Отговори
# 30
  • Мнения: 2 238
Мистери- Не и аз се чувствам много зле с тази Невра...
Не знам защо, но сцената с балона много ми е чувствителна... ще кажеш че Ферит е лудо влюбен в нея, че и подарява балони със сърца.... не знам не мога да го възприема просто...
И тъпата сцена с ръката я има....
Просто много ме боли... не знам как ще гледам епизода в петък...

# 31
  • Мнения: 114
Мистери- Не и аз се чувствам много зле с тази Невра...
Не знам защо, но сцената с балона много ми е чувствителна... ще кажеш че Ферит е лудо влюбен в нея, че и подарява балони със сърца.... не знам не мога да го възприема просто...
И тъпата сцена с ръката я има....
Просто много ме боли... не знам как ще гледам епизода в петък...

Ако Невра е организирала тази среща на харема, нищо чудно да си поиска балон за да види реакцията на Сейран.

# 32
  • София
  • Мнения: 1 770
Аз мислех да гледам само края на серията, но още и това не съм решила. Със сигурност дори и да си я пусна в петък, ще е след всички нейни сцени.
Не мога да разбера как си представят, че ще се борят с конкуренцията с всички тези жени на Ферит. Сейран колко екранно време ще има пак....

# 33
  • Мнения: 1 069
И аз понякога се питам само аз ли искам СейФер 😃,дори сериите, които ни се струваха скучни в началото на втори сезон ми се струват рай в момента на базата на новите епизоди. Много голям батак стана в новите епизоди,и тъпото е ,че ще спасят може би СейФер,но на финала я с отворен край,я с някъв "щастлив финал". Наистина другите сериали например този новия с Чачо ще ги смажат,дори шербета ще ги бие още ,ако не направят нещо въпроса сценаристите и Онур. Стига са си живели в измисления им свят.

# 34
  • Мнения: 1 154
MysteryG,
Не си само ти. Всички сме чувствителни и не можем равнодушно да гледаме
как се увъртат разни мадами около Ферит. Още повече това да става пред
очите на жена му.
Ядосана съм на Ферит за отношението му към Невра. Не е само желанието
за магазина. Той си е чапкънин и това е.
Как пък непрекъснато мъкне това момиче на обеди, вечери, подаръци...
Нито веднъж не изведе официално Сейран на подобни прояви.
Отидоха на закуска и във фитнеса веднъж и там какво ли не се случи.
То не беше присъствието на Пелин, някаква ревност която стигна до бой,
целувката на пияната Суна и т.н.
Нямаха спокоен и романтичен семеен живот. Винаги имаше нечие присъствие
и то за нарушаване на семейната идилия. И както Ферид веднъж каза:
И в края на деня ние пак излизахме виновни.

# 35
  • София
  • Мнения: 30 147
Скачам в новата тема и фраг 2.
Само на мен ли цялата тази пародия не ми действа емоционално? Ферит, Невра, Пелин, Сейран ......последният да затвори вратата на харема, в МОЛ-а. Що не се приберат в ялъто, да извикат Султан, онази от фитнеса и момичето от епизод 1, и да си направят списък. Всеки ден от седмицата Феро бей уважава една и така докато ги извърти. Неделя почива, за да възстанови. Да им направи по няколко деца и да си ги гледат задружно. Орхан да събере Гюлгюн, Иффакат, Дафне и тази младата, да притичва от стая в стая и готово. Дедето доволно да потрива ръце и всичко топ. То пък не е чудо невиждано. Суна да бяга ту при Кая, ту при Абидин, за да не остане капо. И ей ти го нА "Женкарят от имението". Дедето остава само с Хатуч, ама на тези години му е достатъчно вълнението.

# 36
  • Мнения: 1 154
Мишенце, ама много хубаво го спретна  имението на Женкаря.
От цялата работа дедето ще се радва на безброй наследници
и ако не му треперят ръцете и коленете ще ги дундурика.
Смях и яд към сценаристите, че съсипаха една хубава семейна история,
която в първи сезон се гледаше на един дъх.

Що за идея и замисъл е да се спретне сцената в мола пред очите на Сейран.
Не стига ,че Ферит е с новата, но ще дойде и метресата да вдига скандал.
Как се прощават подобни унижения. С какви очи и оправдания ще излезе
Ферит при следващото събиране, ако въобще има такова.
Не ми се мисли Сейран как ще прости всичко това.
Мноого станаха нараняванията на това момиче.
Вече не може да има доверие след предателство, уважение след обида,
приятелство след любов! 🤔🤔🤔

Последна редакция: вт, 16 яну 2024, 02:51 от Екатерина Павлова

# 37
  • Мнения: 810
Как пък непрекъснато мъкне това момиче на обеди, вечери, подаръци...
Нито веднъж не изведе официално Сейран на подобни прояви.
Отидоха на закуска и във фитнеса веднъж и там какво ли не се случи."


Защото има цел и целта към всяка една от тях е различна.

# 38
  • Мнения: 224
Скачам в новата тема и фраг 2.
Само на мен ли цялата тази пародия не ми действа емоционално? Ферит, Невра, Пелин, Сейран ......последният да затвори вратата на харема, в МОЛ-а. Що не се приберат в ялъто, да извикат Султан, онази от фитнеса и момичето от епизод 1, и да си направят списък. Всеки ден от седмицата Феро бей уважава една и така докато ги извърти. Неделя почива, за да възстанови. Да им направи по няколко деца и да си ги гледат задружно. Орхан да събере Гюлгюн, Иффакат, Дафне и тази младата, да притичва от стая в стая и готово. Дедето доволно да потрива ръце и всичко топ. То пък не е чудо невиждано. Суна да бяга ту при Кая, ту при Абидин, за да не остане капо. И ей ти го нА "Женкарят от имението". Дедето остава само с Хатуч, ама на тези години му е достатъчно вълнението.


Скрит текст:
Smiling ImpРазврата през вековете е бил  разпостранен при най-бедните и най-богатите
Rolling EyesМорала и благоприличието за  останалите

Dizzy FaceМного интересно описание Astonished
.Прилича на  мюсюлманите   по на юг, при които  ,ако са достатъчно заможни да осигурят  къща   на всяка могат да имат до 4 жени.
Ферит не  е като арабите ,който искат много жени.
Ферит  се интересува от  една  жена  ,ако не се  е влюбила безрезервно в него.Султан и Пелин отдавна не са обекти за превземане.
За сега  само и Невра Cupidи Сейран Broken Heart все още  са му интересни

# 39
  • Мнения: 5 458
Пелин някой ѝ е докладвал за срещата му с Невра, както по- горе се спомена. Най-много да е Ифакат.
Но не са дали сякаш придвижване на развода.

# 40
  • Мнения: 2 287
Добро утро!
Мистери, благодаря за темата. Чудесно си се справила 👌

Аз още съм тук 🥲



Болката да видиш, че единственият човек, когото ще можеш да обичаш и човекът, който отказваше да те пусне, защото си целият му свят, е продължил живота си без теб, сякаш никога не си била.

# 41
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 816
Джули, Ферит също ще стигне там… Дано не е късно… Но те разбирам - сцената е красива, макар и болезнена, Афра е красива Heart Eyes

# 42
  • Мнения: 2 334
Добро утро!
Да имаме много приятни и споделени моменти в темата:hibiscus:

Писателя едно си знае,едно си бае и във втори сезон. Въпреки това фрагмента изглежда вълнуващо. Дано и епизода е.

# 43
  • Мнения: 230
Добро утро! ☕️
Ферит не е познал Сейран като клоун, и не е нарочно там. Чак толкова умни планове не може да направи. Най-много да планира купуване на балони. Сам ги бърка кашите, ама не е нарочно.

# 44
  • София
  • Мнения: 1 770
Добро утро! ☕️
Ферит не е познал Сейран като клоун, и не е нарочно там. Чак толкова умни планове не може да направи. Най-много да планира купуване на балони. Сам ги бърка кашите, ама не е нарочно.

И аз така мисля, случайно са там, не е организирано от никой. Ще ни показват Сейран колко ще страда като го види. Все едно страда малко до сега.

Скрит текст:
Ще е паралел това в мола, ще говори на тази, че иска да му помогне да повярва в любовта...

Общи условия

Активация на акаунт