Кола маска - къде, колко и каква?

  • 3 948
  • 45
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 140
Светла е момичето, салона се намира на ул Гео Милев 49
гсм 0885761726 от името на Илиана

Прави маникюр, ноктопластика, козметика, педикюр и кола маска

# 16
  • Мнения: 10 758
Синеочке, ама 6лв. за триъгълник ли само newsm78

Аз давам 25 за цели краци и гол охлюв на триъгълника.

# 17
  • Мнения: 5 140
Да бе добра е.
И снаха ми щом я одобрява. Тя ходи там и на козметика освен кола маска, тя и е за сефте.

# 18
  • Мнения: 10 758
Абе жено, отговори ми на въпроса - тия пароци само за шундата ли са newsm78

# 19
  • Мнения: 5 140
Абе жено, отговори ми на въпроса - тия пароци само за шундата ли са newsm78

Да бе жено, бегай там ще ти хареса, добро е момичето.
Само преди това и се обади тя да ти обясни по добре къде е, защото на гърба на нея има друг салон и там е по скъпичко.

# 20
  • Мнения: 1 813
И аз давам 10лв за триъгълник.
И все пак не разбрах какво е перлена кола маска  newsm78

# 21
  • Мнения: 10 758
Абе жено, отговори ми на въпроса - тия пароци само за шундата ли са newsm78

Да бе жено, бегай там ще ти хареса, добро е момичето.
Само преди това и се обади тя да ти обясни по добре къде е, защото на гърба на нея има друг салон и там е по скъпичко.
Са го погледнах на картата...тва не е ли блока, дето преди продаваха от тия дрехите на ишлеме newsm78
А за цели краци колко взима?

# 22
  • Мнения: 5 140
Абе жено, отговори ми на въпроса - тия пароци само за шундата ли са newsm78

Да бе жено, бегай там ще ти хареса, добро е момичето.
Само преди това и се обади тя да ти обясни по добре къде е, защото на гърба на нея има друг салон и там е по скъпичко.
Са го погледнах на картата...тва не е ли блока, дето преди продаваха от тия дрехите на ишлеме newsm78
А за цели краци колко взима?

За краци не знам, не си правя звънни й.
Да намира се на гърба на тези дрехи на ишлеме, то сега пак има такъв магазин, но на ъгъла с Коперник.
Звънни и се разбери с нея, кажи че аз съм ти дала телефона- Илиана.

# 23
  • Мнения: 10 758
Не бе, аз питам принципно.Иначе си ходя при една от 5г. и съм много доволна.И Стрелче я зарибих даже( дан ми се сърди, че я споменавам Blush).Намира се зад Пирогов.Забравих как се казваше улицата.

# 24
  • Мнения: 5 140
Пробвай, пък то от много глава не боли.
Аз хдя при нея от лятото, не само защото е евтино, готина е и добре ми маха китеника.

# 25
  • Мнения: 645
Няма ли все пак, някой който да знае какво е перлена кола?

# 26
  • Мнения: 171
Няма ли все пак, някой който да знае какво е перлена кола?
Перлената кола маска е с високо съдържание на титанов диоксид, глицеринови естери и микрокристали. Подходяща е за деликатна кожа и нежни участъци. Аз работя с нея и съм много доволна.

# 27
  • Мнения: 2 673
За перлена не съм чувала. Мойта козметичка работи доста щадящо , а за триъгълник ми взима 7 лв. Спазва всички хигиенни норми. МНооооооооого съм доволна. Щом седмица преди да родя се навих... Peaceда ми махне косата... Laughing

# 28
  • Мнения: 645
Перлената кола маска е с високо съдържание на титанов диоксид, глицеринови естери и микрокристали. Подходяща е за деликатна кожа и нежни участъци. Аз работя с нея и съм много доволна.
Много ти благодаря за инфото Hug. Май ще отида на такава. А някой да знае методи са обезболяване? Embarassed

# 29
  • Мнения: 5 140
Лидокайн мисля, че е най добре.

Цомбе при мойта девойка цели крака 14 лв вчера я попитах.

Общи условия

Активация на акаунт