👜Нови придобивки в гардероба - 70

  • 152 135
  • 734
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 4 509
Скрит текст:
Отдавна не съм влизала в темата, но да се похваля и аз с най-сетне наистина сполучливи покупки онлайн:

Може ли да кажете какво е якето? Естествена кожа ли е? Също и полата и от къде са? Благодаря!
Здравейте, якето е Biker princess на фирмата Freaky nation. От About you e.За съжаление моят цвят е вече изчерпан но има сходен цвят, а и други. Естествена кожа е и си отговаря на размера. Полата е от H&M.

Много красиво, благодаря, че сподели. Ще потърся в BS, там сега са по 197 лв.

Може ли да споделиш дали ръкавите са доста широки? Гледах едно червено и нещо ме притесни.

# 376
  • Мнения: 11 496
От ABOUT YOU





# 377
  • Мнения: 1 553
Скрит текст:
Отдавна не съм влизала в темата, но да се похваля и аз с най-сетне наистина сполучливи покупки онлайн:

Може ли да кажете какво е якето? Естествена кожа ли е? Също и полата и от къде са? Благодаря!
Здравейте, якето е Biker princess на фирмата Freaky nation. От About you e.За съжаление моят цвят е вече изчерпан но има сходен цвят, а и други. Естествена кожа е и си отговаря на размера. Полата е от H&M.

Много красиво, благодаря, че сподели. Ще потърся в BS, там сега са по 197 лв.

Може ли да споделиш дали ръкавите са доста широки? Гледах едно червено и нещо ме притесни.
Не, ръкавите са изцяло прибрани по ръката, аз също не харесвам широки ръкави на кожено яке. Като цяло якето е доста вталено и прибрано по тялото.
ПП: Какво е BS?

# 378
  • При децата ми
  • Мнения: 6 193
Скрит текст:
Отдавна не съм влизала в темата, но да се похваля и аз с най-сетне наистина сполучливи покупки онлайн:

Може ли да кажете какво е якето? Естествена кожа ли е? Също и полата и от къде са? Благодаря!
Здравейте, якето е Biker princess на фирмата Freaky nation. От About you e.За съжаление моят цвят е вече изчерпан но има сходен цвят, а и други. Естествена кожа е и си отговаря на размера. Полата е от H&M.

Много красиво, благодаря, че сподели. Ще потърся в BS, там сега са по 197 лв.

Може ли да споделиш дали ръкавите са доста широки? Гледах едно червено и нещо ме притесни.
Не, ръкавите са изцяло прибрани по ръката, аз също не харесвам широки ръкави на кожено яке. Като цяло якето е доста вталено и прибрано по тялото.
ПП: Какво е BS?

Би трябвало да е това: https://www.bestsecret.com/entrance/index.htm

# 379
  • Мнения: 6 064
Phoenix, откъде е блузката от деним? Много е хубава.
Моята последна покупка от ABOUT you:

# 380
  • Мнения: 796
Ленена блуза за лятото

# 381
  • София
  • Мнения: 3 920
Рокля от тъмносин деним Phardi

Последна редакция: сб, 06 апр 2024, 17:07 от Lizzy_Crow

# 382
  • Мнения: 709
Рокля от тъмносин деним Phard

Бихте ли ми казала от кой сайт е закупена роклята?

Последна редакция: сб, 06 апр 2024, 14:01 от bubanka

# 383
  • София
  • Мнения: 3 920
От Lilia Fashion, имат и физически магазини в Пловдив и Стара Загора.

# 384
# 385
  • Някъде там
  • Мнения: 4 900


Дънковите ще ги върна най-вероятно.

# 386
# 387
  • Мнения: 2 205


Да не си помислите, че съм си купила само една обувка Joy

# 388
  • Мнения: 1 553
О, тази рокля-риза я искам, може ли линк и информация дали си отговаря на размера? Благодаря!

Последна редакция: нд, 07 апр 2024, 08:48 от bubanka

# 389

Общи условия

Активация на акаунт