Инфекция при мъж- гъбички и тн

  • 480
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7
Здравейте! Пиша за съвет към какъв специалист трябва да се обърне мъжа ми-уролог ли? Симптомите съдя по себе си, че получих сърбеж и течение.(няма намесени жени😁) и предполагам, че може да има и нещо  при него, инфекция/бактерия или подобно, тъй като има лека миризма.. Въпросът ми е той на уролог ли трябва да отиде и какво изследване трябва да се пусне? Благодаря на всички предварително!

# 1
  • София
  • Мнения: 13 162
На уролог.
Да пусне микробиология на еякулят и стерилна урина.

# 2
  • Мнения: 185
На уролог.
Да пусне микробиология на еякулят и стерилна урина.
"еякулят" какво е?

# 3
  • София
  • Мнения: 13 162
Не си ли мъж? Би трябвало да го знаеш. Никога ли не си пускал микробиология?
Еякулат - еякулационна/семенна течност. Я-то си го е написал телефонът и пак се опита да го преправи.

# 4
  • Мнения: 7
На уролог.
Да пусне микробиология на еякулят и стерилна урина.

Здравейте! Препоръчали му гинеколог.. че те извършвали тези изследвания за бактериите, вярно ли е това и дали въобще мъже ходят на Гинеколог, тъй като аз не съм чувала?

# 5
  • над кукувичето гнездо
  • Мнения: 9 412
За софия потърсете д-р Андрей Кузманов, микробиолог.

Ако вие посетите АГ, той може да назначи лечение и за мъжа ви по вашите резултати, стига да сте сигурни, че няма как да е нещо различно при него.

# 6
  • София
  • Мнения: 13 162
Гинеколог няма какво да му гледа, но може да прегледа теб и да определи лечение и за двамата. Може и да разчете изследването му, което той сам да си занесе преди това в лаборатория.
Въпреки това, много по-добре е да се прегледа при уролог, а не да се лекува самостоятелно,доверявайки се на твоя гинеколог без преглед.

# 7
  • Мнения: 2 474
А най-лесното е и двамата на венеролог - могат да прегледат и двама ви като вземат на Вас влагалищен секрет, а на него - да го инструктират точно какво и как да се изследва. И е редно да се изследвате и двамата, а не по резултатите на единия да се лекувате, защото всеки организъм има различна чувствителност към лекарства и ако имате например бактерия, може различни АБ да са показани при единия или при другия.

Общи условия

Активация на акаунт