Звездни Компромати - Януари'24

  • 326 474
  • 2 912
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 2 063
Честита нова година!
Благодаря за темата. Прекрасно оформена и много интересна.

За датския принц (вече крал) - невероятно харизматичен е на живо. Интелигентен, умен, с чувство за хумор и мнооого харизма. Участвала съм в събитие с него преди 5 години. Не можех да откъсна очи от него. …Та представям си как го преследват жените. Не е лесно да си принц, макар че като си публична личност, нямаш право на такива грешки.

Последна редакция: пн, 01 яну 2024, 15:52 от Dona-Flor

# 61
  • Glasgow
  • Мнения: 4 639
Честита Нова година 🌟
От новото датско кралско семейство симпатизирам на дамата.

И едни български "знаменитости", Благо и приятелка
Скрит текст:

# 62
  • Мнения: 1 875
За много години, момичета!

Все се каня да ви питам - някой следи ли сагата с кралица Летисия? Знам, че е по-удачно да питам в Кралската, но там въобще не са засягали темата.

Понеже е тема за компромати, си позволявам да споделя.

Накратко, голям скандал

Скрит текст:
Неин бивш любовник започна да публикува постове за нея. Казва, че имал интересни записи с нея и ако се случело нещо с него, имал упълномощен човек с ключ в трезор и веднага ще видят бял свят.

Оказа се, че са имали взаимоотношения в самия дворец и Фелипе бил наясно с това. Те били пред развод, но точно тогава крал Хуан Карлос решил да абдикира и сключили сделка.

Моля, ако модератор сметне, че не е за тук, да изтрие поста ми.

P.S. Пропуснала съм новите постове за Фpедерик. И за него говореха много в испанската преса. Stuck Out Tongue Имаше го на запис как по нощите влиза в дома на тази Хеновева, а сутринта като обикновен гражданин съвсем небрежно чакаше на една спирка да го вземат. Laughing Жената отрича, ама сигурно са си разказвали приказки само нея вечер. Мда...Smiling Imp

# 63
  • Мнения: 3 267
Аз следя за Летисия, но нещо няма инфо или аз не намирам.

# 64
  • Мнения: 16 887
Бившия мъг на сестра й беше това, нали?

# 65
  • Мнения: 1 348
Може ли линк към скандала с датския крал?

# 66
  • Sofia
  • Мнения: 9 774
Писахме по темата в кралския, но поне според прочетеното в пресата, той не твърди да са имали сексуални отношения по време на брака. Бил е във връзка с нея, преди тя да срещне Фелипе. После остават близки приятели или поне явно Летисия така е мислела, понеже очевидно е споделяла с него за проблеми в брака си и тежките моменти, но сега той пише книга и твърди, че тя е продължила да го обича и едва ли не са имали афера. Но никъде не споменава това да е свързано със сексуални отношения, поне аз нищо такова не намерих. Той даже се жени за сестра й в някакъв момент, тоест всички са го приемали за член на семейството.

С две думи, на мен ми прилича на поредния, който е решил да изкара някой лев, на гърба на близко приятелство с кралицата, която очевидно го е смятала за свой доверен човек. Доста хора започнаха да продават близките си за пари, това е отвратително.

# 67
  • Мнения: 1 875
Аз следя за Летисия, но нещо няма инфо или аз не намирам.

Не, няма информация, аз следя ютубъри, които преразказват книгата, която излезе. Ако изскочи нещо интересно, ще пиша. Simple Smile

Последното, което ме шокира е, че явно й е писнало да бъде кралица и са правили планове да се преместят с него в Ню Йорк и да имат дете от сурогатна майка. Другото е, че е била бременна, когато се е запознала с Фелипе. Станало е на вечеря-заварка, по искане на Фелипе. И като е видяла накъде отиват нещата, набързо се е отървала от бебето.

@NBM, явно съм пропуснала, аз не следя другата тема много-много.

Той идва от богато семейство, едва ли е за пари. Явно му е ударила егото, когато са решили да се разделят. Казват, че дори се е оженил за сестра й Телма, за да е близо до нея. Луда работа...

Иначе, са имали връзка преди да се омъжи и след това  2010 - 2011г. и определено не са били чисто платонически. Stuck Out Tongue Той пък един красавец тоя любовник. Laughing

Последна редакция: пн, 01 яну 2024, 16:39 от Soray@

# 68
  • Мнения: 1 609
Честота Нова година
Нека да е здрава, мирна и споделена
Аз от програмите нищо не чух, с две малки децата, представлението беше тяхно (:
Но, какъв беше този ужас по студията. Аз такъв кич не бях виждала. Не мога да повярвам, че богати телевизии са направили нещо подобно.

Последна редакция: пн, 01 яну 2024, 19:13 от Александрия

# 69
  • Sofia
  • Мнения: 9 774
Иначе, са имали връзка преди да се омъжи и след това  2010 - 2011г. и определено не са били чисто платонически. Stuck Out Tongue Той пък един красавец тоя любовник. Laughing

Откъде е инфото за връзка 2010-2011, това в книгата ли се твърди? И за сексуални отношения ли става дума, понеже по откъси в пресата аз четох само, че твърди за някакви съобщения, че му била пращала, нещо с някакъв шал в стил "нося шала подарък от теб и усещам, че все едно ти ме прегъръщаш" или нещо подобно. Той може това да го разбира като връзка, а тя - като съобщение за много близък човек, от когото очакваш подкрепа. Изобщо такива неопределени неща четох аз, може нещо да съм пропуснала.

Последна редакция: пн, 01 яну 2024, 19:36 от NBM

# 70
  • Мнения: 8 783
Есмер и детето на Благо
Скрит текст:



Памела се е събрала май май пак с мъжа си, Демир - сина на Доган.
Разминаха се пак с развода
Скрит текст:

Последна редакция: пн, 01 яну 2024, 18:06 от alethea

# 71
  • Мнения: 144
Есмер и детето на Благо
Скрит текст:



Памела се е събрала май май пак с мъжа си, Демир - сина на Доган.
Разминаха се пак с развода
Скрит текст:
Заедно са с Демир!

# 72
  • Berlin
  • Мнения: 11 337
Добре!


🤔

# 73
  • Мнения: 1 077
Интересно, че точно син Халваджиян пуска такъв статус след помията , чието дело е тяхно, наречено " Шоуто на Рачков"
Скрит текст:

# 74
  • В големите очи на малчо, а географски - София.
  • Мнения: 7 139
Интересно, че точно син Халваджиян пуска такъв статус след помията , чието дело е тяхно, наречено " Шоуто на Рачков"
Скрит текст:
Тоя пък... Цялата му рода се изхранва от чалга и халтура, но иначе го играе възвисен!

Общи условия

Активация на акаунт