Високата талия идвала на мода?

  • 4 064
  • 81
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 4 053

тези дънки изглеждат ужасно  Sick

даже много ужасно smile3555

# 46
  • Мнения: 8 505
Рокли не нося.Панталон и пола с висока талия не бих обула Stop

# 47
  • Мнения: 1 734
Мисля, че за висока талия се изисква идеала фигура  Thinking , хм... който може да си го позволи да носи, аз не мога...

# 48
  • Мнения: 7 723
Е, поне можем да сме спокойни, че мъжете ни ще спрат да гледат по чуждите д*пета  Laughing

# 49
  • Мнения: 803
Хич не ми харесва високата талия при панталоните. И само защото излизат на мода, няма да си купувам. Все пак човек първо трябва да се съобразява с тялото си. Генетично имам по-широк таз. Слаба съм (171/57), обаче няма как да изглеждам добре в панталон с висока талия. Така че, ще си нося дънките с ниска талия и ще си свиркам с кеф Sunglasses

# 50
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Много се радвам Grinning! Така и не ми хареса модата с ниската талия ooooh!...

# 51
  • Мнения: 2 229


тези дънки изглеждат ужасно  Sick


Ама ризата е страхотна! Crazy Само не така "загащена" де. Laughing

# 52
  • Мнения: 2 530
Ми да заповяда тази мода, все ще намеря нещо с което да се харесвам  Laughing  Party

# 53
  • Мнения: 565
Някои неща ми харесват с висока талия. Имам пола с такава талия от миналата пролет(горе долу тогава излязоха на мода) - тясна, до под коляното. Много стилно стои и си я харесвам. За дънки - не.  Peace  Simple Smile

# 54
  • София
  • Мнения: 7 098
Ти пък къде ще си демоде, хем си висока, хем си слаба ще си си супер.

Демоде ще съм, поне засега, защото нещо не ми се носят такива панталони... ooooh!


тези дънки изглеждат ужасно  Sick

 Stop

# 55
  • Мнения: 7 186

Хем дълбоки, хем широки Shocked

# 56
  • Мнения: 4 473
Аз такова нещо нямам намерение да нося  Naughty
Най-мразя да ходя загащена до под мишницата и смятам да бойкотирам таз годишната, минало годишната и коя да е мода с висока талия, ще си ходя демоде пък  Whistling

Това е и моето мнение. Peace Да идва каквото ще - аз панталон/дънки с висока талия няма да сложа. Crossing Arms

# 57
  • Мнения: 6 648
И аз май трудно ще свикна с панталоните с висока талия ,но не се заричам ,че няма да нося.

# 58
  • Мнения: 156
Тук още от миналата пролет високите талии са на мода. Според мен първо трябва да пробвате такава дрешка, ще останете изненади от невероятния силует, който придава. Пък после отсичайте дали ви харесва или не.  Аз миналата година си купих разкошен панталон с висока талия, широк колан и широки крачоли и мнооого си харесвам. Не съм с идеално тяло, но съм висока и дългокрака и по всеобщо мнение панталонът ми седеше адски елегантно. Жалко, че тази година няма да мога да нося такива дрешки, защото съм с бременно коремче  Grinning
P.S. Ето ви например един look с висока талия, който бих носила с удоволствие:
http://www.clubmonaco.com/012007/w1.asp

Последна редакция: нд, 04 фев 2007, 23:42 от In4

# 59
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
ура! най-после; аз с ниска талия съм ужасна;
конструкцията на тялото ми е такава, че
дрехи с ниска талия не ми стоят добре. А и честно казано не ми и харесва.

хи-хи, искам да ги видя тез мацки, които се заричат какво няма да сложат - дали няма да са едни от първите, закупили си и облекли таквиз одежди Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт