Спонтанен аборт без никакво кървене

  • 605
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4
Здравейте в събота 13.01.2024г.  разбрах че съм направила спонтанен аборт тъй като ходих на лекар и ми съобщиха тази новина, но се притеснявам че все още не е тръгнало кръв, а имам силни болки в областта на корема и кръста.

# 1
  • София
  • Мнения: 13 153
Това е т.нар. задържан аборт. Още утре иди на лекар и настоявай да предприемат мерки, защото има опасност да получиш инфекция или обилен кръвоизлив, както и допълнителни проблеми.
Защо лекарят, който установи загубата, не предприе нищо?

# 2
  • Мнения: 4
Защото каза че те първа ще има кървене и да не се притеснявам, но мина доста време

# 3
  • София
  • Мнения: 13 153
Ако кървенето не настъпи до 48 часа от установяването, че плодът е загинал, започва да се води задържан аборт и наистина може да прокървиш сериозно, но пак да не изхвърлиш плода.
Отивай още сега на лекар.
Няма да ти разказвам случки с личен и чужд опит (точно заради такива лекари,дето не си довършват работата) и да те плаша, но вземи мерки. Опасно е за теб.

# 4
  • Мнения: 26
Здравейте.Миналата седмица бях на преглед и установиха 6г.с плюс 4 дни.Днес отново бях на друг  лекар и установиха ablacio chorii 14/11mm , отлепяне на плодния сак.Водят ме 6 г.с.Изписаха ми утрогестан и но-шпа.Какви са шансовете да задържа плода,голямо ли е отлепването и защо седмицата не е 7г.с както трябва даа е , а 6г.с?

Общи условия

Активация на акаунт