Февруарчета 2024 - Тема 10

  • 23 139
  • 799
  •   1
Отговори
# 795
  • Мнения: 8
Алеракта са ми казали до 37-ма седмица да го приемам. Аз съм в 36-та, и да си призная, малко спорадично го пия, че вече ми се повръща от всички хапчета и добавки. Simple Smile В спешен кабинет съм чувала препоръки и след 34-та седмица да се спира.

Момичета, които сте на Алеракт и Утрогестан, кои седмици ви ги спряха/ще ви ги спират?

Иначе, да споделя, че и аз усещам всякакви остри, пронизващи болки ниско долу, тежест, пристъпи на болка от кръста към корема, стягания (още от 7-ми месец), странни форми на корема, за които се чудя това сега бебо ли е или бракстън-x. Засилват се вечер и през нощта. На ЖК казаха, че всичко това е нормално за този етап на бременността. Simple Smile На тонове не са ми засичали кьорава контракция при все, че през нощта често съм усещала подготвителни...

# 796
  • Мнения: 182
Абсолютно същите болежки имам и аз 😀
Иначе ще слагам Утрогестана до 37ма, по-рано и да ми каже, не искам да го спирам. И мисля този път и преглед за разкритие тогава да откажа, да не тръгне пак по-рано.


Алеракта са ми казали до 37-ма седмица да го приемам. Аз съм в 36-та, и да си призная, малко спорадично го пия, че вече ми се повръща от всички хапчета и добавки. Simple Smile В спешен кабинет съм чувала препоръки и след 34-та седмица да се спира.

Момичета, които сте на Алеракт и Утрогестан, кои седмици ви ги спряха/ще ви ги спират?

Иначе, да споделя, че и аз усещам всякакви остри, пронизващи болки ниско долу, тежест, пристъпи на болка от кръста към корема, стягания (още от 7-ми месец), странни форми на корема, за които се чудя това сега бебо ли е или бракстън-x. Засилват се вечер и през нощта. На ЖК казаха, че всичко това е нормално за този етап на бременността. Simple Smile На тонове не са ми засичали кьорава контракция при все, че през нощта често съм усещала подготвителни...

# 797
  • Мнения: 116
Аз съм със същите прорязвания и т.н. и затова ме е страх да ги спра 😀 А и в 6-ти месец шийката ми се беше скъсила от 41 мм на 32 мм в рамките на 10 дни и се притеснявам ако спра най-вече Утрогестана да не тръгнем преди планираното секцио 😀 Ще питам пак тази седмица, макар че отговорът беше "След 36-та седмица няма за къде да задържаме".

# 798
  • София
  • Мнения: 474
Момичета, пускам новата тема:
https://www.bg-mamma.com/?topic=1622544.new#new

# 799
  • Мнения: 97
За каква количка става въпрос ?
Аз като я купих количката за първото дете не съм я прала/ имам предвид от магазина купена нова - не съм я, после като се цапаше- да/, сега ще си я ползвам пак и за второто дете и изпрах всичко, но саматата количка го позволява- да се разглоби и текстилните части да се изперат в пералня
Здравейте, мами 😊
Да ви попитам- какво перете от количката и кошницата? До колко разглобявате? То е страхотно чудо и се чудя после как ще се сглобява🤷‍♀️

Balios S Lux 2023.
От тук от там, каквото успях да сваля, свалих и изпрах. Ще е чудо със сглобяването, особено при кошницата 🫣

Общи условия

Активация на акаунт