Да се оплачем... 2024

  • 897 446
  • 14 357
  •   32
Отговори
# 11 985
  • Мнения: 35 200
Вита, подари му някакво преживяване.Най-добре за двама даже Joy
На баща ми подарихме полет с безмоторен самолет и беше изключително щастлив.
Още миналата година бях измислила полет с балон, но не успях да намеря наблизо... И двамата да яздим коне съм го мислела..Той едва ли ще остане очарован, защото не е по такива преживявания, но определено ще бъде изненадан 😆
Точа лого по това аз

# 11 986
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 639
Много благодаря за прекрасните поздрави!
Клотилд, тя завърши средното миналата година, вече учи следващ етап( но не в университет). Планове много има, дано успее да ги осъществи! Аз искам само да ми е здрава, другото ще се нареди все по някакъв начин!
Нелиса, леко да е на щерката! Чакаме новини!

# 11 987
  • ново
  • Мнения: 6 062
Мини, в момента дините, които продават на парче са много сладки и вкусни, поне при нас. Аз не обичам особено, но ММ си хапва 😀

# 11 988
  • Мнения: 5 088
И аз искам череши!

ММ ще ме довърши... Държи ми сметка дали си търся работа все едно съм безработна. Кара ме да се чувствам като дете с ненаписано домашно, което иска да играе. 25 минути му обяснявах и накрая повиших тон. Понякога се чудя защо е такъв дървен философ.

# 11 989
  • Мнения: 10 711
Т.е. той иска да работиш? Което според мен е добре, вместо насила да те прави домакиня, ти да искаш, пък той да не ти дава, че трябва да гледаш Златото примерно?!

Тарти, честита да е девойката! Здрава, усмихната, щастлива!!!

Някой нещо кове/чука по стената. Два дни не намериха време сега по нощите ще почукват. Аман от несъобразителни хора, добре че гледаме филм и си лягаме една идея по-късно.

В цикъл съм и както не обичам сладко изядох един шоколад. Добре се чувствам 🙄

Последна редакция: нд, 12 май 2024, 23:27 от blackcat6

# 11 990
  • Мнения: 5 088
То аз ще работя. Не можем да си позволим да съм домакиня. По принцип искам да сменям, обаче лятото няма да ни има два месеца, а от сега трудно. Навсякъде, където кандидатствах, не могат да чакат до октомври. И понеже няма да ни има цяло лято, явно ше трябва да се върна на старата и след това да сменям в движение. Обаче ММ го намира за голяма драма и всеки ден ми държи сметка защо правя еди-си-какво, а не си търся работа. Все едно пряко го засяга къде и какво работя... Накрая му казах да спре да ми се бърка, пък той ми се обиди, че това било семейно решение.....

Едит: Мен, ако питате, родена съм за принцеса, ама късмет....

# 11 991
  • Мнения: 4 628
Мини, в момента дините, които продават на парче са много сладки и вкусни, поне при нас. Аз не обичам особено, но ММ си хапва 😀
Прати някоя, моля, Г&В. Пробвах няколко пъти. Или са презрели съвсем скоро или не са много сладки. И аз на парче взимам, за да не изхвърлям после цяла, ама ей го на, не улучвам. Grinning
Пробвах вече и череши. Гръцки бяха, ставаха, ама 25 лв. килото. Взех 200 грама.

# 11 992
  • Мнения: 3 607
Ние днес бяхме на празник на майката. Ходихме на ресторант, после игри в двора.
Скрит текст:


# 11 993
  • Мнения: 3 288
Bask to reality.
Прибирам си тялото тук, сърцето остана разделено там. От утре се превръщам в обичайната бездушна машина. До следващата глътка въздух след два месеца . Вали, тъмно е и  ме е срам от гледките с които България ни посреща . Тракия е цялата в мокри джобове ...мила родна картинка .

   G.D., много добре разбирам за какво говориш, но не са толкова черни и бели нещата. Винаги, когато кацна на софийското летище и хвана такси до автогарата, изпитвам лек срам. Или като мина дунав мост и влезем в Русе. Днес го минахме моста. Предните две седмици бяхме основно в Австрия и Италия. Ами, има разлика, да, съвсем очевидна. А преди години, когато ходехме с мъжа ми в Китай, имах чувството, че не на село, ами направо в миналото се прибирам. Сега поне ходим из Европа само, не е толкова убийствен шока.
   Обаче красотата е в окото на гледащия. И да не бъркаме туризма с емиграцията, нали Simple Smile. Хубаво си е и у нас. Като претегля на кантара нещата (доста прагматичен човек съм), предпочитам тук да живея, а на други места да съм турист. А има прекрасни кътчета и в България. Просто не са на входа. Не до софийското летище и до дунав мост.

# 11 994
  • Пловдив
  • Мнения: 23 950
А преди години, когато ходехме с мъжа ми в Китай, имах чувството, че не на село, ами направо в миналото се прибирам. Сега поне ходим из Европа само, не е толкова убийствен шока.
Вие сте ходили в цивилизованата част на Китай, в големите градове, в места спеиално отворени за европейци/чужденци. Аз напоследък след Монголия откачих по Китай и гледам, гледам - има места в България сме на светлинни години напред. Китайците не пускат да обикаляш по селата без течаща вода, с външни тоалетни, покрива - покрит с найлон, целия покри е найлон затиснат с тухли. Гледам едни клипове - сутрин водата в стаята замръзнала. Повсеместната липса на всякаква хигиена в европейски стил. Слама на която лежаха котките, котките снимани, после си сложиха да съхнат оризовите питки на слънце върху същата слама. Да не продължавам в същия стил.... Ми... ай мерси съм. Отпред лъснато, отзад блъснато.

# 11 995
  • Мнения: 22 541
Оплаквам се от напрежение. Днес ще говоря с шефа за освобождаване, стиснете палци да мине гладко.

Аз ядох череши снощи, майка ми донесе от село цяла кофичка. 
В Гърция преди 10дни никъде нямаше череши, не знам откъде ги взимат и пишат, че са гръцки при нас.

# 11 996
  • ново
  • Мнения: 6 062
Ес, Солун не е Гърция 😀 То и при нас в Балкана няма още домати, ама на пазара има български домати.
Оплаквам се, че още не съм купила картички за баловете. Харесват ми ръчно изработените, но като се сетя, че отиват в коша и… Аз лично не събирам такива неща и много се ядосвам като ми подарят някакви сувенири или картички, знам че човекът е вложил емоция в избирането, а аз ги изхвърлям. Някак ми е съвестно, но дори и да ги оставя в някой шкаф за известно време после пак трябва да ги изхвърля.

# 11 997
  • София
  • Мнения: 6 195
Ес, успех! Намерила ли си си друга работа?
Как ме ядоса класната на малкия. Писах и, че от днес си е на училище. ТОй се чувства добре. Не може да пише, но може да слуша. А и сега ги изпитват, оформят. И тя ми пише, ами то са само тестове, но добре "ще ви го гледаме до обяд"....................Побеснях. Изобщо не искам да ми "го гледат", а да не изпуска материал и да не изостава ако има нещо.

# 11 998
  • Мнения: 5 088
Дидка, тая е голяма ****...

# 11 999
  • Мнения: 5 615
Лютиче, всички телци сме родени за принцеси, ама ей го на Grin
Аз втора нощ не спя. Този път малката е виновна. То не бе мятане, въртене, мрънкане, ейййй откачих.

Общи условия

Активация на акаунт