Да се оплачем... 2024

  • 872 523
  • 14 050
  •   10
Отговори
# 11 340
  • Мнения: 22 529
Възможно е, но мен не ме отпуска, от повечето алкохол започва да ме боли глава, да се замайва,  да "изтръпвам" и изобщо не ми допада ефекта на това замайване, дори от няколко глътки. 
Всъщност аз не съм открила нещо, от което да се отпуска, както повечето хора откриват този ефект в алкохола или други неща.

# 11 341
  • Мнения: 7 473
Не е задължително да се пие. Който не може да пие да не го прави.

# 11 342
  • Мнения: 11 742
Много обичам да излезем на винце с дружките.
Вярно много отпуска, но истината е, че разговорите ми въздействат повече. Дали ще пием вино, безалкохолно или боза - все тая Grinning
Е, сега, ако е вино съм по-отпусната, отколкото ако е безалкохолно Mr. Green

# 11 343
  • Мнения: 13 694
Много обичам да излезем на винце с дружките.
Вярно много отпуска, но истината е, че разговорите ми въздействат повече. Дали ще пием вино, безалкохолно или боза - все тая Grinning
Е, сега, ако е вино съм по-отпусната, отколкото ако е безалкохолно Mr. Green
Напълно нормално, с години се събирахме редовно с няколко приятели, излизания "на бира". То хубаво на бира, действително в бирария, обаче винаги половината са предпочели да шофират и пият вода или безалкохолна бира. Никога не ни е попречило да разпускаме, ние сме се събрали да прекараме малко време заедно, със или без алкохол.

# 11 344
  • Мнения: 5 602
А, аз не отричам, че обичам да пия. Тук не говорим за пиене всяка вечер, еле пък напиване или зависимост. Но една чаша вино или един розов джин с тоник си е прекрасно.

# 11 345
  • Мнения: 39 671
Който не може да пие, да не пие. И аз не разбирам цигарите, отвращават ме, ама не преча на другите дет им е кеф .
Моя мъж не пие, не пуши, казва че и по жени не ходи, НО пие по  литър кока кола на ден. Двамата сега караме на газирана вода. Не знам дали и колко ще издържи. Ми колкото толкова.

# 11 346
  • София
  • Мнения: 14 243
Моят и пие и пуши и май и по жени ходи, защото ми легна ковид 🤣. Няма от къде иначе да го хвана. Цяла седмица не съм излизала.

# 11 347
  • Мнения: 2 663
Честит празник!
Каква хубава празнична градусова тематика.
Много е важна нагласата, настриението  и най-вече компанията, когато си с питие.
Имам приятелка, за която мм казва, че няма нужда да хАби алкохола, тя винаги е в настроение, купона винаги е около нея и т. н
А на никой  ли в темата  не му се е случвало да иска да си "махне главата". Като бях студентка му викахме, че си изтриваме паметта.
Но не е задължително да разпускаш с алкохол, някой го правят с мотика, трети с друго..

# 11 348
  • София
  • Мнения: 14 243
Аз съм се напивала, но сега ми става кофти. Махмурлукът е по-дълъг и по-тежък. А и вкусът ми се промени. Алкохолът, който ми харесва ми идва скъп.

# 11 349
  • Мнения: 39 671
Аз толкова не мога да пия. Като мина някаква граница започва да ми става гадно.

# 11 350
  • Мнения: 22 529
Ми тези които не искаме, не пием. И не е до можене. 
То се оказва много похвално обратното, та чак и съвети кой да не пие.

Оплаквам се, че съм се облякла да излизаме, и ме домързя страшно.
Но пък изчистих,  две перални изпрах. Остана да подредя, но и след обед има време.

# 11 351
  • Мнения: 5 422
Аз обичам бира . Не, не просто обичам, аз обожавам бира . Имам специално отношение към това питие . Когато спазвам режим не пия . Когато съм на обща храна, си отпивам. Чакам уикенда да отидем при сина ми, да си отпия на хубава бира  .
 У дома не се толерира пиянството , а пиенето с мярка и удоволствие . Нали знаете какво е казал Достоевски за хората които не пият ? Че има нещо нездраво и съмнително в хората, които не близват  Simple Smile

# 11 352
  • Бургас
  • Мнения: 6 625
Бирата не е просто алкохол.Това е религия!

Никога не питам хората,които не пият защо не пия.Може да не им харесва,да са бивши алкохолици или да имат здравословен проблем.Не са длъжни да го обясняват на всеослушание.
Мразя и обратното.Да ми начукват канчето,като ме видят с чаша бира.

# 11 353
  • София
  • Мнения: 14 243
Не понасям бира. Пия по глътка само когато съм в Белгия, Чехия или Германия. Винаги прясна.

# 11 354
  • Мнения: 5 067
Не веднъж съм го казвала - измислят ли точно безалкохолно копие на всяка алкохолна напитка, никога повече не бих си причинила алкохол Grinning Ама... Просто много, ама много обичам бира. И джин не отказвам. И вино.

Оплаквам се, че едвам поразтребих вкъщи и така ме заболяха петите. Седнах да почивам, обаче ми е лошо още колко много за оправяне има.

Общи условия

Активация на акаунт