🦊 ЧААТАЙ УЛУСОЙ 🦊 ТАЛАНТ И ПРОФЕСИОНАЛИЗЪМ 🦊 ПРОЕКТИ, ПАРТНЬОРИ И ПРИЯТЕЛИ 🦊 ТЕМА 3

  • 19 975
  • 737
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 821
За някои екшън сцени, Чаатай явно ползва дубльор. На снимката виждаме двама  еднакво облечени мъже.
Чачо е посочен с пръстче.
Явно дубльора е този, който с такава лекота го изхвърли онзи  през прозореца! Grinning
Боже, колко много хора се мотаят на снимачната площадка! Open Mouth

Ами нормално е според мен. Вложили са една камара пари да му плащат на него и като цяло в сериала. Една контузия може да спре снимките за дърго. Колкото и да го харесвам, той в момента не е в най-добрата си форма, даже ми е малко тромав. Добре е, че са се подсигорили.
А колкото до формата, аз и така си го харесвам, но трябва да съм реалистка. Сега е понатрупал доста мускулна маса, но не е изчистил и съвсем мазнините и е доста тежък. Едно е да падне с 80 сантиметра, друго е със 100. Не знам колко е висок, това прави травмите още по-рисковани. Всъщност знам колко е висок, но ми изглежда още по-висок Wink

# 676
  • Мнения: 6 008
Гери, доста е висок, все пак е модел. За такива сцени винаги има дубльори. Даже и
 сцените с моторите ги снимат с дубльори. Първа и единствена цел е пазене на главните герои от травми. И на мен ми направи впечатление, че е малко тромав, но на фона на това което беше е добре. С дубльор, без дубльор, сцените са яки и аз винаги си представям, че е той.

# 677
  • Мнения: 7 162
О, да! Много добре са направени сцените! Наистина сякаш е той!
Аз така го харесвам.Wink В момента, както казва Гери, си личи, че е тренирал, но все още има малко излишъци. Аз не обичам много скулптурирани фигури, така че харесвам тази негова форма.
И на мен ми изглежда висок.
 Неговата фигура е такава- с много едри бедра, той колкото и да отслабва, те ще си останат същите и винаги ще изглежда малко тромав.

# 678
  • Мнения: 6 008
Нези, не ми казвай, че ако имаше изваяно тяло, ще кажеш че не ти харесва.... Можеш да кажеш, че всякак си го харесваш, ама с изваяно тяло да не ти харесва...не вярвам. Всеки обича естетиката.
Аз да питам, Зафер като го дадоха на Мениджъра означава ли, че е убит или по нататък пак ще се появи?

# 679
  • Мнения: 7 162
Жаки,не го казвам защото е Чачо! Сериозно! Не харесвам тела тип скулптура, наистина. Blush
Харесвам едри, високи (но не прекалено) мъже, с нормална мускулатура и без много излишъци . Grinning



Нали знаеш, на вкус и цвет... Wink

Според мен Зафер няма да го видим вече.
Нали и актьора беше гост и си замина за Германия.

# 680
  • Мнения: 6 008
Епизод 4 трейлър 2 Çağatay Ulusoy АНГЛИЙСКИ СУБТИТРИ 💥💥💥
https://twitter.com/OnlyCagatayU/status/1754707766873030840



Задкадрово

# 681
  • Мнения: 821
Ще оставя това тук. Подозирам, че е от моделките години, а не се разхожда така в метрото.



Аз сега го харесвам повече, защото ми е по-истински. Преди съм коментирала, че не харесвам оплюване на други хора относно външният им вид, защото не знаем те през какво преминават и какво им коства. Иначе той в интервю съм попадала да казва, че знае, че е предразположен към напълняване и предпочита да е е пълен и щастлив, отколкото изтормозен. И че се поддържа с много спорт, а да гладува не иска. Това е много свободно преразказано.

# 682
  • Мнения: 6 008
Ще оставя това тук. Подозирам, че е от моделките години, а не се разхожда така в метрото.



Тук е много готин, а вие ако щете го харесвайте. Аз съм на мнение, че когато си известна личност, трябва да се поддържаш. Бадемджи беше казал в едно интервю, че Чачо само за ядене мисли. Горкия, колко ли гладен сега стои, така че проблемите му са в храната....сладокусен си е човека.

# 683
  • Мнения: 7 162
Сега изгледах трейлъра с английски субтитри. Всеки превежда това,което чува! Grinning
Те пък са превели последното изречение  да отива и да танцува ръка за ръка с него или нещо такова. Joy
Всъщност аз  сега чувам "Не се възгордявай,иди и измъкни любимия си от ръцете им."
Много ми е интересно къде се случва този бой?
Прилича на полиция или коридор на  болница...
Редактирам се,за да кажа, че според мен той е напълнявал само за роля. Иначе си изглежда като нормален мъж.




# 684
  • Мнения: 6 008
Сега изгледах трейлъра с английски субтитри. Всеки превежда това,което чува! Grinning
Те пък са превели последното изречение  да отива и да танцува ръка за ръка с него или нещо такова. Joy
Всъщност аз  сега чувам "Не се възгордявай,иди и измъкни любимия си от ръцете им."
Много ми е интересно къде се случва този бой?
Прилича на полиция или коридор на  болница...

Ти пък Нези, не се вталясвай, аз какви смешни преводи видях...ум да ти зайде Joy
На мен ми прилича на болница с тия червни линии

# 685
  • Мнения: 7 162
Просто ми стана смешно.Hands V
Иначе и на мен повече на болница ми прилича.
Да не би Яамур да ражда и затова всички да са там?

# 686
  • Мнения: 821
Според мен е болница. Малко ми е притеснено за сестрата, защото още и е твърде рано да ражда. Май нямаше 7 месец още. А и не е ясно на нея изобщо какво и стана. Аз през живота си не съм припадала, а по филмите хората припадат от стрес и притеснение. И си остават припаднали. То и бременност диагностицират с припадък. Да стискам палци и да не ми се случва да губя съзнание.

На Енвер бащата мисля, че няма да хареса булката и семейството и. Те сватба ще видят през крив макарон. Поне не и с благословия. Той и Планината не ми се вярва да даде сестра си на мафиот, та дори и бременна. Аз мисля, че и бащата знае за нея и затова са се скарали с майката.

# 687
  • Мнения: 6 008
Просто ми стана смешно.Hands V
Иначе и на мен повече на болница ми прилича.
Да не би Яамур да ражда и затова всички да са там?
Малеее, представяш ли си?
Ужас, в тая бъркотия да раждаш.

# 688
# 689
  • Мнения: 6 008
Това не мога да не го повторя Sunglasses Stuck Out Tongue Winking Eye



Станаха ясни кои са най-обсъжданите продукции на екрана през седмицата 29 януари – 4 февруари!

Общи условия

Активация на акаунт