За тези, които четат любовни романи № 46

  • 52 729
  • 716
  •   1
Отговори
# 600
  • Мнения: 1 723
Излязла е "Другата госпожица Бриджъртън", ако има фенове на поредицата. Grinning

# 601
# 602
  • Мнения: 85

На английски предполагам ще излязат?

# 603
  • София
  • Мнения: 29 053
На български.

# 604
  • Бургас
  • Мнения: 7 461
На български. My dark desire е втора книга от серията, следва историята на Моя тъмен Ромео.
А The Hunter е за дъщерята на Спароу

# 605
  • Мнения: 85
На български. My dark desire е втора книга от серията, следва историята на Моя тъмен Ромео.
А The Hunter е за дъщерята на Спароу

Тук нещо съм пропуснала. На Л. Дж. Шен не се сещам да е излизала книга на български след “Бейн”, ако не се лъжа.

# 606
  • София
  • Мнения: 9 363
Излезе буквално преди дни "Моят тъмен Ромео"

# 607
  • Галифрей
  • Мнения: 4 366
Преди няколко странички поисках препоръки за любовни романи.
Четох и тук и из интернет и поръчах 3 - Мостовете на Медисън, От утрото до здрача - Сидни Шелдън и Нежно спасение - Джули Гаруд.
Относно Мостовете, отзивите в мрежата бяха 100 % обещаващи и тъй като ми е познато заглавие, започнах с нея. О, какво разочарование! Толкова скучна и безинтересна книга, но никога не оставям непрочетено четиво ако ще да ме убие от скука. Може би беше далеч от моята душевност. Обичам динамични книги, интригуващи, с неочаквани развръзки. Просто тази не беше моята.
Дайте надежда, че останалите две не са такива.
Оказа се, че доста от авторите не ги издават и ги няма по книжарниците. Ползвах подарък ваучер и се видях в приключение с препоръчаните автори.
Благодаря на всички за препоръките!

Съгласна съм, някой хора имат грешката си я купуват,защото мислят,че е като филмът. “ Мостовете на Медисън” е пример,че филмът е по-добър от книгата.  Мерил  Стрийп и Клинт Истууд го направиха прекрасен и също голяма заслуга на Клинт,който освен че е играл главната мъжка роля е режисьорът и продуцент. ❤

# 608
  • Мнения: 1 336
Аз пък съм от тези, които мислят че филма не струва нищо спрямо книгата. Книгата ми е любима и съм я препрочитала много пъти. Докосва ме душевно и всеки път си плача.

# 609
  • Мнения: 708
Този месец нямах много време за четене и завърших една единствена книга, но за сметка на това беше страхотна. "The book of Azrael" на Amber V. Nicole е книгата и поставя началото на поредицата "Gods & Monsters". Отдавна поредица  не ме беше запленявала така , че да не мога да я оставя. Авторката изгражда много интересен свят, с пълнокръвни герои и завладяващ сюжет, определено я препоръчвам на феновете на жанра. Мисля, че и за пръв път чета роментъзи, в което главната героиня да е злодеят в историята, което изненадващо много ми допада.  Също така плюс е, че днес излезе и трета книга от поредицата, минуса обаче е, че авторката е планирала книгите да са седем.
https://www.goodreads.com/series/344354-gods-and-monsters

# 610
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 25 032
В момента чета "Брак по сметка" на Ела Мейс. Тази книга ми е една идея по-интересна от "Най-трудното влюбване".

# 611
  • Мнения: 2 132
Приключих с ,, Без милост '' , ,, Разплата '' и ,, Отмъщение '' на Лекси Блейк . Уникално добра поредица от 3 книги . Във всяка една от книгите присъства отмъщение , убийство , мистерия и най - вече любов и любовта към семейството, което е над всичко  . Става въпрос за 4 деца загубили баща си, които живеят за отмъщение , а най - големия им враг е майка им .Книги , които те държат в напрежение , карайки те да имаш безсънни нощи , каквито имах и аз , докато не разбера какво се случва . Наистина 10 * от 5 * от мен . Не знам как не съм ги намерила по рано , а има малко повтаряне между трите книги , но останалата част ми хареса .

# 612
  • Варна
  • Мнения: 5 592
Пуснаха в рулит една поредица Корумпирани каубои. Чели ли сте я? Какъв тип книги са?

# 613
  • Мнения: 468
Пуснаха в рулит една поредица Корумпирани каубои. Чели ли сте я? Какъв тип книги са?
18+

# 614
  • Мнения: 85
Тик-ток сензация “Всичко, което оставихме недовършено” на Ребека Ярос- само на мен ли ми се стори загуба на време?

Общи условия

Активация на акаунт