Защо са толкова евтини тези парфюми?!

  • 43 903
  • 246
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 2 035
Да, нищо общо нямаше - нито трайността, нито аромата  Rolling Eyes Даже като луди ходихме в една селективна парфюмерия да сравняваме - да не би да сме с грешка - да, ама не...прави бяхме   #Cussing out

# 211
  • Мнения: 6 918
Такаа, получих нещо от такъв сайт и желая да споделя. Една позната на приятеля ми, от много време си търсеше парфюм Sensi White Note, но никъде не можела да го намери. Та приятелят ми го намерил сега в гет.бг и донна.бг и се чудеше от къде да го поръча. Аз пък проверих какво има в ягодката. Ето какво пишеше на различните места:
- в ягодка има Refreshing Fragrance Spray 75ml за 44 долара. На мен не ми беше много ясно какво представлява този спрей, реших, че би трябвало да има някаква разлика с EDT щом не са го написали така.
- в донна.бг предлагат за 73 лв. EDT 50 ml
- в гет.бг току-що видях, че са си променили малко нещата и в заглавието пише 75 мл EDT, но долу където си избираш размера си пише EDT 50 ml за 60,30 лв

Приятелят ми се чудеше от къде точно да го поръча, съмняваше го разликата в цената, но накрая избра донна. Е, днес пристигна, но изобщо не беше EDT 50 ml, а това същото, което го има в ягодката - Refreshing Fragrance Spray 75ml.
След известно ровене стигнах до заключението, че този парфюм най-вероятно го има само в такава разфасовка. Не знам дали е оригинален, защото няма да го отварям, а и никога не съм го ползвала, че да мога да сравня. Обаче факта, че изобщо не знаят какво предлагат смятам, че говори достатъчно. В началото бях направо удивлена, как може да поръчваш едно, а те да ти носят друго.

# 212
  • Мнения: 8 470
Аз си поръчах от www.parfum-bg.com О де Дюпон,от две години най-малко съм си го набелязала,не ми се чакаше от Ягодката,пък и нещо не го намерих там в сайта. Смея да твърдя,че е оригинален, защото толкова съм се сраснала с тоя аромат и пръскам винаги от него ,като ходя по магазините,че не мога да го сбъркам. Опаковката и шишето са идеални,усещам парфюма повече от 5 часа. Прекрасен. Коректен сайт. Пак ще поръчвам.
Иначе сравнявайки цените установих,че Ягодката е може би най-добрия вариант и макар да ми предстои пътуване извън страната ако не намеря нещо на добра цена само ще душа и ще поръчвам после. Набелязала съм някои редки неща,които ги няма тук,дано ги намеря.
Ами това е за сайтовете,моят опит.

# 213
  • Мнения: 314
Момичета ,здравейте снощи бяхме на гости и ето какво ми казаха : На една приятелка майка й пътува почти всяка седмица до Турция и съвсем случайно сподели че господин Х внесъл /сигурно нелегално / 280 парфюма и ги носел по парфюмерии  в Казанлък и Ст.Загора като цената им вървяла за около 20 $ бройката ,но само ако се закупят минимум 10 парфюма .Така че не съм 100% сигурна и колко магазини в бг продават наистина маркови парфюми .Всеки наистина сам преценя кое е най - добро за него .

# 214
  • Мнения: 994
а може ли някой наистина да ми каже как мога да си взема евтин парфюм за около 20-30 лв...е разбира се че ще е менте, но съм чувала, че дубайските са много добри фалшификати и много хора са доволни мерси Simple Smile

# 215
  • София
  • Мнения: 971
тва ми напомня на наливните парфюмчета на рефан - и те май бяха на едни цени от различните "марки"

# 216
  • София
  • Мнения: 59
И аз се чудя как Руж на Лакроа е толкова евтин, при това Ейвън го продават с часовник. 

Последна редакция: сб, 22 сеп 2007, 10:49 от mama Megi

# 217
Харесал съм си Echo на Davidoff . В Бг сайт цената е около 50-60 лв, в Ягодата е близо 80 ( за 100мл без доставка). В МОЛ София цената не помня добре, но мисля, че беше над 100 и за това се отказах. А кажете ми от де да го взема. Не съм фен на евтините работи, но пък и не ща да купувам на нереални цени.
Още нещо!!! Как да се оверя, че това, което купувам е оригинал???Тестерите
до колкото знам, са много по- нетрайни от тоалетната вода. Така че ако аромата е нетраен, ще разбера това доста късно. В интерес на истината ако не съм сигурен в пройзхода, аз предпочитам да си взема някой боклук - хем ще е втин, хем ще знам.

# 218
  • Мнения: 870
Аз бих го взела от Ягодката, доставката е безплатна и идва за 1 седмица  Peace

# 219
  • София
  • Мнения: 1 891
Аз бих го взела от Ягодката, доставката е безплатна и идва за 1 седмица  Peace

  Доставката вече не е безплатна   Crossing Arms

# 220
  • Мнения: 870
Аз бих го взела от Ягодката, доставката е безплатна и идва за 1 седмица  Peace

  Доставката вече не е безплатна   Crossing Arms

Сега забелязах че са променили това за парфюмите, последно като поръчвах не беше така... Но като се поръчат 3 продукта се ползва 5% отстъпка, а за редовните клиенти има още отстъпки  Peace

# 221
  • София
  • Мнения: 1 891
Да, от вчера е това  Peace Уж намаления, промоции, пък хем вдигнаха цените, хем и доставка, виалчетата ги няма - изтарикатиха се и те  #Cussing out #Cussing out #Cussing out

# 222
  • София
  • Мнения: 3 328
И ми е гадно /защото купувам от Ягодката/, и ми е смешно - когато ние се тарикатехме да си поръчваме един продукт и две виалчета, за да ползваме процента отстъпка за три продукта, това как ли е изглеждало в техните очи?  Laughing

# 223
  • София
  • Мнения: 1 891
И ми е гадно /защото купувам от Ягодката/, и ми е смешно - когато ние се тарикатехме да си поръчваме един продукт и две виалчета, за да ползваме процента отстъпка за три продукта, това как ли е изглеждало в техните очи?  Laughing

 Хе хе, и аз така правех  Blush Blush  Joy
 

# 224
  • София
  • Мнения: 971
колко е доставката сега?  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт