😂😂

А защо няма да има епизод?
Заради мачове или заради Нова Година?
Защото на Сакла Бени май ще има..


Скрит текст:
Ферит и Абидин снимали в Бебек.. Ферит бил с костюм

Последна редакция: вт, 02 яну 2024, 15:32 от Kirilovaa98

# 85
  • Ямбол
  • Мнения: 249
Документите за развода били фалшиви ? Дали ще е вярно според вас ? 😲

# 86
  • Мнения: 397
Честита Нова Година,момичета!Аз,лично,изпратих най-гадната година в моя живот!Не посрещам новата с голям ентусиазъм и някакви надежди,но желая на всички вас само хубави емоции,здраве,много,много любов,не само от съпрузи или приятели,а и от деца,майки,бащи и всички ваши близки хора!Приемайте и раздавайте любов,не я скъпете!Любовта и обичта карат  да не се  забравят най-близките хора,които вече са там някъде,в небитието!Честита и нова тема,както винаги прекрасна!Тъй като 31.12. и  01.01.за мен бяха работни дни,едва днес успях да ви прочета!Явно клюката,че Ханде влиза в сериала се разпространява със скоростта на светлината и то,както някой спомена,заради една боядисана коса.Преди доста време,мисля даже,че беше преди да излезе 2-ри сезон на "Рибарчето",писаха,че готвят нов проект за Мерт и спрягат като евентуална негова партньорка Ханде.Но турските фенове не били ОК с това,защото Ханде е 5 години по-голяма от Мерт и въобще не му подхождала.Та смяната на цвета на косата може да е провокирала някакви асоциации с тези стари новини.Но няма да се учудя и ако направят експеримент с това,да я вкарат в сериала и да видят настройките на феновете.Виждаме експеримента с Бучето.Феновете от цял свят не могат да я дишат и въпреки това щяла да остава до края на сезона.Предпочитат рейтингите да се люшкат към дъното,но "горкана" да си стои в сериала и даже в даден момент едва не я направиха главна героиня.Както видяхме и Талих му беше "какичка" на Ферит,но я гласяха за нещо повече!Да не споменавам Орхан и Диджле,че там беше просто отвратително,добре,че овреме се усетиха,та я изкараха съвсем "невинна" история!В тоя сезон вече нищо не може да ме учуди!

# 87
  • Мнения: 4 697
Стар тв сега пуснаха, в ИГ и Т, фрага от миналата седмица и писаха нов епизод на 12.01.

# 88
  • Мнения: 3 471
Това с Ханде в Рибарчето даже не мога и да си го представя, освен ... като гост актьор за една серия да им рекламира златните бижута, които ще сътворят Сейран и Ферит. Много ми се иска да видя един професионален дуел между двамата, щото Ферит е използвач на чужда оригиналност.

# 89
  • Мнения: 1 131
Стар тв сега пуснаха, в ИГ и Т, фрага от миналата седмица и писаха нов епизод на 12.01.

Да вярно,значи на 12-ти ще имаме нов епизод,също така абсурд да пуснат два епизода,на не ми се вярва . Няма ден в който да пуснат втория епизод

Общи условия

Активация на акаунт