Кога започна да ви расте коремчето? :)

  • 2 707
  • 87
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 476
Пролича ми още в края на 2ри месец, но бебчо още не съм го усетила, въпреки, че е много шавлив на УЗ.  Hug

Последна редакция: пт, 02 фев 2007, 18:53 от sandcastle

# 61
  • Пловдив
  • Мнения: 37
Бебето започнах да го усещам в 18 г.с., макар че докторът не ми вярваше, защото било много рано. За първа бременност било нормално след 20 г.с. да се усети.

# 62
  • Мнения: 527
На мен започна да ми нараства осезаемо в края на 4-тия месец.Но това е толкова субективно,същата работа като "Колко килограма напълняхте".Много е важно кой как е "стартирал",каква му е физиологията,колко кг. е бил и т.н. Grinning

# 63
  • Мнения: 683
При първата бременнос в 5м не си личеше.Усетих детенцето след 4м.
При втората още в трети месец усетих бебчо и вече имах корем...
Всичко е различно.

# 64
  • Мнения: 136
Аз усетих бебчо за първи път края на 4 месец, а ми пролича към края на 5 месец Simple Smile

# 65
  • Мнения: 41
Корема ми пролича третия месец, а бебето усетих в 22 г.с

# 66
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
С дъщеря ми - в седмия месец, със сина ми - във втория.

# 67
  • София
  • Мнения: 6 011
Усетих бебо в началото на 4-ия месец,а коремчето започна да ми расте в 6-ия месец-дотогава се закопчавах панталона без проблем.

# 68
  • Мнения: 3 478
Още от самото начало. Бебето усетих в 4ти месец.

# 69
  • Мнения: 151
Запо4на да ми ли4и кам края на 5 на4алото на 6 месец, а бебето запо4нах да го усещам в 16г.с. Grinning

# 70
  • Мнения: 5 103
5-6 месец, не помня точно.

# 71
  • Мнения: 311
Аз имах коремче още в началото на третия месец,а бебка започнах да я усещам в петия месец  Peace

И аз така, но не знам все още дали е момче или момиче  Grinning
Успех

# 72
  • Мнения: 510
Започна да расте още 3-4 месец, но си личише видимо чак към 5-6 месец.

# 73
  • София
  • Мнения: 1 244
От десетина дни започна да набира скорост.  Laughing В началото само аз си го съзерцавах, но вече се вижда и от другите хора, като съм с по-тесни дрехи  Mr. Green
Още не ме е ритал.

# 74
  • Мнения: 195
Аз пък си мислих, че в края на третия месец още не се забелязва от другите, обаче преди няколко дни една колежка направо си ме пита дали не съм бременна  Laughing А аз още не им бях казала в работата... И тогава си дадох сметка, че почва вече да ми личи  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт