ЯНУАРИ 2024 - СПАМ на пълни тумбаци и празни джобове (01.01-31.01.2024)

  • 10 501
  • 327
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 10 618
Казвам ви аз, че Биро е много невъзпитан, но Пънча така го възпитава.

# 76
  • Мнения: 9 898
Исе, не мога петък вечер, че баща ми си е наумил, че събота рано сутринта ще пътуваме до село Rage

# 77
  • На Марс
  • Мнения: 8 722
Ние поне са обичами ... нема нема и ме издебне в някоя конференция Simple Smile

# 78
  • Мнения: 9 898
Предател

# 79
  • Мнения: 6 418
Кой? Joy

Ама омръзна ми зимата, да се оплача аз! Тва навличането не ми е по вкуса ич! Леден вятър и глава с хрема не са добра комбинация. Аа! Да си я взема някой таз зима и да я отнася нейде. Казах! Joy

# 80
  • над кукувичето гнездо
  • Мнения: 9 441
Подкрепям!

# 81
  • Мнения: 15 420
И аз. Много ми е студено. И нищо не ми се прави в тоя студ. А сълзенето на очите и подсмърчащия нос даже не ми се коментират. Цяло чудо е, че кожата на ръцете ми не изглежда като да съм бръкнала в клетката на пума. Чак не ми се вярва, защото обичайно зимата кожата на ръцете ми изтънява, засушава се, цепи се и изглежда да съм се сборила с цял котешки прайд. Wink
Издирвам на Дайсчето препоръката за крем за ръце, но в близкия ми ДМ го няма и трябва да се врътна до Елитис, ама ми е студенооо.

# 82
  • Мнения: 9 898
Студено е, ама въпреки това е десет пъти по-благо и приятно от белгийското време. Много му се радвам Blush

# 83
  • Мнения: 15 420
Но да се лакирам не ми е студено, налЕ.. Joy, макар да съм избрала в студа студен нюанс на цвета Stuck Out Tongue Winking Eye:

Пп Тоз Парусан направи чудо с ноктите ми, след операцията както се бяха скапали, не вярвах да си ги видя толкоз пораснали и сравнително здрави и твърди. Grinning

# 84
  • Мнения: 6 418
Джасте, знаеш как да зарадваш човек с красота. Kissing Heart

# 85
  • София
  • Мнения: 10 618

Издирвам на Дайсчето препоръката за крем за ръце, но в близкия ми ДМ го няма и трябва да се врътна до Елитис, ама ми е студенооо.
Джасте, погледни в Софармаси, ако имаш наблизо.
В Лили няма още.
Тоз парусан пиеш ли го?

Нали мрънкахте, че ви е топло!

На Тенерифе е 26 градуса Sweat

# 86
  • Мнения: 15 420
Дайсче, да, пия го, то са таблетки за коса, кожа и нокти. Една опаковка(три блистера са), един курс, по една таблетка на ден за около месец и половина. Аз във времето съм пробвала и други добавки, но не ми понесоха. Може би защото не съм имала нужда в комбинация, че организма ми не се е съвместил с тях.
Парусан обаче ми пасна идеално.

По едно време серията, която препоръча я имаше почти навсякъде, все я заглеждах, но така и не я пробвах. Ма сега съм решила да я издиря. Grinning

# 87
  • Мнения: 9 576
Джасте, на Дайс крема го има в Рефреша. Преди време и аз го купих инфлуенсната от нея LaughingLaughingLaughing

# 88
  • Мнения: 9 898
Слънце, чудно синьо небе. Страхотно е времето Heart Eyes
Много хубаво, Джасте! Аз съм без нокти и лак, че на боулинг пречупих единия палец през средата на живеца, а моите нокти уж никога не се чупят или цепят Confused

# 89
  • София
  • Мнения: 10 618
Искам да ви кажа, че в мен се надигна съмнение.
Мхммм.
Мноо ги усещам нещата аз.

Та! Смятам, че Пънча и Родива са в нелегална връзка. И двамата излязоха с неадекватни оправдания защо не могат да дойдат...
Мдааам, ясно ми е вече!

Общи условия

Активация на акаунт