Пиете ли някакви витамини?

  • 3 603
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 118
До 12 г.с пих неофолик, а след това пренатал, като на 30 дена, 10 дена почивам.

# 16
  • Мнения: 3 360
Пила съм Центрум-но не постоянно.

# 17
  • Мнения: 911
До трети - фолиева киселина.
Сега - О мами

# 18
  • Мнения: 2 677
Пиех Матерна за кратко, но след това минах на пресните плодове и зеленчуци.  Peace

# 19
  • Мнения: 476
Преди седмица си взех О мами основно заради грипа, но не знаех дали да ги пия заедно с фолиевата к-на (тъй като тя се съдържаше и във витамините макар и в по-малки количества) и питах док какво да правя. Отговорът му беше, да си пия фолиевата и да не пия витамини.Към средата на 4 мес да спра фолиевата и да  започна с витамини, но на Матерна!

# 20
  • Пловдив
  • Мнения: 37
Макар че гинегологът ми изписа витамини чак в началото на 7-мия месец - Неоксид - аз си пия тези на ХИП още от началото на втория месец.

# 21
  • Мнения: 4 156
Аз съм привърженичка на витамините. През първата бременност изпих 3 опаковки матерна - пиех ги сутрин когато се сетя. През втората изпих само 1 и се чувствах отпаднала, резултатите ми не бяха добри през последния месец. Затова започнах да пия витамини и се оправих.
И сега продължвам да пия витамини заради кърменето.

# 22
  • Мнения: 3 478
Започнах ги преди още да забременея, пия ги все още тъй като се подготвям за втора бременност  Peace

# 23
  • вече в собствен дом
  • Мнения: 1 088
Преди да забременнея пиех само фолиева киселина.С нея продължих до 4 месец. После от 7 месец започнах други витамини , казват се Неоксид. Peace

# 24
  • Мнения: 2 407
Започнах с фоливеа киселина,после изпих една опаковака Матерна!

# 25
  • Мнения: 2 152
Aз започнах някъде от 7-ми месец да пия Пренатал

# 26
  • Мнения: 2 197
От 10 години пия Мултитабс, включително когато бях бременна. Има микроелементи и минерали, които не могат да се набавят по друг начин. Иначе и аз ям пресни плодове и зеленчуци, но определено не мисля, че парниковите и торени растения съдържат това, което ще си набавя от витамините. Лично мнение.

# 27
Не съм пила витамини.

# 28
  • Мнения: 2 381
2 опаковки "Матерна", много плодове и зеленчуци също приемах Peace

# 29
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
Пиех фолиева киселина от началото на бремеността до края,към 4 месец започнах и матерна да пия,забравих да спомена че и Мултитабс-витамини пиех Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт