Възглавница "за" или "против" за децата?

  • 1 581
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
Здравейте,мамички Simple Smileи аз досега не сам ползвала вазглавничка,имам и аз от тези танките и мислех да и я сложа,нещо ми се изпречка в гардероба та рших да ви попитам,благодяря ви за мненията smile3525

# 16
  • Мнения: 1 017
Малкия си спи от раждането на една, която е по-скоро само калъвка за възглавница, от колкото реално изпълняваща функцийте на такава  Laughing
В момента я ползва да я гушка, а не да спи на нея, аз самата не обичам много възглавниците, трябва да са мноого тънки и меки, а много често и съвсем ги игнорирам.

# 17
  • Германия
  • Мнения: 8 099
И аз не слагам възглавница, има 2 тънки, които стоят, за да омекотяват нощните маневри на синчето, а и аз самата спя на детска възглавница.

# 18
  • Мнения: 664
Е, явно аз ще съм изключение, моето дете спи на възглавница...не от бебе, но като поотрасна забелязах, че обича като дойде да в нашето легло да зарови лицето във възглавницата и да я гушка...

# 19
  • София
  • Мнения: 270
И аз сложих възглавница. По същия начин разбрах, че й харесва. Нашите възглавници не са много обемни. Тя ляга почти цялата върху нея и така мисля, че не й вреди. Дано не греша  Peace.

# 20
  • Мнения: 11 315
На 3 години е и оЩе е беz въzглавница. ВсъЩност има една бебеШка, но тя е толкова тънка колкото калъфката, а като легне на нея съвсем се сплесква, zатова не я броя zа въzглавница. Държа я като аксесоар в леглото zа да не иzглежда праzно в горната му част Wink
И моите бяха така. Отскоро каката - вече на 6 г, спи на пухена възглавница, която като се лежи на нея така се смачква, че е все едно без.

Общи условия

Активация на акаунт