Отговори
# 345
  • В твоето съзнание...
  • Мнения: 559
Аз не съм диетолог, но в тази възраст, предвид колко са активни ми се струва, че не е чак такава драма, че ядат въглехидрати.

Майката не хареса гризките защото са Био???

Иначе за телевизия и ние генерално не гледаме докато той е буден, но има случаи (например когато играе Григор Димитров Grinning), в които сърце не ми дава да лиша мъжа ми, и без това изключително много се съобразява с мен. Но пак казвам, малкия грам не проявява интерес...
У нашите пък все работи някой телевизор, но майка ми е инструктирана и го занимава далеч от екраните до колкото може. Той предпочита да вършеше наоколо вместо да зяпа, така или иначе...

А по темата с храненето, може ли да споделите идеи за закуска? Основно ме интересуват такива дето могат да се ядат и с ръце Grinning

Аз мога да препоръчам ей тази рецепта, много се харесва... Но ми се ще да намеря не толкова тестени варианти.

Последна редакция: вт, 30 апр 2024, 18:25 от march23

# 346
  • Варна
  • Мнения: 246
Бананови палачинки или въобще палчинки Grin
Кус кус правя аз, макарони, понякога лаваш накъсан с подходящи съставки.
Осъзнавам миналата година колко съм била мрънкаща, предвид супер леката ми първа бременност, пълен айляк, лягах си и спях колкото ми сърце иска, а сега.. си мечтая за един 15 часов непробуден сън. Като цяло съня ми е дефицит, много се пробуждам, все повече ми става неудобно, Атия мрънка от време на време, горещи и студени вълни ме обливат, понякога и тревожни мисли, как ще се справим, какво престои. Не мога да си почивам хубаво, сама наистина е много трудно, майка ми е по цял ден на работа, само вечер ме отменя с малката доколкото тя и позволи, но като цяло сами се гледаме.

# 347
  • Мнения: 361
Николе не се притеснявай, може пък бебенцето да е много кротко знаеш ли . Ще се справите
Моята хляба го обича и е имало случаи да изяде филия и половина
За солта е правилно , след годинката трябва да се добавя по малко , аз и добавям
Телевизора при нас е включен почти през целия ден с детски песнички , тя няма как да се доближи до екрана ,но отдалеч си гледа , а за музика е направо луда 😂 танцува с ръце , крака , глава голям купон е особено с тати 😅

За закуска и приготвям всеки ден различно , понякога кускус , спагети (обожава ги и си ги хапва с вилица самичка ) , палачинки , принцеси , омлет , има много клипчета и страници с идеи в Ютюб . За обяд предимно хапва от нашата храна , рядко се случва да и сваря зеленчуци и да си ги яде сама. Все повече има интерес да е самостоятелна даже супа иска да хапва сама ,но няма как 😅

# 348
  • Мнения: 523
Аз нямам против да му дават от общата храна, тъй като всички баби, лели и чичовци се съобразяват изключително много с нашия начин на хранене на Матео. Даже не мога да си представя, лелята или някоя от бабите да дадат нещо  неподходящо за бебе. Когато знаят, че ще се виждаме, винаги подготвят храна специално за него.

# 349
  • Мнения: 187
Момичета, извинявам се, ако вече сте обсъждали това назад. Нямам време да чета.
Какви бански сте взели или смятате да вземете за мъниците?
Аз се колебая дали да бъде цял тип боди с дълъг ръкав и крачоли или пък блузка с дълъг ръкав и отдолу да ползваме памперси за плуване.
Нямам никаква идея какво е подходящо. Мисля си, че колкото по-покрито е тялото от слънцето,толкова по-добре..но пък от друга страна трудно ще съхне.
Може би момичетата, които миналото лято още ходиха на море ще знаят по-добре. Simple Smile

# 350
  • Мнения: 548
Cat_woman123, взела съм типичен бански. Доста се чудих дали да заложа на такъв с дълъг ръкав, но се отказах. Отделно взех и памперси за плуване. Ние миналата година бяхме на море, но не сме плажували с нея.

# 351
  • Мнения: 1 587
Аз мисля, че тези костюм чета с дългите ръкави са от една много бързосъхнеща материя. Аз бях купила от декатлон миналата година пролетта,  но до лятото той беше прекалено голям за него и го подарих сега на една колежка, буквално необличано.
Но точно заради тази бързосъхнеща материя го взех, а те са и с фактор 50 също (имат и шапчици в декатлон)

# 352
  • В твоето съзнание...
  • Мнения: 559
Миналата година бях взела бански тип гащеризон с фактор, но хванахме лошо време за мрето. Сега мисля да взема един такъв цял за игра и една блуза с фактор за във водата. Като излезе махам блузата и обличам друго. Аз от миналата година имам и хавлия пончо със защитен фактор.

# 353
  • Мнения: 998
Христос Воскресе! Честит празник,мили мамита!♥️

# 354
  • Мнения: 548
Честит празник! Бъдете здрави и благословени!

# 355
  • Мнения: 599
Честит празник и от нас!

Времето днес ни се усмихна и прекарахме целия следобед навън.

За банските аз съм взела един цял бански и един UV комплект, но като се замисля май ще ми трябва поне още един, защото май е по-добре във водата да е нещо с UV.

# 356
# 357
  • Мнения: 1 515
Воистина воскресе! Как сте с малките ви слънчица? Спят ли добре? Имат ли нови номерца? Моят започна да не си дава играчките, а доскоро беше ларж...и проходи, та е голямо тичане.

# 358
  • Мнения: 1 587
Петърчо проходи преди три седмици,  а сега вече бяга 😄 във всички посоки почти едновременно 😆 две три крачки в ляво, две три крачки в дясно, и така и на нас фитнес не ни липсва.
Безстрашно се катери по пързалки, като явно в яслата са ги научили да се пускат по корем с краката надолу, уникална ясла, просто всеки ден се благодаря че изкарахме такъв късмет.
Също така припява на песнички , като пее само ооо ооо и се клатушка за танц,
И естествено емоциите са на макс - реве "артистично" - затваря очите, отваря устата, заревава и леееекичко поглежда дали гледаме 😆
И обожава да маха- в неделя бяхме в любимия ни парк, а там пък имаше "viking run", та хората окаляни, изпотени, изтощени, със сетни сили бягат - той им маха от количката и се смее и тв какво да го правят и те му махат☺️

# 359
  • Мнения: 1 663
Хаха звучи да е много забавен Петърчо!

И моя син се катери отдолу нагоре по пързалката и после се мята по корем да се пуска надолу,никой не го е учил,не знам как се е сетил,ама много се забавлява. Пиклерът поне за сега е добра покупка.

Започна и да прави крачки,но още не е много уверен и навън си търси ръка, за която да се държи. Взехме му такова единично колело(търкалце) да си бута и ходенето му е много забавно.

Още не мога да се пречупя да го пусна в пясъка по площадките, но за празниците бяхме на село и му купихме затварящ се пясъчник и пясък и си поигра. Много смешен ако си ръсне пясък по него и почва да се чисти Grinning

Съня при нас пак е ужас,вече и през деня, не мога тук няколко дни да го хвана кога да го слагам да спи,издържа на моменти по 5ч, може би се мъчи да прави преход на 1 дрямка ли и аз не знам ама искам да излизаме вече от този крив сън.

Общи условия

Активация на акаунт