Декемврийски Бебета - 2023 (ТЕМА 1)

  • 24 385
  • 751
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 129
Здравейте и от мен малко отчет😁. Драгослав ще стане скоро на 4 месеца тежи вече 6,300кг, почти 64 см. Очите за сега са му светли и има големи бузи 😁. Постоянно си тъпче ръцете в устата чак повръща някой път от тях, обръща се от една страна по гръб и корем. Иска да спи по очи и вечер е голямо чудо,аз го бутам на една страна той реве и се мъчи да си забие лицето в чаршафа. Обръща се и по гръб доста често и така го заварвам някоя сутрин. Вкъщи спането през деня е почти невъзможно ,но навън спи доста..Всяка вечер го къпя и той чака с нетърпение банята. Изполвам всичко на адерма-шампоан,крем за след баня,крем за лице,крем против подсичане.  Шампоана ми свърши и имах на юриаж и сега го къпя с него. Имахме малко крусти  и мазах около 10 дни с кремчето на юриаж вечер преспива с него и сутринта го отмивах и повече не са се появявали. Много гука почна да се смее с глас.  Доста често през ноща се обръща по корем и си вдига главата чак се озърта и взех да се притеснявам ,че кошарата скоро ще трябва да я сменяме тъй като е малка некст ту ми. Като го обърна по карем се набира с ръце и крака все едно ще тръгва да пълзи. Все още връща мляко , но по- малко.  Не може без мен постоянно трябва да съм при него и е почти невъзможно да свърша нещо из нас. Общо взето да не му е уроки е доста жилаво дете . Следа от БЦЖ нямаме още, ваксините ги преминава доста добре,няма промяна в поведението му.Скоро бяхме поканени на детски рожден ден и за пръв път беше с толкова хора в началото се стресира малко и ревна,но той беше и сънен и после нямаше проблем. Усмихваше ми се през цялото време , гледаше децата как играят.  Заспиването вечер е все толкова трудно,но вече свикнах! Вигантол от 3 капки минахме на 2 , все още давам капки за колики. Ами това е от мен !

# 751
  • Мнения: 365
Здравейте мами 🙂 Аз имам питане относно почивка в Гърция.
Матео ще бъде на 6 месеца когато ще ходим на Крит. С коя вода препоръчвате да му правя млекото? В хотела имаме минерална вода от месни марки, обаче могат да ни обзаведът и с други марки ако имаме желание. Сега знам че имат на Хип детска водичка, но за други не съм сигурна. Хотела е много добър за бебета ще си имаме всички нужни неща, включително и бебешки пюрета свежо подготвени. И тук не съм сигурна дали е подобре да взимам готови пюрета от магазина или от ресторанта?
Вие имате ли опит с това и какво бихте ми препоръчале?
Задължително ще нося пробиотик за малкия също.
Не успях да намеря актуална тема за тези въпроси, ако има моля посочете🙂

Общи условия

Активация на акаунт