Афра С &Мерт Р. Демир в Рибарче/Yali capkini,както и в живота.Проекти и Колеги/Тема 36 /Златно момче

  • 28 632
  • 719
  •   1
Отговори
# 585
  • Мнения: 8 472
Здравейте  Heart
Изгледах  новата серия ,но си чакам и руския превод ,за да разбера всичко. Обаче и така  без превод бих казала ,че епизода ми хареса -натъжи ме няма да ви лъжа ,но в крайна сметка не е ли това което и Сейран и Ферит искаха Thinking
Сейран не иска повече да бъде с Ферит ,не може да му прости лъжите  и на няколко пъти ясно му го каза .Първо пред хотела му каза ,че вече той е като всеки друг за нея ,а после с интервюто тотално скъса всяка възможност за евентуално събиране между тях.
Оказа се ,че Сейран може да прости и да забрави направеното от всеки друг ,но не и от Ферит.С Пелин направо едва ли не не се запрегръщаха и разцелуваха на края  в заведението и още малко ще запразнуват ,че и двете са се спасили от игото на Ферит.Той е лошия ,а Пелин е добрата в тази история .Мдааа той не че е много добър  ама и Пелинчето хич да не е добре играе и изманипулира майсторски Сейран.Не и вярвам ,че  от нея ще стане добър човек и ,че съжалява за нещо. Самотна била ,еми ти си го направи бе момиче ,ти се навря там дето не те искат сега реви.Хукнала с корема си да търси Ферит по молловете и да му държи сметка Angry Не го ли било срам  ,че бил женен и с  бивша дето е бременна от него ,а ходел по чужди.Ееееее да се беше зачудила и да си беше дала сметка  за това преди няколко месеца когато тоя лошия Ферит идваше при тебе и тогава нито него нито тебе не ви беше срам да имате връзка при условие ,че човека е женен .
Сцената между Пелин и Ферит,той като се върна вечерта след Невра е много показателна колко манипулативна е Пелин. Непрекъснато вменява вина на Ферит ,до сега беше лошо бивше гадже ,а сега вече ще бъде и лош бъдещ татко.Мдааа а Пеличето ще бъде една супер трупер страхотна майчица сигурно  Angry Тя вместо  да си седи и да си гледа бременността  не се спря да злобее и да плете интриги  има наглостта да казва ,че Ферит е лош.да той е лош ,но и на Пекин никой няма да даде приза нито за добър човек нито пък за добра майка.
Това че Ферит каза на Невра ,че нито брака нито бебето са били по негов избор аз си го тълкува точно с това ,че него никой не го е питал ни за едното ни за другото.Пелин му се появи бременна в 5--ти или  6-ти месец и го постави пред свършен факт,а за него остана само или да приеме или да отхвърли бащинството .Ако го отхвърли какъв човек би бил ,какво би говорило това за него ,за неговия характер  и възпитание Thinking Но и да го приеме по принуда не е вариант за Ферит ,но той въпреки всичко се опитва да постъпи по най-добрия  възможен начин  в тази ситуация. А първия брак на Ферит и Сейран той пак не беше по тяхно желание  затова и те все него визират като нещо което не са искали.А за втория брак него май и двамата са го изтрили от паметта си или   поне се опитват и претендират ,че са го направили. И двамата  май си мислят ,че този брак  не е бил истински заради лъжите на Ферит и заради това че Сейран толкова бързо зачерква Ферит от живота си..Но то зачеркването  е следствие на лъжите ама Феро бей му трябва още време да о осмисли този факт.
В сцената между Невра и Ферит в колата като се връщаха от мола  ето там мисля ,че Ферит беше истински и не манипулираше  Невра, и тя точно тогава вече окончателно реши да му даде шанс.Е той се постара да я очарова  ,но на края след като Невра видя  истинския Ферит и може би  и това ,че той се предаде  и реши  да се откаже от свалката я активира пак да го награби да го целува.Ще се види на там какви ще им станат отношенията ,но Ферит сигурно  няма да я трае дълго и като поучи каквото иска ще се опита да се отдалечи ,но дали Невра ше позволи ето това е въпроса.
Кязъм е интересно дали е мъртъв ,като че ли във фрага двете сестри не изглеждаха  толкова опечалени колкото наострени и готови за действие та ще видим и от тук какво ще излезе.
СейФер за сега няма ,но дано Гюнгер скоро пак ни ги върне защото без тях сериала е за никъде и няма нужда да се правят повече  експерименти с фенското търпение.





# 586
  • Мнения: 346
Дано вкарат и някой за Сейран, млад и свеж, ако може и нормален, да са си приятелчета..все повече започват да психясват героите в сериала..дойде ми в повече психо трилъра, нелогичните диалози и обратната психология...
Ок направиха го много сложен сериала ако това е целта, ама предобриха отдавна..
Имам чувството, че за вчерашния епизод всеки от екипа си е дал мнението какво да се случи...така изглеждаше, ще ми дават Ферит и Кая как се лигавят и си играят с цвете...дъно
Тая лигня на Ферит от сладка и чаровна в сезон 1 се превърна в банална и досадна в сезон 2..

# 587
  • Мнения: 235
Еви, и аз искам подобна сцена, но там да е и "трудната" мома НеВра. Чудно ми е как ще утешава с целувки нашият ревльо.


Пак ще цитирам Ферит ,когато  поръчваше на Аби- бъдещата  си любима:
Да не и се налага да тича след който и да е мъж / или плаща с магазин,за нечие внимание/

Невра  /ако отговаря  на  характеристиката за нея/ няма да моли,крещи и вдига скандали  за ничия любов ,внимание или вярност.
Още по-малко би трябвало  за Невра да и  е важен брак/подпис / ,за да   обуздава  и вкарва в правия път, който и да е мъж.

Последна редакция: сб, 20 яну 2024, 15:17 от seungri

# 588
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 935
НевФер forever и да свършва дизито с mutlu son, че да се куртулисаме и ние... Joy

# 589
  • Мнения: 22 238
Рени, чок якънда, бекле Grinning

# 590
  • Мнения: 736
Чакам аз , чакам  да вкарат някой за Сейран - приятелче , каквато е Невра уж за Ферит. И той по приятелски да я води на обяд , да и купува балони , да я целува в колата. Ама искам Феро да гледа , а Невра да гледа него.
Нищо повече , само приятели , да не си помислите нещо друго. Да и помага в бизнеса и да и открие магазин. Ей така , на приятелски начала.
След този момент , ще си гледам вече спокойно всички други  простотии. Да се поръчват , да се гърмят , да се спасяват..... каквото искат.
Ние сме добри консуматори , всичко ще преглътнем и  ще държим рейта на ниво !

Рени , никакво приключване на сериала , докато всеки не си получи заслуженото.

# 591
  • Мнения: 879
Еви, и аз искам подобна сцена, но там да е и "трудната" мома НеВра. Чудно ми е как ще утешава с целувки нашият ревльо.


Пак ще цитирам Ферит ,когато  поръчваше на Аби- бъдещата  си любима:
Да не и се налага да тича след който и да е мъж / или плаща с магазин,за нечие внимание/

Невра  /ако отговаря  на  характеристиката за нея/ няма да моли,крещи и вдига скандали  за ничия любов ,внимание или вярност.
Още по-малко би трябвало  за Невра да и  е важен брак/подпис / ,за да   обуздава  и вкарва в правия път, който и да е мъж.


За Невра, като че ли мисля същото и ще вкарам една сентенция:
"Правдивостта, решителността, смелостта, сърдечната добрина: тези качества също пленяват жената.....Често пъти глупците имат повече успех сред жените, отколкото духовитите хора. В живота се срещат бракове по любов между груби, глупави, но здрави мъже и нежни, впечатлителни, образовани и надарени с вкус девойки".

# 592
  • Мнения: 235
За да  я пребъде всяка връзка като НеФер освен разбирателство трябва  и огън/страст,любов/,но такъв огън ,който да топли къщата в камината
При Сайфер  няма  разбирателство  ,а огъня се превърна  в  пожар ,който  изгори къщата.
НО
Фандома няма да позволи НеФер  и по-комшийски ще следват трагедии

Последна редакция: сб, 20 яну 2024, 15:47 от seungri

# 593
  • Мнения: 879
„Някой винаги чака някого, а другия никога не се завръща у дома. Винаги някой обича някого малко повече, отколкото е обичан и след време този някой изпитва желание да унищожи другия, за да не му причинява болка.”

# 594
  • Мнения: 346
Обаче са си хитри от продукцията, знаят, че епизода е слаб и затова още от началото пускат кукичката с Кязъм за да гледат хората едва ли не по-внимателно как се е стигнало до тук...същото и в реала харесаната снимка на Афра, която вече е изтрита..работят ни по много начини, ам не сме глупави
Имам две версии за края на сезона..или ще ги бъдат СейФер, или Ферит ще се самоубие..и то не от любов, а от това, че е заложил навсякъде на грешното, изгорял е в собствената си игра, загубил тотално връзка със себе си и всичко, което го прави истински..

# 595
  • Мнения: 3 478
Най-големият проблем в една връзка  е , когато единият иска да промени другият. Сейран няколко пъти казваше на Ферит, че трябва да се промени и той се опитваше да го прави и го правеше. От нейните страхове, гордост и гняв тя не разбра, кога трябваше да спре ,да иска ,да го промени. Но младостта е глупава. Проблемът, че всеки я караше да се примири, а не да разбере другата страна, тоест Ферит.
Пелин в началото, за да го има се е съгласявала на всичко, като не е искала да го променя. Сега виждаме какво излиза и от нея - желание да го промени. В техният разговор, когато тя го чакаше през нощта, започна да го напада
и да иска той да прави нещо, както тя го разбира, тоест да бъде с нея и детето им.  Започна да го напада, че няма да е добър баща, а напротив ще е лош като Орхан и нейния баща. Ферит, тогава й каза нещо много вярно, че те никога не са си говорили дали той иска да стане баща. Просълзяването му отново е следствие на упреците на другата страна в унисон с разбиранията на тази страна, без да се има предвид неговото желание. Много тънки моменти, но основни за взаимоотношенията на всяка двойка. Всяка от двете и Сейран и Пелин искат нещо от него, тоест той да се промени по техните разбирания.  Всъщност такова беше и желанието на дядо му, когато го ожениха насила за Сейран, че той трябва да бъде променен, разбирайте го опитомен в брака, но всеки го разбираше по неговия начин това опитомяване, а никой не разбра какво иска той и какъв е той по душа. Ферит лъжеше, защото всеки му вменяваше някакво поведение, различно от неговия вътрешен свят и той трябваше да балансира и то манипулирайки. Нямаше и няма друг изход.
Затова правеше всякакви глупости. Много е трудно да носиш известно име и същевременно да намериш своето аз, извън това име. Той иска точно това. Ще видим дали и как ще го постигне. В момента все още се изтъква, че е Корхан и няма как да избяга от тази фамилия. Притиснат е отвсякъде и най-вече от Кая, който също е  наследник на фамилията. Много му е трудно на Ферит. Разбирам го и му съчувствам. А младата му възраст му играе лоши шеги, но ще бъде донякога.
Все повече ставам защитник на Ферит и неговата чувствителна и бореща се душа. Не го намирам за тъпак, а напротив.
А какъв е неговият вътрешен свят?

# 596
  • Мнения: 1 981
https://turkrutv1.com/zimorodok-54-seriya.html#frag_2_(subtitry)

Гледам серията с руски субтитри. Много хубав и трогателен беше разговора между Ферит и Орхан, просълзих се.

# 597
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 935
Разговорът между Абидин и Ферит в 53 епизод, в който разбираме каква девойка иска Феро бей:

- Аби, искам да ми намериш най-сладкото, най-труднодостъпното момиче в този бизнес, след което всички тичат. Трябва да ми намериш момичето, от което най-много се интересува пресата и прочие. Окей?
- Какви ги говориш, Ферит? Женен си, вкъщи те чака бременна бившата ти възлюбена. Какво ще правиш с момичето? Ненормален ли си? Каква е целта ти?
- Ще я влюбя в себе си! Трябва да ми намериш момиче, което ще възстанови името ми, което госпожа Сейран си мисли, че е изравнила със земята/унищожила. Но трябва да е добро момиче! Семейството ѝ да е [добро] и прочие… Окей?
- Ферит, ти вече съвсем започна да говориш глупости! За работа говориш, за момиче говориш… Слушай, кълна се, че ще спра колата и ще ти вкарам няколко!
- Това също е работа, Аби! На път съм да убедя дядо си. Ще създам своя марка. И за рекламата на тази марка, ще използвам това момиче, ако спреш да ме разпитваш. И за нея това ще супер. Ще бъде заедно с Ферит Корхан. Лошо ли е? Този път Сейран направи такава глупост, Аби, че ще ми е много трудно да оправя нещата. Ще разкажа нова история на хората. Трябва да променя цялото възприятие и дневен ред. В същото време, трябва да представя марката си.
- Ти май си сериозно решен…
- Толкова колкото никога не съм бил. Направи това, което ти казах, остави другото на мен.
- Добре, а ти, Ферит? Как ще се чувстваш след всичко случило се? Според теб какви ще са отношенията ти със самия теб?
- Отношенията ми със самия мен ще са добре, само ако разчистя всичко това, Аби. А дотогава - всички средства и начини са позволени. Направи това, което ти казах, остави другото на мен.

Последна редакция: сб, 20 яну 2024, 17:10 от Reni 🧿

# 598
  • Мнения: 844
При появата на Сейран в живота му, Ферит почна да открива вътрешния си свят. Преди нея по-скоро се е лутал безцелно или желанията му са били потиснати, някъде навътре в него, защото както винаги каквото каже дедето на вечерната маса, то ще бъде. Речено сторено.

# 599

Общи условия

Активация на акаунт