ФИНАЛЪТ - Шоуто на Слави от 20.00ч.честито на Метин!

  • 7 744
  • 203
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 803
И аз се чудя  newsm78 Нали уж наградата му от конкурса беше продуциране на диск ?  Sick

Явно се получи нещо като със Стар Академи - единствено Дидо имаше късмета да бъде забелязан, и то не благодарение на продуцентите си. Честно казано много жал ми става за подобни хора - имат талант, появяват се някакви хора с идея да правят реалити шоу и уж да им дадат шанс и после като си приберат паричките от смс-и, се правят на ни лук ял, ни лук мирисал. Много тъпо... Confused

# 166
  • Мнения: 4 181
От тук може да гледка  кой к'во е изтървал  Rolling Eyes  http://www.neterra.tv/bg/
 
не знам какво става с тази нетера  Confused
върху всичките икони ми седи по едно катинарче и не се отварят newsm78

# 167
  • Be realistic - plan for a miracle.
  • Мнения: 894
Ей, много се радвам! Исках да е или Метин, или Самоел, гласувах за Метин на крайното класиране! БРАВО на него !  Mr. Green

# 168
  • Мнения: 1 955
Не харесвах Метин, ама изобщо...наподобяваше ми робот.
А от интервюто му още повече, мина назад в класациите ми.
фаворитка ми беше Йоана Парашкевова и Самоел.

Но победителя да си го кара със здраве.  Peace

# 169
  • Мнения: 516
И аз бях за Метин Честито със здраве да си ги кара Peace

# 170
  • Мнения: 1 284
на мен Лили ми харесваше, но честито и на Метин  Peace

# 171
  • Мнения: 15
Не се притеснявайте, той е определен да вземе колата!

Разбира се, че е определен! Повече от очевидно.
А сега си помислете кои са спонсорите.

# 172
като се замисля това награда ли е или наказание. Подръжката на такава кола е ултра скъпа,а до колкото съм запозната Метин няма средствата да я потдържа. За продажба ще е малко трудна, освен ако не я даде на половин цена което не я прави и тогава на поносима цена. Та си мисля че ако я бяха дали на Лилито то поне тя щеше да намери начин да я потдържа.
Направи ми впечатление,че когато обявиха резултатите от  зрителското гласуване Метин изобщо не остана изненадан.... може да е бил на гледачка и да се е държал мъжки Simple Smile Пожелавам му успех и доходна година,че с таз кола.... мъка, мъка

# 173
# 174
  • Мнения: 624
Само и с ферарито да не стане като с хамъра. Някъде четох, че си го бил взел после.

Не е вярно.

# 175
  • Мнения: 2 013
като се замисля това награда ли е или наказание. Подръжката на такава кола е ултра скъпа,а до колкото съм запозната Метин няма средствата да я потдържа. За продажба ще е малко трудна, освен ако не я даде на половин цена което не я прави и тогава на поносима цена. Та си мисля че ако я бяха дали на Лилито то поне тя щеше да намери начин да я потдържа.
Направи ми впечатление,че когато обявиха резултатите от  зрителското гласуване Метин изобщо не остана изненадан.... може да е бил на гледачка и да се е държал мъжки Simple Smile Пожелавам му успех и доходна година,че с таз кола.... мъка, мъка

Метин в интервюто си със Слави каза, че сигурно ще я продаде. Самият Слави веднъж каза, че съзнава, че който и да я спечели, ще я продаде. Дори и да е платено каското за т.г., за догодина ще трябва сам да се бръкне, а това са хиляди левове - трябва да си наистина богат, за да караш подобна кола. Предполагам, че самият Слави ще намери купувач - и на половин цена да е, пак е добра сума.

# 176
  • Мнения: 4 371
Вчера го изпуснах, много ме е яд. Прибрах се в 10 и си викам има още половин час, а то какво излезе.
Какви награди е давал Слави допълнително? Много ме е яд, че не спечели Самоел. От всякъде наградата беше за него.

# 177
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
От тук може да гледка  кой к'во е изтървал  Rolling Eyes  http://www.neterra.tv/bg/
 
не знам какво става с тази нетера  Confused
върху всичките икони ми седи по едно катинарче и не се отварят newsm78

А с регистрация пак ли има катинарче?

# 178
  • Мнения: 5 140
И аз изпуснах Живко....изобщо всички бяха готини.
Най ми харесаха танците на Евгени, Самоел, Лилия, Метин.

Честито на Метин!  bouquet

# 179
  • Мнения: 7 128
Вчера го изпуснах, много ме е яд. Прибрах се в 10 и си викам има още половин час, а то какво излезе.
Какви награди е давал Слави допълнително? Много ме е яд, че не спечели Самоел. От всякъде наградата беше за него.
Не Слави, а ЛевИнс и фирмата, от която е Ферари-то.
Почивка за Кирил в Банско. Алина стана рекламно лице на нещо си. На Евгени предложиха работа в застрахователното дружество, защото бил имал ценз за застраховател.
И всички щели да участват в турнето на предаването през лятото.

Общи условия

Активация на акаунт