Вие получихте ли епикриза от родилното?

  • 9 019
  • 145
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 2 968
Да.

# 76
  • Мнения: 503
само на бебока

# 77
  • София
  • Мнения: 2 768
аз раждах в шейново и имам епикриза само за мен. друг е въпросът, че никой не ми е казвал че има такава и кога да си я взема, аз сама се позаинтересувах, дадоха ми я сигурно ок. месец след раждането и на всичкото отгоре там не пише почти нищо-аз бях секцио и не ме хвана упойката та ме "приспаха", нищо не пише за това Close а в обменната карта за бебето която ми дадоха има данни за тегло, ръст и пр. -може би се смята за епикриза за бебето Thinking

# 78
  • Sofia
  • Мнения: 907
Издадоха ми - раждах в МД и ми я дадоха при изписването.

# 79
  • Мнения: 3 116
На изписването ни дадоха епикризи- една за мен, една за бебка.

Тази за бебка според мен е особено важна защото вътре пише какви ваксини са слагани, на коя дата и с какъв номер.

Раждах в 1АГ Света София, планово секцио.

# 80
  • Мнения: 128
Дадоха ми още при изписването епикризите за мен и малкия. Без епикриза на бебето можеш ли да го запишеш при педиатър? Единия екземпляр от епикризата на малкоя го дадохме на лекаря. Поне при нас е така.

# 81
  • София
  • Мнения: 4 294
Да, за мен и за бебка отделна епикриза. Раждах в първа АГ Света София.
Интересно защо неса ти дали  newsm78

# 82
  • Мнения: 3 447
Да, за мен и за бебето, по 2 екземпляра. Единият екземпляр на тази за бебето отиде при педиатъра.
Раждах в Св. София.

# 83
 Да моята  в два екземпляра и на бебчо в еди за педиатърката. Родих  в Добрич.

# 84
  • Мнения: 2 015
Да- родих в Плевен.

# 85
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Да,имам епикриза-както за мен,така и за дребния.Раждах в Св.София/Тина Киркова/.Изписаха ни в събота,на малкия беше готова,а моята я взех в понеделник.

 С тази разлика,че и двете ми ги дадоха при изписването. Peace

# 86
  • 2 етажа над тавана
  • Мнения: 1 844
Да, за мен и за бебето, по 2 екземпляра. Единият екземпляр на тази за бебето отиде при педиатъра.
Раждах в Св. София.

И при мен така.

# 87
  • Мнения: 216
Родих в Шейново и не ми дадоха

# 88
  • София
  • Мнения: 110
Дадоха ми епикриза и за бебето и за мен в два екземпляра (копие и оригинал) - раждах в Майчин Дом, София.

# 89
  • по света
  • Мнения: 1 587
Имам,тя е за личния лекар.

Общи условия

Активация на акаунт