Да се оплачем... 2024

  • 885 369
  • 14 171
  •   8
Отговори
# 10 380
  • Пловдив
  • Мнения: 23 938
Защото в киселото мляко и сметаната не е толкова силен алерген.
Може ли да посочиш източник на тази информация?

# 10 381
  • Мнения: 39 697
То и ние носим, но честно казано не съм чула някой да е търсен за ваксини.

# 10 382
  • Мнения: 246
В градината на голямата искат картони, търсят и ваксини. От там ми напомниха за реваксинацията за 6-годишните. Ние малко я забавихме - отложихме я за лятото, но ни напомниха 2 пъти без последващи мерки. Та не знам дали има някакви санкции за тези, които не са сложили всички ваксини.
Оплаквам се от настинка и деца днес...

# 10 383
  • София
  • Мнения: 39 935
Може ли да посочиш източник на тази информация?
Аз само съм чувала.
Бившият ми съдружник имал алергия към малини. Майка му ги слагала в кисело мляко и само така ги яде.

# 10 384
  • София
  • Мнения: 14 271
Много странно, особено, когато и млякото е алерген. От друга страна, мъжът ми е алергичен към банани, но само сурови.
Кръвните тестове са много добри. Ако някой се притеснява, да си направи.

# 10 385
  • Мнения: 5 607
При моето дете кръвните тестове не показаха абсолютно нищо,освен завишен един протеин,който показва,че все пак има алергия към нещо Grinning най - безмислено дадените ни 200 лв.

# 10 386
  • София
  • Мнения: 14 271
Нямам представа къде сте ги правили, но при нас и на кучето показаха.

# 10 387
  • Мнения: 8 701
РureLove, много нагли съученичките на твоята дъщеря. Не стига, че не са се ваксинирали, пък тя виновна, че можело да се заразят.. Не им ли стига акъла, че може и от друг да се заразят...не само от нея...

Аз със стах и притеснение съм си ваксинирала децата, но смятам, че човечеството е оцеляло благодарение на всички ваксини...

# 10 388
  • Мнения: 39 697
На децата им е детски акъла. Но на родителите ?!!!

# 10 389
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 382
Днес слезнах до болничната аптека да си взема мокри кърпички. Пред мен обслужваха една жена, аз си блея. По едно време жената и фармацевтката се заговориха и се оказа, че жената+ цялото й семейство са с коклюш. Ваксинирани. Беше с маска, но аз сега се вкарах във филм. Само кашлица ми липсва, при положение че в момента най-ме е страх от кашляне и кихане, а и като цяло хич не ми трябват допълнителни гадости. Отделно от това, напоследък много народ май има с това.

# 10 390
  • Варна
  • Мнения: 10 734
Защото в киселото мляко и сметаната не е толкова силен алерген.
Може ли да посочиш източник на тази информация?

https://purvite7.bg/na-kakva-vzrast-mozhem-da-dadem-prvata-yagoda-na-deteto/

# 10 391
  • София
  • Мнения: 14 271
Ваксинирай се, съмнявам се, че много хора на 40+ са реваксинирани. Сега ваксината е нова и не предизвиква тежки реакции. Преди беше "жива" и много деца не са ваксинирани.

# 10 392
  • Мнения: 5 072
РureLove, много нагли съученичките на твоята дъщеря. Не стига, че не са се ваксинирали, пък тя виновна, че можело да се заразят.. Не им ли стига акъла, че може и от друг да се заразят...не само от нея...

Аз със стах и притеснение съм си ваксинирала децата, но смятам, че човечеството е оцеляло благодарение на всички ваксини...

Не е работа на децата да се ваксинират. Без подпис на родител лекарите нямат право.
Преди години извикаха сестра ми за ваксина без знанието на майка ми. Даже и амбулаторния лист й бяха подписали вместо родител.

# 10 393
  • под тепетата
  • Мнения: 9 532
Ваксината за херпес зостер една и съща ли е с тази за варицела?

# 10 394
  • Пловдив
  • Мнения: 23 938
Защото в киселото мляко и сметаната не е толкова силен алерген.
Може ли да посочиш източник на тази информация?

https://purvite7.bg/na-kakva-vzrast-mozhem-da-dadem-prvata-yagoda-na-deteto/


Ясно. Благодаря.
Обаче нищо не пише за намаляване на алергичността. Пише "Според диетолозите ягодите се усвояват най-добре с кисело-млечни продукти, затова можем да приготвим десерт от кисело мляко или заквасена сметана и ягоди."

Общи условия

Активация на акаунт