? Въпроси всякакви ? (2024 г.)

  • 221 755
  • 5 541
  •   4
Отговори
# 4 470
  • Мнения: 912
Търся съвет относно климатици. Имам един монтиран вече. Но сега искам да сложа още два. Не искам да слагам още 2 външни тела на балкона. Ако взема мултисплит какво да го правя съществуващото външно тяло? Трябва да го хвърлям предполагам? Доста е ново Sad  и ако все пак се налага хвърляне, дали от фирмата дето го монтираха биха си го прибрали, има ли такава практика? Ако все пак се откажа от другите два климатика, може ли да препоръчате нещо друго за охлаждане, което е по-ефективно от вентилатор?
Аз не бих разваляла съществуващата система. Бих взела сплит за новите два евентуално, защото при повреда ще останете без нито един климатик във всички помещения. Дори бих ги взела самостоятелни.

# 4 471
  • Мнения: 5 231
Кой мол в София бихте препоръчали?

# 4 472
  • Мнения: 7 297
Насъбра ми се повечко прясна коприва. Ако я замразя, после ще става ли за нещо?

# 4 473
  • Мнения: 1 079
Кой мол в София бихте препоръчали?

Парадайс.

# 4 474
  • Мнения: 4 835
Насъбра ми се повечко прясна коприва. Ако я замразя, после ще става ли за нещо?
Бланширам, нарязвам и прибирам във фризер.
След това добавям във врящо ястие.

# 4 475
  • Мнения: 2 989
С какво мога да изчистя флумастер от алуминиева дограма?
Със спирт, перманентните и те се разтварят със спирт.

Последна редакция: пн, 27 май 2024, 17:56 от bboiko

# 4 476
  • Пловдив
  • Мнения: 1 171
Насъбра ми се повечко прясна коприва. Ако я замразя, после ще става ли за нещо?
Да, измивам,подсушавам в центрофуга за салата .После вакумирам, замразявам.Цяла зима я ползваме .Като се размрази е като току що набрана.

# 4 477
  • Мнения: 9 816
Мерси за включилите се по моя казус. Може би наистина най-добре да остана със съществуващото външно + 1 мултисплит... Въпреки че пак ще ми се задръсти балкона, ама който няма акъл, страда Simple Smile

# 4 478
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 368
Има ли такса за превод с PayPal от българска сметка до Германия?

# 4 479
  • Пловдив
  • Мнения: 13 634
Може ли да препоръчате заведение за хапване в Рупите?
Там има само една кебапчийница. Wink

Ставаше въпрос за селото, не за баба Ванга ☺️ имаше ресторант, от там поръчвахме храна.

# 4 480
  • Мнения: 15 321
Има ли такса за превод с PayPal от българска сметка до Германия?
С всичко на Пейпал има такса.

# 4 481
  • Мнения: 1 646
Търся смесител за кухненска мивка с два отвора на чучура, един за филтрирана и един за чешмяна вода, някой да е виждал някъде?

# 4 482
  • Пловдив
  • Мнения: 23 977
С какво мога да изчистя флумастер от алуминиева дограма?
Със същия флумастер минаваш по надрасканата линия и веднага триеш с мокра кърпичка.

# 4 483
  • Мнения: 3 306
С какво мога да изчистя флумастер от алуминиева дограма?
Със спирт, перманентните и те се разтварят със спирт.

   Бях пробвала да изчистя перманентен маркер от хладилника със спирт, с ацетон, с магическа гъба, с препарат за стъкло, с препарат за чинии. С нищо не се получи. Накрая напръсках с обезмаслител и се изтри много лесно с кърпичка. Логиката не мога да я намеря - обезмаслителят по принцип е за друг вид замърсявания, но факт, стана.

# 4 484
  • Мнения: 10 812
Търся смесител за кухненска мивка с два отвора на чучура, един за филтрирана и един за чешмяна вода, някой да е виждал някъде?
Търси трипътен смесител в Гугъл и си харесвай...

Общи условия

Активация на акаунт