Не мога без теб.......

  • 2 089
  • 35
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 119
аз имам любима купа за салата, даже и малката ми дъщеря не иска от друга   Simple Smile а иначе имам мания с дъските за рязане - за пилешко, за други меса и за зеленчуци.

# 16
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
бела4ката за зелен4уци и рендето бьорнер, миксера!бокала за кафе!

# 17
  • София
  • Мнения: 2 671
Цялата кухня си ми е любима и се чувствам най-добре, когато готвя там /както повечето хора впрочем/.
Имам някои много любими кухненски уреди, които ми улесняват живота мнооого - на първо място мерителната чаша, после кухненския робот и везната. Аз не съм от хората, дето готвят на око - особено нови рецепти и затова държа на тия улеснения   chef

# 18
  • Мнения: 7 474
 newsm78 Нямам май  Laughing, освен чашата за 2 в 1  Laughing

# 19
  • Мнения: 1 182
Май най-съм пристрастена към кафемашината си Hug

# 20
  • Мнения: 27 524
Нямам  Confused

# 21
  • под тепетата
  • Мнения: 9 308
Влача си една чаша ,вече и без дръжки, ама си ми е от мама и си я ползвам за отмерване и една тенджера, на която свалих дръжките, за да я позвам за печене на кексове.

# 22
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Имам си любим нож, любима чаша и любима вилица  Laughing

# 23
  • Мнения: 1 202
Нямам си любимо нещо в кухнята  Simple Smile
И аз нямам ! Embarassed

# 24
  • Мнения: 4 371
Дървената ми лъжица, с която бъркам всички манджи. Мъжа ми ми я купи от един дядо в Несебър.
Ако нещо й се случи, трябва да си намеря същата или поне малко да прилича на нея.

# 25
Аз пък си имам три любими неща...
На първо място веднага слагам НОЖА - ако изчезне някъде все едно ми се връзват ръцете, с друг не мога. Naughty
След това - белачката за картофи. Страшно полезно нещо за мен. Иначе от килограм картофи правя половин ако ги обеля с нож. Blush
И накрая нещо което ми беше много любимо преди време (Дуци ме подсети  Simple Smile)  - дървената ми лъжица. Имах си една с която бърках всичко, но се счупи. Sad Баба ми ми беше казвала, че бърканите с дървена лъжица манджи стават по-вкусни. Simple Smile Сега вече ще си потърся нова, ама не от Несебър, че ми е далече...    Laughing
  chef

# 26
  • Мнения: 640
Един емаилиран тиган. Мъжа ми го изпусна без да иска и се поочука тук-там, но пък си ми е много любим...

# 27
  • Мнения: 2 922
Старите прибори за хранене. Имаме и нови, но все посягам и към старите  Heart Eyes

Marieta, за пинсетата те разбирам отлично!! И аз имам една такава, незаменима!

# 28
  • Мнения: 1 564
Не мога без белачката за картофи,една дървена лопатка,с която бъркам манджите и една чаша с далматинци(кафето си го пия само в нея Naughty)

# 29
  • София
  • Мнения: 7 798
Имам си любими чаши за кафе, бъркалки също и купи за салати. Това са единствените неща, които не изчаквам съдомиялната да измие, а си ги измивам сама.

Общи условия

Активация на акаунт