? Въпроси всякакви ? (2024 г.)

  • 197 759
  • 4 955
  •   8
Отговори
# 2 790
  • Буркина Фасо
  • Мнения: 13 404
ами то си го пише в Ръководството на потребителя.

# 2 791
  • Мнения: 368
Нищо не пише
Да изтеглих го ..но пак не намирам за час и дата...

# 2 792
  • Мнения: 9 414
Смартфонът ми е към Йетел и часовника изпреварва верният час с чудовищните повече от двадесет минути. Когато ръчно го настроя правилно,пак се връща към настройките на Йетел и започва да се надбягва с времето...

# 2 793
  • Буркина Фасо
  • Мнения: 13 404
Нищо не пише
Да изтеглих го ..но пак не намирам за час и дата...
Време за гледане:
Дръжте часовника свързан с вашия телефон. По време на синхронизиране на данни, часовникът автоматично следва системното време на вашия телефон.

# 2 794
  • Мнения: 368
Ако е смарт часовник, както пише на опаковката, трябва да инсталираш приложението на телефона, което е на съответния модел/марка, да ги свържеш и от там става синхронизация и съответно сверяване на часа.

Инсталирах но не мога да свържа ...

# 2 795
  • Сф
  • Мнения: 4 793
Блутуутът на телефона пуснат ли е? От там вижда ли се часовникът или въобще не го намира?

# 2 796
  • Мнения: 368
Блутуутът на телефона пуснат ли е? От там вижда ли се часовникът или въобще не го намира?

Намира го...но на дисплея на часовника не излиза нищо

# 2 797
  • Буркина Фасо
  • Мнения: 13 404
Свързване и сдвояване

A. Отворете приложението „RS Motive“ и щракнете върху „Добавяне на устройство“ на следващия интерфейс, изберете вашето устройство от списъка

# 2 798
  • Сф
  • Мнения: 4 793
Сетих се, че и аз имах подобен проблем с Xiaomi.
Първо го бях сдвоила през блутуут и поале влязох в аппа да го доинсталирам. А не трябваше.
Върнете заводските на часовника и влезте директно през приложението  и от там го добавете

# 2 799
  • Бургас
  • Мнения: 16 523
🤔?
Имам питане - това розово нещо,някакъв нов вид спирала или червило ли е или ?!🤔😂 Прилича ми на вибратор,ама защо ми го показва със гримове,които съм търсила?
Вибратори не съм търсила из гугъл!🤔

# 2 800
  • Мнения: 18 782
Точно каквото изглежда е. Сигурно ИИ още не се е научил да различава розов вибратор от розово червило.

# 2 801
  • Glasgow
  • Мнения: 4 620
SatisfiedSatisfiedSatisfied
не ми прилича на червило, освен да е за майтап, в алиекспрес навремето продаваха червила във форма на пенис, купуваха за майтап за подарък.

ИИ не ги разбира нещата, да, бях си пуснала в моите гугъл фотос търсачка за "art', да намеря снимка на една картина и ми извади и едни снимки на дървени пениси отварачки, дето се продават по сергиите по морето Simple Smile

# 2 802
  • Washington,USA
  • Мнения: 970
Ужас и на мен ми се показват такива , пък не съм търсила никога

# 2 803
  • Мнения: 69 240
В Нотино да, продават секс играчки. Та не е чудно много, че е излязъл резултат и за тях. Част от асортимента е..искам да кажа.

# 2 804
  • Бургас
  • Мнения: 16 523
😂😂😂😂само дет' тез артикули ме дразнят да ги гледам 😂😂😂

Общи условия

Активация на акаунт