Да се оплачем... 2024

  • 872 348
  • 14 048
  •   3
Отговори
# 11 490
  • Мнения: 4 616
Честита да й е книжката на малката Тарталета. Безаварийно шофиране.

Димис, малко ги смеси. Лютичето има рожден ден и нейната дъщеря е на 11 месеца. Joy На Тарталета дъщеря й взе книжка.

# 11 491
  • Бургас
  • Мнения: 16 565
Лютиче, честита да си! Здрава и много щастлива бъди!🍀

Мини,страхотна веранда!😍 С кеф бих си пила бирата на нея!😍

Димис, благодаря ти за споделените лекарства. Ще пробвам комбинация от тях.
Биле и на теб благодаря!

Тарти, безаварийно шофиране на щерката! Браво!

Евче,ти как си след морската терапия?🤔

# 11 492
  • Мнения: 4 616
Ами ти си наблизо, karzz. Пък и нали се разбрахме, че може следващата среща на нашата темичка да е на моята веранда. Grinning

# 11 493
  • Бургас
  • Мнения: 16 565
Мини  🤗!

# 11 494
  • Мнения: 6 038
Лютиче, честита да си! Здрава, щастлива и обичана!
Ето поздрав и с моите китки от терасата:
Скрит текст:
Следобед може и козунаците да покажа, дано да са за показване де Laughing

Тарти, безаварийно шофиране на девойката!
Мини, разкошна веранда!

# 11 495
  • Мнения: 2 012
Безаварийно шофиране на младата шофьорка. Дъщеря ми сега пътува към нас и каза, че трафика от София е ужасен, аз умирам от притеснения.

# 11 496
  • Мнения: 5 422
Хора, къде изчезна Тетка ?

# 11 497
  • UK
  • Мнения: 2 885
Лютиче, честит рижден ден! Щастлива да си!

Тарталета, честито на шофьорката! Безаварийно шофиране!

 Аз веранда нямам да покажа, от това се оплаквам. От миналото лято не се спря да вали и никакво настроение нямам да градинарствам. Май месец дойде, градинските мебели още не са изкарани. И днес пак вали и е гадно.

# 11 498
  • Мнения: 998
Честита да й е книжката на малката Тарталета. Безаварийно шофиране.

Димис, малко ги смеси. Лютичето има рожден ден и нейната дъщеря е на 11 месеца. Joy На Тарталета дъщеря й взе книжка.
Благодаря за поправката! Или съм разсеяна или много искам да съм на рождения ден на Лютиче.

# 11 499
  • София
  • Мнения: 14 868
Хора, къде изчезна Тетка ?
И аз се сетих скоро за нея, и за Лисичето, последните ѝ постове бяха притеснителни. Дано всичко е наред с тях.
Нещо ми е терсене покрай тези празници - времето е гадно, децата по техните си задачи, ММ ще се прибере чак в понеделник. Заредих се с книги, ама пак е тегавиня.

Последна редакция: пт, 03 май 2024, 17:34 от yovanka

# 11 500
  • UK
  • Мнения: 2 885
А, мен майсторите ме изненадаха, че утре ще идват да работят. Само яйца от мен за празника ще има. С друго хич няма да се занимавам. Чудя се дали да обиколя турските магазини в района, може някой козунак да е останал.

# 11 501
  • Мнения: 8 002
Лютиче, здрава бъди и само хубавини да ти се изсипват на главата! Много хубава зодия, бай дъ уей Bowtie
И всичките сме скромни Joy
Карзче, файда от морската терапия няма, но не е виновно морето. Много прилепи щъкат из главата ми...днес поредният "шамар" от роднини. Само това ми липсваше, нали. Все някой ден слънцето ще огрее и кучия г*з, но не се очертава да се оправя скоро, не ми помага и да мрънкам тук, затова гледам да не пиша, че става досадно,  а всъщност нямам никаквапредстава как да се извадя от блатото и се рея свободно в едни тъмни дълбини. Благодаря ти, че мислиш за мен. Ще мине и това.

# 11 502
  • София
  • Мнения: 39 922
Живи и здрави да са именници и пораснали.

Мини, ще уважим верандата ти Stuck Out Tongue Winking Eye

Днес нищо не се правило, ама и миялна и пералня и сушилня...
Осъзнах колко чинии, чаши и прибори са отнесли децата по стаите си. Отделно и доста изпочупени има.
Имам сервиз на 23+ години. От него съм счупила само една купичка когато дъщеря ми беше бебе. Храня, тя се дави и хвърлих купичката директно на пода. Домашните ми любимци почти са го приключили (щерката има най-голям принос). На нея купите сами скачат от ръцете ѝ Joy

# 11 503
  • Мнения: 22 529
Аз захванах първата доза козунак. Забравила съм че тази хлебопекарна е по голяма и мога да заредя доза и половина. Утре ще поправя грешката. Три дни смятам с това да се занимавам. Утре ще боядисваме яйцата.
Котарака не спира да обикаля цялата къща. Толкова разходка не е имал от една година сигурно. Simple Smile

Оплаквам се, че тръгва да ме боли глава. ММ пък се превива от болка в бъбреците от снощи. Инат е и не пожела да спрем на аптека.

# 11 504
  • Мнения: 454
След 3 дена почивка и слънчеви бани в градината, днес вали и е мрачно. Главата ми тежи, ушите ми пищят от сутринта, а и съм на работа довечера. На всичкото отгоре сънувах, че пътувам  дни наред и се събудих изморена. Grinning
Обаждат се и някои перимено симптоми...
Сутринта почти се разплаках на сериал, който гледам да убия времето, докато чакам ММ да се изкъпе и избръсне и да седнем да пием кафе.

Общи условия

Активация на акаунт