Ползвали ли сте...?

  • 1 624
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 040
Оксикорта при мен беше вълшебен, даже и пъпчето на детето пръсках с него, като ни изписаха ...  Peace

# 16
  • Мнения: 132
Аз също пръсках с Оксикорт шевовете от епизотомия доволна съм, но както писа една мама незнам как щеше да бъде ако не бях Simple Smile

# 17
  • Мнения: 1 671
Аз не пръсках Бивацин, а си правех промивки с отвара от смрадлика и много ми помогна. Имах 2 външни шева, заздравяха за седмица до десетина дни и даже не си личи къде са били. И не съм усещала придърпване от шевовете. Не знам как е с Бивацин, но много майки се пръскаха с него.

# 18
  • Мнения: 683
Раждах секцио, не съм си пръскала или мазала шева с нищо. Заздравя си без проблем.

Бивацин-а е за шевове при нормално раждане.

abcxyz, казват, че отварата от смрадлика също помага много. Във форума доста е писано за нея.
Много благодаря, ще потърся нещо за смрадликата.

# 19
  • Мнения: 2 677
Да, ползвах - и Бивацин, и смрадлика. Определено от смрадликата ефектът беше по добър.  Peace

# 20
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Да ползвах Бивацин в комбинация със смрадлика и глобули Профенид и не съм усетила болка от шев, а имах епизиотомия Peace

# 21
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
Да ползвах. Раждах със секцио и пръсках по 3-4 пъти дневно, ефект имаше-много бързо заздравя всичко Peace

# 22
  • Мнения: 3 478
Тук е с друго име спрейчето, но аз останах много доволна Peace

# 23
много съм доволна ползвала съм, а също и смрадликата помага Peace

# 24
  • Мнения: 11 007
Да. В болницата след тоалета ни мажеха с нещо друго, което така пареше, че ми изхвръкнаха очите  #Crazy.

Може да са ви мазали с разтвор на калиев перманганат. Той изгаря и ако е по-силен пари гадно.

# 25
# 26
  • Мнения: 1 680
Да, взех си в болницата и се пръсках по три пъти на ден (препоръчва се да не е повече). Имаше ефект, най-малкото, облегчава опъването на шевовете, а пък е и антибиотик и предотвратява инфекции - доволна съм!
newsm10

# 27
  • Мнения: 151
И аз го ползвах за шевовете  Wink малко ми пареше от него , ама поне заздравя бързо  Laughing
Peace

# 28
  • Мнения: 55
Аз също ползвах Бивацина след раждането и дори пръсках пъпчето на бебо да зарасне по бързо и бях много доволна.Няма да збъркаш вземи си го и ще останеш доволна Peace!

Общи условия

Активация на акаунт