сянка от втора черта - след 1 час - да се надявам ли

  • 6 215
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 26
Момичета,вчера за пръв път се включих във форума , но от доста време ви чета нямате представа колко много помагат вашите мнения Едно е да четеш в книгите , друго - да чуеш личния опит на хора в твоето положение Затова и се реших да споделя страховете си с васДори и да не съм бременна и този път поне знам че имим вашата подкрепа и тя много ми помага И все пак ще продължа с въпросите защото се надявам на мъничко надеждаЩе ви кажа какви признаци имам а вие ще кажете какво мислитеЗащото сигурно до утре,когато трябва да ми дойде ще седя пред компютъра и ще питам пак и пак - възможно ли е ? Та за признаците След ов гърдите не са спрели да ме болят и видимо са нараснали, леко ми се гади и нямам апетит А като хапна малко имам чувството че корема ще ми се пръсне Много ми се спи и сутрин едвам отварям очи И съм толкова раздразнителна че мъжът ми се чуди какво става Тези неща не си ги внушавам и затова мисля че този път е станало въпреки отрицателните тестове Е , какво мислите?Ще чакам искренните ви мнения и успех на всички txtloves

# 16
  • Мнения: 9 990
Ами мисля, че може и да си бременна, може и да не си.Толкова го искаш-дано да си значи.НО-знам, че е досадно, знам, че сега си се пренавила и едва ли не търсиш всякакви признаци.Истината е, че когато аз тръгнах по този път установих, че всъщност това са ми признаците за идващата менструация, просто не винаги съм ги забелязвала, улисана в ежедневието.ТА-признак за бременност и признак за идващ цикъл са еднакви в много случаи.Болки в гърдите, придърпвания, гадене-всичко това го има и пред цикъл и при бременност.Влез в  темата за първи, ранни признаци да почетеш, ако не си го направила, ще се убедиш сама.Аз наприменр- с първата си бременност нямах грам симптоматика.При опитите за второ, понеже се проточи, та все така-гадеше ми се без да съм бременна, гърдите веднъж така ме боляха, че едвам душ си взимах....ей такива ми ти работи.Когато успях-симптомите си ми бяха същите, като в предишните ми неуспешни месеци, но аз си се надявах...
Успех!

# 17
  • Мнения: 218
Мила, нали знаеш че надеждата умира последна!
 Praynig
Искренно се надявам да си бременна!
  bouquet
Но не търси признаците на бременност, излез разсей се малко, ако можеш и не мисли само за това, мисля,че ще ти е от полза.

# 18
  • Мнения: 26
Лелката дойде и ме хвърли в ужас  Не мога да повярвам - толкова бях сигурна че е станало

# 19
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
   След това самонавиване, ми е пределно ясно как се чувстваш...та ти беше сигурна.
   От тук нататък ти желая повече успех и късмет...и малко по-спокойно!

# 20
  • Мнения: 5 317
Жалко.Пожелавам ти другият месец наистина да стане. Peace

# 21

tova e izparitelna linia koiato se poiaviava po4ti na vsi4ki testove sled 4as

Общи условия

Активация на акаунт