Yves Rocher-Ив Роше

  • 21 129
  • 50
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 229
Понеже няколко души казаха че са използвали тоалетните им води, някой има ли от серията Les Plaisirs Nature? И коя ви харесва най-много - ванилия, малина, къпина, круша, кокос или праскова? Grinning

# 16
  • Мнения: 3 251
Ползвах ето тази спирала и не съм доволна . Преди години бях си купила пак една от серията"Клошар" и пак останах недоволна - ронят се и падат , или може би ,защото ползвах такава преди и след това на "Диор", към която само със суперлативи мога да говоря.

# 17
  • Мнения: 985
Ползвам парфюм на Ив Роше. Имам спирала, молив за очи и руж от серията YRIA. Харесвах сферичките за вана. Особено тази с аромат на ванилия. А, да не забравя- мус за измиване на лицето, който наистина се оказа хубав и икономичен, точно както ми обещаха в магазина.

# 18
  • Мнения: 27 524
Ползвала съм доста. За цените им - не ми допадат. Среден клас са, за същите пари ще си купя много по-хубави.

# 19
  • Мнения: 4 629
Използвала съм доста неща и съм доволна от всичките. Позвала съм кремове, тоници, шампоани, парфюм,  лосиони за тяло, сенки, червила, балсами за устни

# 20
  • Мнения: 601
Ползвала съм различни продукти. Но най-доволна съм от бялата козметика - околоочен Inositol  и дневен от зелената серия Bio Specific. Определено останалите продукти, които съм си купувала /моливи, очна линия, някакъв тоник, тоалетно мляко, серията за крака, червило/ не са ми правили особено впечатление.

# 21
  • Мнения: 1 176
Единственото което съм ползвала е едно червило,купих го съвсем случайно.Наскоро получих по пощата талони за подарък-червило и право на закупуване на 2 beauty products с 50 % отстъпка.Какво бихте ме посъветвали да си взема?Примерно кои два продукта наистина си заслужават?Иска ми се да съм се насочила към нещо определено,а не да се чудя на място какво да избера.Разчитам на съветите ви.А отговорите ви биха били полезни и на авторката на темата.Извинявям се на  Лисана,че използвам нейната тема за моите въпроси.

# 22
  • Мнения: 3 932
Ето от тези творения на ИР съм определено доволна:





# 23
  • Мнения: 619
Почти цялата ми козметика е на ИВ Роше.
Само от спиралите не съм доволна ,иначе са о.к! Peace

# 24
  Среден клас са, за същите пари ще си купя много по-хубави.
Интересно...,
какви например? newsm78

Аз имам няколко продукта и съм много доволна.

# 25
  • София
  • Мнения: 310
Магазин в София къде имат. На "Витошка" мисля, но къде по-точно. Или къде се продават продуктите им. В Бонжур?  Rolling Eyes

# 26
Имат хубави  продукти.Доволна съм от лосиона за тяло с ванилия

# 27
аз от скоро ползвам душ гел и мляко за дяло с аромат на ванилия и ми допада. Кожата става мека и пухкава. Имам и тоалетно мляко 2 в 1,  е от него съм много доволна.

Сега се чудя newsm78 дали да ползвам шампоаните им. Вие какво ще ме посъветвате?

# 28
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
Аз съм ползвала доста неща и като цяло съм доволна.
Ползвам дневен крем Инозитол в момента, имам маска-скраб с грейпрфут, скраб за тяло ванилия, фдт-мус матиращ, балсам за устни с бадем и антицелулитен крем 3D Slimming. - От тези съм доволна
Неодовлна - душ-геловете не са нищо особено Le Plaisirs, парфюмите ми идват тежки,моливите не са нищо особено, шампоаните никак не са добри. Имах био специфик гел за измиване на лице-пак нищо особено. Като цяло май не си струват парите newsm78

# 29
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
Сега се чудя newsm78 дали да ползвам шампоаните им. Вие какво ще ме посъветвате?
Шампоаните не са нищо особено. ПО-добре си вземи Клоран за тези пари Peace

Общи условия

Активация на акаунт