Бременност и изневяра ,моля спешен съвет

  • 5 381
  • 50
  •   1
Отговори
# 45
  • Виена
  • Мнения: 1 247
Боже, мили, mnogo tyjna!
Наистина ли вярваш, че са били само целувки??? Просто се мобилизирай и проумей, че най-важни сте ти и бебето! Плачел той! Плазмодият, за който разказах по-горе, пък се напиваше като говедо и ми се кълнеше колко много ме обичал. И той висеше по чатовете като малоумен и ми обясняваше, че те го разбирали, а аз не. Повярвай, че шаблонът на оправданието е винаги един и същ! Аз стигах до там да си говоря с идиота в чат без да знае, че съм аз, с единствената надежда да разбера какво му е в душата, кое не мога да изслушам аз и той намира събеседници  в нета за несподелените вкъщи мисли. Така го разбрах колко е плитък и елементарен! И как е заучил няколко фрази, с които си въобразява, че оркестърът свири "туш" само като ги пробута на мацките. Това му бяха "дълбоките вопли", които аз не разбирах с бременния си мозък!
Съжалявам, че съм така крайна и не вярвам в максимата, че всеки заслужава втори шанс. Но не мога да бъда безучастна, когато разбера как една бъдеща майка страда само защото е номинирала неподходящия човек за баща на детето си. Ако видиш индикации, че "старата песен се поема на нов глас", махай се, спасявай себе си и съкровището, което носиш под сърцето си! Трудно е, когато го обичаш, знам! Но мъката, с която допуснах да се бележи живота ми, е несравнима! Затова си позволявам, споделяйки личен опит, да подчертая кое трябва да бъде приоритет...

# 46
  • Sofia
  • Мнения: 69
Здравей,mnogo tyjna.
Дьлго обмислях написаното от теб и другите момичета.Наистина в семейството трябва да се правят компромиси,но всичко си има мярка.Трудно се прави компромис с достойнството.Ужасно е когато този компромис доведе до някаква лична трагедия както се е случило с Renny.
Моя случай е малко по-различен.Аз така и не успях да му простя на този човек,който пропиля 12г.от живота ми,опитах се,но това бе агония за душата ми и накрая всичко приключи.
Омьжих се на 19г.Обичах го,а и той мен.Забременях и тогава започнаха проблемите с алкохола.Детето вече се беше родило когато излизанията с приятели по крьчми,игра на комар,закьснения или неприбиране без предупреждение,пилеене на пари му бяха станали хоби.Искам да подчертая-живеехме в моя апартамент,финансово не бях зависима от него,напротив, той работеше при баща ми и получаваше доста пари,за да се грижи за мен и детето.След като ми свьрши майчинството се вьрнах на работа вьв фирмата на родителите ми и финансите поне контролирах аз.С много разговори,разправии и хабене на нерви от моя страна успях да го откажа от комара,но от другите му хобита-НЕ.Бяха минали 6г.от ''брака ни'',правехме основен ремонт и не живеехме у дома.Моят човек явно беше решил че е безопасно да си заведе някоя в моята кьща,да се тьркалят на моите чаршафи, в моето легло.За негова зла участ аз бях решила да проверя какво са свьршили майсторите през деня и така го хванах.Обидата и унижението,които изпитах не мога да забравя.Изгоних ги и двамата на момента и дори си отдьхнах че сьм приключила.На сутринта му бях определила час в който да дойде да си вземе багажа.То като се започнаха едни сьлзи и сополи,обещания и клетви.Така в уговорки и молби мина една седмица и аз пак го приех.Не исках малкото ми момченце да се чувства наранено,никога не сьм позволявала детето да разбере че баща му е идиот.Сега като се замисля това е било оправдание за собственото ми малодушие.Минаха още няколко години,дали ми е изневерявал през това време или не незнам,а и не ме интересува-аз му изневерявах.
Преди 4г.се запознах с настоящия си сьпруг,веднага приключих с онзи господин и сега сьм наистина щастлива и спокойна!Имам две прекрасни деца и най-любящия мьж до себе си!
Пожелавам ти да намериш верния пьт в живота си!

# 47
  • Мнения: 920
Дай му шанс.

# 48
мерси за подкрепата  Hug е поговорихме, дадох шанс, да видим до кога , следващ път съм решила обаче че няма да има , аз не съм ги видяла лично иначе бих бла крайна, засякох само смс-и , не признава да има секс, само целувки с друга предишна, а с тази с смс-ите -само виртуални целувки, абе нямам думи, но бях категорична че ако има повторение това ще е краят, не ме е страх да съм сама, оправям се добре, разбирам свалки в нет-а ама да има граници, била уж само приятелка с която споделял неща с които с мен не може, не го разбирам, явно клишето в обясненията както сте написали се повтаря.Рени мила съжелявам за загубата ти и   се радвам че сега си щастлива Hug
благодаря ви че ме подкрепяте   bouquet

# 49
  • Мнения: 133
Ако моят мъж ми спретне такава простотия .... не знам какво ще му се случи  - направо шут и през вратата и после цялата му рода ще разбере какъв помияр е....  не правя компромиси с доверието, не прощавам предателството и 5деца да имам такъв мъж няма да търпя. живота ми е един и си го ценя и заради  тъпи същества няма да си го съсипвам. а децата ще са по-добре с разделени родители отколкото с такива които едвам се изтрайват!!!
така мисля аз, не изневерявам и не търпя човек до себе си,  който не може да бъде само с една жена.

# 50
  • Виена
  • Мнения: 1 247
mnogo tyjna,
успех и спокойно дочакване на събитието с появата на бебчето!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт