Да се оплачем... 2024

  • 895 443
  • 14 333
  •   25
Отговори
# 12 615
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 523
Да са честити рождениците, здрави и с късмет!

Сигме, при нашата Рая беше същото, а беше на годинка и малко...хубавото е, че навреме сте я хванали! Бързо възстановяване на Сарето! Хистологията от операцията на нашата йоркширка не е добра...но лекарят каза, че са я изчистили до здрава тъкан, ще се моля да няма рецидиви и метастази Hands Pray

Оплаквам се, че снощната буря почти ни отнесе, кварталът пострада най-сериозно от всички столични, май, и мъж, пострадал от мълния пак при нас. В това време на прибежки и припълзявания се опитвах да се добера до майка ми,  и след това и до нас. Пешком! Трещяха гръмотевици наоколо, кецовете ми бяха като канута, изобщо-беше си страшно!

# 12 616
  • Мнения: 39 702
И при нас в Гео Милев и най вече в Слатина в ниската част бяха реки. Даже имаше клипче как в автобуса до прага на седалките имаше вода.
Стискам палци за йорчето.

# 12 617
  • Мнения: 8 709
Хубав празник на всички абитуриенти! И пуснете по една снимка! Simple Smile

# 12 618
  • София
  • Мнения: 29 096
Весел празник на рождениците.
Ма все Убав народ е роден този месец. Синът ми е на 30ти.
А синът ми беше на 18-и Simple Smile

# 12 619
  • Мнения: 1 599
Оплаквам се, че майка ми ме вкара в серия да обикаляме по доктори и болници. Ще я режа скоро. Имам чувството, че това и е като развлечение.

# 12 620
  • София
  • Мнения: 7 172
Честито на рождениците, здрави, щастливи и с късмет!

# 12 621
  • Мнения: 5 431
Оплаквам се, че майка ми ме вкара в серия да обикаляме по доктори и болници. Ще я режа скоро. Имам чувството, че това и е като развлечение.
Оплаквам се точно от обратното. Вместо да минем през изледвания и ендокринолог за да й се проследи хормона който дава отклонения, тя ми е поръчала... суха коприва.  Взех, какво да правя...
Димис, хич да не ти  пука, пълен игнор на времето,  слагай ефирния тоалет и отворените обувки, скочът  в чашата и хубавото настроение ще те топлят . Евентуално ефектен шал, ако положението съвсем  излезе извън контрол както е било при софиянци вчера.
Едвам ме свърта, а колко работа ме чакааааа... чакам един камион и почвам  щото , жива умряла -  в 18 съм чао.

# 12 622
  • Мнения: 6 067
Здрави да са рождениците! Донау, дано лошото е зад гърба ви и оттук нататък - само хубави неща да му се случват!
Рави, стискам силно палци!

Момичета, бях се свързала с НелиСА на лични да я питам как са, че доста време не писа. Добре са, помага усърдно на децата,  дъщеря ѝ все още се възстановява, но са си у дома и се гледат. Праща ви поздрави Heart

# 12 623
  • Бургас
  • Мнения: 6 629
Добре си направила,че си се свързала с нея.
Аз също я мислех.Радвам се,че са си в къщи.

От умора се оплаквам.

# 12 624
  • Мнения: 8 005
Тетка ми липсва Heart

# 12 625
  • Мнения: 520
На децата бай-малко им дреме от времето. Ще си изкарат супер.
На моя бал изтисках една кофа вода от роклята, бях подгизнала до коляно ами и в локва стъпих. Grinning

# 12 626
  • Мнения: 262
Оплаквам се, че майка ми ме вкара в серия да обикаляме по доктори и болници. Ще я режа скоро. Имам чувството, че това и е като развлечение.
На една определена възраст така става Simple Smile
Здрави да са рождениците! Донау, дано лошото е зад гърба ви и оттук нататък - само хубави неща да му се случват!


Мерси. Дано! И той много се измъчи за братчето си. И в училище се отпусна.


Оплаквам се, че сме навън и глас не ми остана от крясъци.

# 12 627
  • Мнения: 2 026
Димис, пожелавам ви хубаво време и весел празник.

# 12 628
  • Мнения: 520
Не ми е комфортно днес. След изпита бях нощна, успях да дремна малко след това, ама се чувствам убита. И мен всичко ме боли, главата започва да се обажда. Мисля днес да прекарам деня си в леглото с ел.книгата и сериал. 😒

# 12 629
  • Мнения: 21 332
На всички нуждаещи се, палци и сили.

Моята я ухапа куче.

Общи условия

Активация на акаунт