🦊 ЧААТАЙ УЛУСОЙ 🦊 - ТАЛАНТ И ПРОФЕСИОНАЛИЗЪМ! ПРОЕКТИ, ПАРТНЬОРИ И ПРИЯТЕЛИ - ТЕМА 2

  • 16 769
  • 735
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 7 341
Gaddar епизод 1 вече е наличен в YouTube

Натиснете върху снимката, за да тръгне серията.

# 676
  • Мнения: 7 341
Малко размисли от мен.

Замислих се, че ни представиха приятеля на Дахан в главния актьорски състав. Дали пък Мениджъра не изфабрикува смъртта му. Той нали се запозна с Курт и Мениджъра, може би целта на това запознанство е била именно чрез приятеля му да привлекат Дахан в Организацията. А дружката да спечели доволно пари за тази работа. На мен поне не ми се видя жена му да е чак толкова разстроена като й съобщиха за смъртта му.



А ролята на Мениджъра е брутална - безмилостен и безпощаден. Дано Дахан не стигне до там, че да гори живи хора.

# 677
  • Мнения: 6 972
Първите ми впечатления:
Срещата между Дахан и баща му.
Дахан му каза,че вече не стария Дахан и му се извини, а баща му му каза,че и той не е стария Давут (така чух) и го изгони.
Майката една година не е говорила на мъжа си. И продължава да не му говори.
Той я предизвика, каза и да говори,да си каже всичко,каза и,че иска да се скара с нея,но тя не му проговори. Нещо се е случило...
Какъв е бил стария Дахан предстои може би да разберем.
Защо този Мюдюр и Курт го бяха набелязали още със завръщането му в квартала.
Майката очевидно е на страната на сина си.
Сцената между тях беше много силна!
Чаатай винаги играе добър син. Каквато и да е ролята му, той е добър и грижовен син.
Сцените между него и майките му винаги успяват да ме развълнуват!
Полицая е приятел на Дахан, от квартала ,до колкото разбрах.
Но как стигна до извода, че той е убил брата на онзи,с брадата(не му запомних името) ,не ми стана ясно.
Братчето го представиха, но сестрата май ще присъства само като име.
Освен,ако по-късно не се появи.
Интересни са имената им- Рузгяр( вятър) и Яамур(дъжд).
Масата беше емблематична. Децата бяха издълбали имената си върху нея.
Дахан обеща на майка си,че един ден пак ще седнат заедно на масата,както едно време.
Баща му, стана свидетел, за миг си помислих,че и той ще се присъедини,но той отново обърна гръб на сина си.

Последна редакция: сб, 20 яну 2024, 01:22 от NeZ_9

# 678
  • Мнения: 5 622
Стори от Сумие

Приятно пътуване!


Сумието пък люпи семки докато се любува на кадрите с Чачо

# 679
  • Мнения: 6 972
Малко размисли от мен.

Замислих се, че ни представиха приятеля на Дахан в главния актьорски състав. Дали пък Мениджъра не изфабрикува смъртта му. Той нали се запозна с Курт и Мениджъра, може би целта на това запознанство е била именно чрез приятеля му да привлекат Дахан в Организацията. А дружката да спечели доволно пари за тази работа. На мен поне не ми се видя жена му да е чак толкова разстроена като й съобщиха за смъртта му.



А ролята на Мениджъра е брутална - безмилостен и безпощаден. Дано Дахан не стигне до там, че да гори живи хора.

Цвети, интересна теория. Не се бях замислила. Но едва ли и жена му ще е замесена...

# 680
  • Мнения: 7 341
Тя реално не е замесена, само е осведомена от мъжа си. Разбра се, че той много държи на семейството си и не вярвам да ги постави в положение да не знае нищо. Но пък може и да решил просто да избяга от отговорностите си.

Другия вариант е актрисата да не си е изиграла достоверно ролята.

# 681
  • Мнения: 6 972
Не знам...Аз сякаш не останах с това впечатление.
Беше ядосана на Дахан. Директно го обвини,че той знае нещо. Каза му,че ги е чула да си шушукат на вратата.
Не мисля,че би се съгласила да постави сина си в такава ситуация.
От Мустафа Мерт Коч




Жестоки ли сме?

Последна редакция: сб, 20 яну 2024, 00:25 от NeZ_9

# 682
  • Мнения: 5 622
От Мустафа Мерт Коч




Жестоки ли сме?
А, не бе! Жестоки и още как!
Всичко има...екшън, драма, история и много Чачо!

# 683
  • Мнения: 7 341
Жестоки сме, Нези!

За ядосването да, но за мъката...
Ще разберем сигурно още в следващия епизод или фрагмент. Но пък ми е хубаво да си гадая и правя предположения на база случилото се до момента. А ако се окажат и верни...

# 684
  • Мнения: 6 972
Жестоки сме, Нези!

За ядосването да, но за мъката...
Ще разберем сигурно още в следващия епизод или фрагмент. Но пък ми е хубаво да си гадая и правя предположения на база случилото се до момента. А ако се окажат и верни...
Слабичка беше,да, но може би толкова си може.
Но си права,че този актьор го представиха като основен, а така бързо да го убият.
Ще видим!
Какво ще кажете за Сумие?
Тя се появи за малко, но на мен за сега ми харесва. Очаквах по-слаба игра от нея, а тя ме опроверга.
                              

# 685
  • Мнения: 5 622
Оо, на мен ми е супер Сумието и като визия, и като присъствие! Heart Eyes
Тя все още няма достатъчно игрово време, за да и коментирам играта, но общото ми впечатление е много положително.
Много ми харесва на сторито й срещу лаптопа, как гледа сцената в която разговарят по телефона с Чачо и люпи семки. Joy

# 686
  • Мнения: 6 972


Добра двойка са, определено!

# 687
  • Мнения: 5 622
И тази му партньорка много ми харесва

МАЛБОРЧЕ ...нови Heart Eyes



# 688
  • Мнения: 6 972
Още не съм стигнала до този момент.
Аслихан е много сладка,не съм я гледала другаде, но в Kübra ми идва малко безлична...
Може би до Чаатай ми изглежда така,защото той играе невероятно тук, но определено имах по-големи очаквания за нея.
Може би и ролята и е такава...не знам.
Виж,не мога да кажа същото за Ахсен.
Толкова е естествена,неподправена, направо съм възхитена от нея!
                         

# 689
  • Мнения: 5 622
Лейла Лидия Тугутлу, партньорката на Чачо в Делибал отпразнува първия рожден ден на сина си Еврен Дениз в тесен семеен кръг



Общи условия

Активация на акаунт