Форми за мъфини

  • 2 387
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 106
Благодаря marabu ! На пръв поглед ми заприличаха на хартиени, но като се загледа човек си личи че не са. Много са хубави  Simple Smile.

# 16
  • Мнения: 2 040
Аз също си търся такива форми, но за сега безуспешно, даже мин. седмица питах в един магазин при нас и ми казаха, че такова нещо не са докарвали никога и незнаят какво е ..
А кои са най- добри - силиконовите или тефлоновите?

# 17
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Аз имам силиконови и съм много доволна-не залепват и се вадят много лесно Peace.
Във Варна има един магазин на Солинген точно до сфетофара на Нептун- там ила и силиконови, и тефлонови в най-различни големини и форми.

# 18
  • на брега на Дунав
  • Мнения: 1 571
Вярно е, че силиконът не позволява печене над 220*, но и мъфините не се пекат на по-висока Т.

Корнелия, ако искаш да ти взема форма от Метро и да ти я пратя. Формите са за 12 бр. Утре пак ще ходя и мога да проверя цената. Пиши ми на ЛС! Аз имам такава форма, ползвам я повече от половин година, не залепва, добра е.
Hug Hug Hug Hug Hug Благодаря за предложението! За съжаление  doh , аз вчера се отплеснах и не влязох да видя дали някой ми е отговорил (за което вече  Banghead ), а очевидно днес сладка хапчице ти се вече в Метро.  Weary. Все пак ще ти напиша ЛС  Blush
Зори благодаря ти заразяснението. И ти искаш да кажеш, че за тази голяма форма си дала 6 лв, а аз тук за половината на тази 8 лв  Shocked:. Ще се търси голяма форма значи, само дано ме огрее на по-приемлива цена. Благодаря още веднъж    bouquet

Последна редакция: нд, 04 фев 2007, 16:19 от korneliia_h

# 19
  • Мнения: 47 990
в т-маркет в момента има форма за мъфини, за 12 броя за 5 лева, който няма, да тича да си купи

# 20
  • Мнения: 376
Момичета , какви са цените на формите в БГбазара ???  Аз ли не ги видях ??

# 21
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Купих форми от Метро за 8лв и нещо, 12 гнезда. Много съм доволна, лесно се вадят и без да се мажат с мазнина.

# 22
  • под тепетата
  • Мнения: 9 308
Зарибихте ме с тия мъфини.След тичане по магазините, след обяснения какво е това  Shocked, успях да намеря само в магазина за 1лв. 6 гнезда -3лв от някаква метална материя, имитираща тефлон, а хартиени не намерих никъде.Сега ще ровя за рецепти и почвам.
 Имам само един въпрос  - докъде се пълнят формите,предполагам 2/3, за да има място като бухнат нагоре.

# 23
  • София
  • Мнения: 971
А силиконови или тефлонови са там?

# 24
  • под тепетата
  • Мнения: 9 308
тефлонови,опекох ги-станаха много вкусни и апетитни на вид.Зор видях докато ги изкарам.Или защото формата е нова (бях я намазнила и набрашнила предварително), или защото материалът и е менте. Не се предавам,пак ще пробвам. А ще търся и хартиени подложки.
 Преди малко ходих и до Т-маркет, там има 12 броя за 5 лв -тефлонови.

Последна редакция: сб, 05 май 2007, 20:37 от bilqna_69

Общи условия

Активация на акаунт