🍀Градината на Демет Йоздемир - Тема № 7 за обсъждане🍀

  • 58 342
  • 497
  •   2
Отговори
# 225
  • Мнения: 1 328
И след сватбата може да е интересно, така че ние сме готови за Любовни тактики 3. Smile

"Farah продължава международното си пътешествие, като сега пристига в „Series Mania“ в Лил, Франция на 17 март. Още една страхотна възможност за покупка за региона."

# 226
  • София
  • Мнения: 550
И след сватбата може да е интересно, така че ние сме готови за Любовни тактики 3. Smile

"Farah продължава международното си пътешествие, като сега пристига в „Series Mania“ в Лил, Франция на 17 март. Още една страхотна възможност за покупка за региона."


       ,,FARAH,, Може и да продължава международното си пътешествие,но пък и затъмнението за сериала в Турция  също продължава.И преди съм споделяла,че нямам познания да намирам като вас новини,но все пак почти за всеки сериал е имало я интервю',я фотосесия ,само за този не.Мислех ,че поне испанците като са го закупили,може и да са направили някакво и да го пуснат ,щом почне излъчването в Испания,оказаха се напразни надеждите ми. А и самата Демет спомена,че скоро ще видим за какво е била в Италия,засега и това не видяхме. Добре поне, че момичетата на Енгин ни дадоха превода,всяка си прави собствени припомняния когато реши.
       И не ви ли се струва доста време мълчанието за работните планове и на Демет и на Енгин.

Последна редакция: ср, 13 мар 2024, 18:25 от Leddel

# 227
  • Мнения: 2 546
Липсата на новини покрай Енгин е в кръга на нещата. Мълчанието покрай Демет е по-странно. Останах разочарована от липсата на интервю и снимки за списание.  Все се надявах да има, но уви.

Дано скоро ни изненадат с нови проекти. Защо пък не с  общ проект?  Някоя комедия за дигитална платформа Hug

# 228
  • Мнения: 3 271
Някъде четох, че снимките за Elle Италия ще излезнат в края на месеца. Не знам колко е вярно Rolling Eyes

Медийната пауза на Демет в момента е ок, все пак това да си постоянно под прожекторите е адски изхабяващо. Пък и тя не е изчезнала напълно, просто разреди изявите.



Рекламен подарък за Саадет с посланието:

„Скъпа Саадет, веднага разпознавам истински щастливата жена. От собствения си опит го знам Simple Smile Тази кутия е за тези жени, които са щастливи, въпреки всичко и всички! Нека винаги продължаваме да правим себе си щастливи, без отказване Simple Smile

Оставям те насаме с Browni Intense. Целувам те,
Демет"

# 229
  • София
  • Мнения: 550
Аз също съм ,,ЗА,, по малко изяви на Демет.Не е нужно всичко което преживява да е на показ,иначе сама си създава теми по които да я дъвчат. Но тя обикновено ,дори преди да е свършил даден проект има запланувани други,а сега нищо не се чува.Може би се двоуми,сигурно е избрала нещо ,но няма план кога ще почне и затова си мълчи.

# 230
  • Мнения: 1 328
Демет има 24 публикации за два месеца и половина /от 1-ви януари/ в Инстаграм, редовно качва и истории. Видяхме я на разни събития, пътувания, в заведения,...Интервюта също имаше. Май само я набеждаваме! Smiley Не си спомням да е съобщавала нещо предварително.

# 231
# 232
  • Мнения: 1 328
От феновете на РП: Laughing
https://www.instagram.com/p/C4fkqkhI-PR/

===========================


А ние имаме FaHir Smile

Последна редакция: чт, 14 мар 2024, 14:41 от Florale

# 233
  • София
  • Мнения: 550
Чудесни снимки.Тема,,В очакване на лятото.Комбинацията от голи крака с поло пуловер е не само интересна ,но и привличаща.Като се има предвид,че и Енгин е сложил снимки -на брега,, ,може пък и да са се засрамили  и със страшно закъснение ,но да ни поднесат една фотосесия на Фахир.
   А ние очакваме след заслужената почивка ,новата работа,без значение - драма,комедия,дедективска или любовна история,просто нова роля и ново вълнение, Приятна почивка ,а защо не пред екрана .

# 234
  • Мнения: 1 328
Leddel,  Adim Farah вече беше излъчен в Турция, така че фотосесия на Fahir  там няма да видим. Ще чакаме интервю при Силвето от Верисимо, но за излъчване в Италия още не се споменава.

Тази жена е направо феноменална!

# 235
  • Мнения: 3 271
И продължава:





Както вече информирах, DEK ще се излъчва в Парагвай от 18 март, но също така и в Словения, където ще е със заглавие "Фатална любов":



https://www.infomiks.si/ibrahim-o-svojem-izgledu-in-demet-soigra … -usodna-ljubezen/

Каквото и да си говорим, в последните години DEK е една от най-продавани турски продукции Kissing Smiling Eyes

# 236
  • Мнения: 1 328
Изключителна Демет!


Енгин на 30-тата минута вече беше харесал публикацията /аз я видях тогава/. Забелязвам, че ако ще слага лайк /а той подбира/, то е почти веднага. Следи си много инстаграма.

Да не съм ви чула да се оплаквате Wink, Демет не спира да споделя:

Последна редакция: пт, 15 мар 2024, 18:28 от Florale

# 237
  • Мнения: 3 271
Демет не спира да споделя:

Така е Stuck Out Tongue



Остава да разберем и какъв смисъл влага в този лък Kissing (днес два пъти го използва).


А чак сега забелязах една публикация в Х, която Демет е харесала миналата седмица. Нося я, защото съм абсолютно съгласна с нея и смятам, че обяснява много неща...



Неблагодарност - попитайте човека, който говори лошо за мен, какви добрини съм правил за него.

# 238
  • Мнения: 1 328
Остава да разберем и какъв смисъл влага в този лък (днес два пъти го използва).
Даже 3.
Е как, тя много обича стрелба с лък, това е спорта на нейния род, от дядо на дядо.....

Последна редакция: сб, 16 мар 2024, 00:02 от Florale

# 239
  • Мнения: 3 271
И днес продължаваме Hearts

Общи условия

Активация на акаунт