Колко потребители имат две регистрации?

  • 2 475
  • 60
  •   1
Отговори
# 15
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Аз нямам друга, май не ми е минавало през акъла.

# 16
  • Мнения: 2 229
Кажете де, ако от един компютър се пише с 2 регистрации, откъде може да се знае дали пишат 1 или 2ма души? Rolling Eyes
Не че искам да пробвам, но ми е интересно просто. Mr. Green

# 17
  • Мнения: 6 206
Кажете де, ако от един компютър се пише с 2 регистрации, откъде може да се знае дали пишат 1 или 2ма души? Rolling Eyes
По телепатия Crazy

# 18
  • Мнения: 5 577
Сега си давам сметка, че аз пък имам 4 ИП- та.  Crazy
На 4 компа влизам автоматично с профила си в беге майка. Значи който седне, ако реши да надникне, ще вляза аз.  Rolling Eyes

# 19
  • Мнения: 2 229
Кажете де, ако от един компютър се пише с 2 регистрации, откъде може да се знае дали пишат 1 или 2ма души? Rolling Eyes
По телепатия Crazy

Еми подигравайте се, ма на мен наистина не ми е ясно. Blush

# 20
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Върдж, бия те, кака - имам едно домашно и шест служебни Mr. Green Обаче регистрацията си ми е само една, невинна съм, питайте БТК що имам толкова служебни.

# 21
  • София
  • Мнения: 2 079
А аз си имам само тази ....  smile3506

# 22
  • Мнения: 10 758
Но аз питам ненапразно. Правя постоянна извадка на всички мнения на 24 случайни потребителя. Удивително си приличат някои "двойки".
 
Е нали каза, че отдавна си си изтрил извадката или статистиката Mr. Green

# 23
  • Мнения: 5 577
Върдж, бия те, кака - имам едно домашно и шест служебни Mr. Green Обаче регистрацията си ми е само една, невинна съм, питайте БТК що имам толкова служебни.

 Naughty Ааа, аз бр. завладени компове казвам.  Crazy

Алл, нали имаше една тема, уточнихме, че някой си приличаме и пишем еднакво, случайно.

# 24
  • Мнения: 6 206


Еми подигравайте се, ма на мен наистина не ми е ясно. Blush
Не ти се подигравам. Simple Smile
Наистина мисля, че това е единствения начин да се разбере, няма как да видиш физически кой стои зад компютъра, поне така си мисля аз...

# 25
  • Мнения: 100
Но аз питам ненапразно. Правя постоянна извадка на всички мнения на 24 случайни потребителя. Удивително си приличат някои "двойки".
 
Е нали каза, че отдавна си си изтрил извадката или статистиката Mr. Green

Има нова !!! Grinning

# 26
  • Мнения: 2 792
 Не знам колко, 2004-та и аз имах две (леле от кога съм в този форум  Shocked), май щото се бях регикстрирала, но бях забравила или нещо от сорта, едната не съм я ползвала никога, най-вероятно отдавна е почистена.

# 27
  • Мнения: 677
Е само аз ли ще си призная дее?!

# 28
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Аз имам 2 регистрации Embarassed, но на едната и бях забравила паролата ooooh! и неможех да влезна.Не я ползвам и сега е момента да попитам към кого да се обърна, за да бъде изтрита?

# 29
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Аз имам 2 регистрации Embarassed, но на едната и бях забравила паролата ooooh! и неможех да влезна.Не я ползвам и сега е момента да попитам към кого да се обърна, за да бъде изтрита?

Те ще ти я изтрият след време админите, не се коси. Ако не си я ползваш, де. Може някой път да ни споделиш нещо "анонимно" с нея Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт