? Въпроси всякакви ? (2024 г.)

  • 214 658
  • 5 399
  •   2
Отговори
# 2 655
  • Мнения: 10 769
гащи скоро не е имало Simple Smile Simple Smile
ми пробвай, по-зле няма да стане Simple Smile Simple Smile

**пукането на ушите какво общо има с паниката и валерианите ?!?

# 2 656
  • София
  • Мнения: 629
Мисля, че ще съсипеш гащите. 😁

# 2 657
  • Мнения: 3 954
Е дее, нощничка е това . Евтинка от шийн. Ама розово и червено ми действа съсипващо Grinning

# 2 658
  • Deutschland/HE
  • Мнения: 5 518
Може да се накъса след белината. Защо не вземеш някоя боя и да я боядисаш?

# 2 659
  • софия
  • Мнения: 25 978
Налага ми се другия месец да летя до Англия. Досега съм летяла само веднъж София-Варна. Проблема е в това, че и на отиване и на връщане ми се отрази лошо смяната на атмосферното налягане (въпреки че се прозявах, дишах през устата, дъвках дъвка и преглъщах, ушите ми пукаха през цялото време- при излитане, по време на полета горе, на кацане и 6-7ч след като кацнах). Притесни ме това, че и двата пъти след като слязох от самолета ушите ме боляха силно докато не преспах вечерта, а както знаем за такъв кратък полет дори не се издига чак толкова на високо самолета. Притеснява ме, че сега ще е още по-нависоко и какво евентуално би могло да ми стане? И може ли да имам някакъв друг проблем, който да предизвиква това или нещо по-лошо? Има ли изследвания, които да направя, за да видя дали е окей за мен да летя? Има ли случаи, в които не се препоръчва хора да летят? Всякакви съвети ще са ми от полза, понеже съм голяма паника и от толкова много хора около себе си, които летят постоянно, нямаше нито един, който да е изпиташ дискомфорта от летене, толкова време след кацане. Благодаря!
Може да звучи несериозно и смешно, но почиствали ли сте си ушите (ама хубаво)?
Отдавна и относително често летя. В началото нямах проблем, от някакъв момент при кацане започнаха страшно да ме болят по подобен на описания начин. Ходих на УНГ за почистване 🫣 Нямах идея какво имам в ушите 😊
След почистването болка не съм имала.

# 2 660
  • Washington,USA
  • Мнения: 989
Заплатата как се дава? Задължително ли е по банков път?

# 2 661
  • Пловдив
  • Мнения: 23 946
Заплатата как се дава? Задължително ли е по банков път?
Още не е задължително.

# 2 662
  • Мнения: 10 769
Заплатата как се дава? Задължително ли е по банков път?
Още не е задължително.
мъх, ако е над 10х си е задължително Joy

# 2 663
  • Мнения: 6 594
От къде може да се свалят сериите на сериала "Алфа" на бтв?

# 2 664
  • Мнения: 19
Здравейте, поръчах от сайта на waikiki и платих с карта, но съм объркала размера, затова отмених поръчката, получих смс , че сумата ще ми бъде възстановена по сметката, но като си влязох онлайн в сметката нямаше превод. Някой има ли представа?

# 2 665
  • Далечният изток
  • Мнения: 15 262
От днес за днес ли очаквате? Кога беше поръчката?

# 2 666
  • Сф
  • Мнения: 4 811
От къде може да се свалят сериите на сериала "Алфа" на бтв?

Не знам дали държиш да ги сваляш, но можеш да ги гледаш онлайн на сайта на бтв.
Предполагам, че няма да са качени другаде, бтв си гонят интелектуалните права за техни продукции

# 2 667
  • Мнения: 338
Звънче, по принцип съъм уж с добра, редовна хигиена 😂 но не съм ходила специално за почистване на ушите, ще пробвам, може пък там да е ключето..

# 2 668
  • Glasgow
  • Мнения: 4 665
Аз тази процедура бих искала да си я направя като се прибера в България, не съм си правила никога, но който е ходил казва, че невероятни неща излизат от ушите .

# 2 669
  • Мнения: 21 332

Това хлебарка ли е?

Общи условия

Активация на акаунт