Диета "Японско чудо" - 3 част

  • 26 436
  • 304
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 109
От понеделник съм с вас. Досега съм свалила 18кг., имам да свалям още 7 кг. и  се надявам с това чудо да успея. Иначе съм много упорита /коза/ и ще издържа. Когато приключа първата седмица ще докладвам.
DOBIRA,как ги свали тези 18кг.? newsm10 Нищо не казваш Simple Smile.А за упоритостта-БРАВО!Аз ако имах такава воля,досега да съм ги забравила тия 8кг.дето си ги имам отгоре.

# 76
  • Мнения: 319
От понеделник съм с вас. Досега съм свалила 18кг., имам да свалям още 7 кг. и  се надявам с това чудо да успея. Иначе съм много упорита /коза/ и ще издържа. Когато приключа първата седмица ще докладвам.
ShockedТова е супер страхотен резултат Peaceще споделиш ли с нас как си ги свалила и за колко време?Поздравявям те за ината,силната ти воля за настоящите и бадещите ти успехи  bouquet!

# 77
  • Мнения: 319
Добро утро ЯПОНЧЕТА  bouquet

Днес ми е 9 ден и вече се учудвам от моята упоритост. Както вече казах имам голям проблем с WC-то, въпреки чая и снощи си купих някакво прахче - Transilane, което подейства доста бързо, но и много незадоволително Sad явно просто няма какво да излиза, много ми е гадно така Cry, но стига за мен
Галка,това наистина може да се окаже проблем с WC-то!Мисля че не е проблема само в това че няма какво да излиза а е сварзано и с метаболизма.Говорла сам с приятелка диетоложка че   почнеш ли диети нормално е да се появи този проблем.Затова е добре да пиеш такива чайчета,които да помагат но ето при някой действа при др не!Но си спомням че тя ми беше препоръчала да пия едни хапчета ЛАКСИТ-билкови на др-Тошков.Но разбирам че и това не е работа да ги сменяш постояно без резултатно Sadедно че е сварзано сас средства но и за организма не е добре.Но тези хапчета са поне билкови а тези прахчета и др от рода хапчета мн химия.Разрови се малко в нета сигурно ще ги има тези хапчета да прочетеш какво пише за тях и си прецини дали да пробваш с тях!Пожелавам ти да намериш решение за проблема!Чао-лек ден!

# 78
  • Мнения: 1 130
Здравейте мацки! От няколко дена като стане следобяд и тук нещо зацикля и въобще не мога да вляза във форума  #2gunfire #2gunfire #2gunfire Сега бързам да напиша нещо, че следобяд не знам пак какво ще стане! Днес ми е 12 ден японска и съм - 6 кг - не е много на фона на резултата на Lennie, но като се има в предвид, че не съм се изтезавала много строго и в много случаи съм си позамествала нещо в диетата  Embarassed резултата ме задоволява. Решила съм тези оставащи дни да бъда по-стрикна и да направя и лунуването, че белким ги докарам до 68кг - после ще се стремя да ги задържам до края на месеца като задължително ще правя лунуване \а си пия и по 2-3 пакетчета Инхуа на ден - както дойде\ и после ще повторя диетата. Не че съм пример за подражание за спазването на диетата, но така се чувствам по-добре и психически по-необременена пък и резултат има - не толкова на килограми, колкото на сантиметри - от корема ми отлетяха тъкмо 8см  Embarassed Embarassed Embarassed Та думата ми беше за snowflower не се коси за 5 фъстъка - карай напред и гледай следващия ден - аз си мисля само ден за ден, че като помисля колко дни трябва да гладувам занапред и ме втриса и оптимизма ми отлита - така че давай напред, т.е. да даваме напред всички ние - ще видите като дойде май месец как ще се фукаме из форума  Laughing Laughing Laughing
За сега чао - после не знам дали ще мога да се включа!
А и още нещо - и аз си пия по 2-3 кафета на ден само, че без захар - но по начало го обичам горчиво и нямам проблем с подслаждането!

Последна редакция: вт, 06 фев 2007, 12:13 от Scorpi

# 79
  • Мнения: 26
Офффффффффффф! Scorpi успокои ме. Благодаря за което! Мисля днес да пропусна яйчицата на обяд, защото попрекалих и със сухарите, а и да си кажа под секрет - сложих си и сметана на кафето. И май станаха много "и". Embarassed
Обещавам си, че няма да прекалявам повече. Дано!  Praynig
Ако не ги сваля тия килограми, направо ще се  #2gunfire.
Пък и правим планове за второ дете и не ми се иска да качвам още килограми в/у тези. По-добре да ги махна, за да имам терен после за качване.  smile3520

# 80
  • Мнения: 82
Ужаааааааас! Кантара не е мръднал!  Cry Какво да правя? Нали при тези като мен с повечето килограми се сваляло по-бързо? Повече няма да се тегля всеки ден, дано след 3-4 дена видя резултат. Между другото, снощи се черпихме с приятели и неможах да откажа малка водка с няколко фъстъка, но за сметка на това нищо друго не хапнах за вечеря.
Днес трябва ли да започна пак от 1-ви ден?

П.П. Добро утро и от мен!!!
Simple Smile Simple SmileСПОрЕД мЕН НЕ Е НУЖНО ВСЕКИ ДЕН ДА СЕ ТЕГлИШ.мЕЖДО ДрУГОТО ЕФЕКТА ОТ ТАЗИ ДИЕТА СЕ ОСЕЩА И ПО ДрЕХИТЕ ДОрИ И СлЕД 3 ДЕН.ТАКА чЕ НЕ СЕ ПОДДАВАЙ НА КАНТАрА ЗАЩОТО ПОНЯКОГА рЕДОВНОТО ТЕГлЕНЕ ИмА ОбрАТЕН ЕФЕКТ.ТОВА Е ОТ лИчЕН ОПИТ.УСПЕХ! Grinning

# 81
  • Мнения: 1 975
Пак съм аз smile3503

Четейки горенаписаното стигнах до извода, че хубавото на форума е, че абсолютно непознати хора се подкрепят като приятели от 100 години.
 БЛАГОДАРЯ ВИ МОМИЧЕТА, ЧЕ ВИ ИМА newsm51 сигурно без вас досега да се бях отказала, но като прочетеш, че не си сама, и че много хора те подкрепят - стискаш очи и продължаваш напред Hug

Еманоелита  Kissing Heart благодаря ти много за загрижеността Hug пила съм и тия "лайница", ама ефект нъцки. Ще намеря решение на проблема, но наистина е много гадно, а чая единствено ми е притъпил апетита доста, а как ще се прочистя идея си нямам newsm78

Целувки на всички и успех  bouquet

PS Чакам мама да идва на гости newsm44 newsm68 smile3521

# 82
  • Розовата долина
  • Мнения: 187
Oох на мен днес ми е втори ден и не се чувствам много добре,но продължавм напред.Даже навих мъж ми и той да гладува,че така семейно е по-лесно,поне няма кой да ме изкушава с разни лакомства.
Искам да попитам за този чай от Инхуа-с каква цел го пиете?Чета,че при някои притъпява глада,при други действа разхлабително,всъщност какво му е действието?Аз съм пила Сание,но като разхлабително.

# 83
  • Мнения: 1 130
Искам да попитам за този чай от Инхуа-с каква цел го пиете?Чета,че при някои притъпява глада,при други действа разхлабително,всъщност какво му е действието?Аз съм пила Сание,но като разхлабително.
[/quote]
 
inka 2005 виж темата за японски чай "Инхуа" там има много обсъждания за действието му, но като гледам на различни хора действа по различен начин. Повечето ги кара на WC  Grinning, а на някои им притъпява глада. Де да можеше и на мен да ми претъпи глада, ама йок  Grinning Grinning Grinning

# 84
  • Мнения: 269
За подсладителя-днес ми е първи ден и току-що си купих захарин-пия по 2-3 кафета сас мнооого сметана по принцип, днес го пих само със захарин и не мисля че има лошо- ж него няма толкова калории, не може и да се сравнява със захарта или меда! не мога да пия горчиво кафе Sick и съм си решила, че ще е със захарин Wink. Даже си мисля като ми пристърже-чайче-чисто или със захарин. Ама готовите сокове според мен имат много калории Crossing Arms
Момичета, да ви птам-току-що разбрах че съм взела последния си най-труден изпит с отличен! Laughing И ми се ще довечера да полея с чаша винце Rolling Eyes Мисля да се откажа от месото и да го давам на салата от съргана ряпа и чаша винце-не е голямо престъпление, нали?? Embarassed Wink Първи ден ми е и не ми се ще прегрешения от сега, ама тоя изпит ме тормози половин година, че и отличен... Twisted Evil
Айде, това е за сега , надявам се да докладвам за постигнат резултат, не за прегрешения Simple Smile Hug

# 85
  • Мнения: 26
ИЗВИВАААААААМ ОТ ГЛАД! Незнам тоя чай "Инхуа" ли така ми действа, или мен нещо ме бие кабела.    Мисля си, че аз нещо не съм в ред. Какво ще правя докато си легна довечера? И водата не ми помага. Май ще прибегна все пак до яйчицето и някой сухар и утре наново.
Като ви слушам направо ви завиждам за волята дето я имате. Аз за сетен път се убеждавам, че хич я нямам.

# 86
  • Мнения: 269
Ей, snowflower не се отказвай!!! И аз съм гладна-ако това те успокоява Twisted Evil Shocked Wink Ровя се в нета и гушкам бебчо-отида ли в кухнята съм изгоряла! Tired На там ще се запътя евентуално за цигарка или направо вечерта за салатата от ряпа Crazy Не се отказвай, дръж фронта!!! Утре няма да е по-леко! Hug Целта оправдава средствата! (я се предстваи в едни готини дрешки пролетта, една лекичка, лекичка) Hug

# 87
  • Мнения: 26
Благодаря ти didi, опитвам се! Сега съм вкъщи и не ме питай! Чакам мъжът ми да се прибере от работа и междувременно -  newsm28 1ironing hang само и само за да не вляза в кухнята. Засега удържам фронта, обаче като ме питат за готвене..... - магазина работи, да си сготвят сами! Mr. Green

# 88
Кураж, момичета, най- трудно е вечер, когато готвя и разнасям пълните чинии , а 3ти и 4ти ден направо ми причерняваше , ама си пийвах чай, в чашата при пакетчето слагах стафиди Embarassed

# 89
  • Мнения: 1 975
Добро утро Японки  newsm51 smile3525 wavey

Аз днес смятам да се изповядам Cry. Както вчера ви писах мама ми беше на гости и познайте какво - донесе милата, една страхотна вита баница и аз просто неможах да издържа на изкушението и хоп - едно парченце си похапнах. Сега ми е страшно гузно doh #Puppy dog и смятам да си повторя 2-я ден, понеже завърши безславно. Чувствам се много зле, защото нямам грам воля #Cussing out, как може 9 дни без проблем и една баница и #Crazy

Айде до после newsm51

Общи условия

Активация на акаунт