Февруарчета 2024 - Тема 11

  • 26 052
  • 753
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 333
Момичета прекрасни сте ❤️ Да питам тези с тромбофилиите, следи ли се хемостазата след раждането? И колко време долу горе ще слагате хепарин?

# 676
  • София
  • Мнения: 8 606
Бочи, айде стига и ти - щом не идва дракон, значи не е трябвало да е дракон! Никога не можеш да надхитриш съдбата, остана сега и за това да се закахъриш! Вярвай малко в това, което ти се поднася, не само в планираното Wink

Аз спазвам поне два часа отстояние на магнезий и желязо и на желязо от млечни и кофеин. В млечните не се включват яйца (те са си просто яйца) и затова се случва да обядвам яйца. Пия Ферум и даже в самите капсули има Б12 и вит Ц, така че това с желязото и вит Б12 според мен не ще да е вярно и не си пречат.
Сутрин, 30 мин преди закуска, пия Биозин, фолиева и Б12. Бия си Фраксипарина около 9 ч. После със закуската в 9-10 ч взимам вит Д и отскоро магнезий.  Веднага след закуска пия кафето. Към 13 ч (но не по-късно от 14 ч) пия желязото и след 30 мин хапвам. Седобед към 16-17 ч пак пия магнезий със следобедната закуска. Преди лягане в 23-24 ч пия чернодробните хапове и още малко магнезий, ако реша.

Последна редакция: вт, 30 яну 2024, 20:56 от ToniShu

# 677
  • Мнения: 107
Бочи, аз му казах, че искам на 24 - огледална дата, той отсече няма ме, а и е събота. И това беше. Въобще не съм предполагала, че се вълнува от такива неща.

# 678
  • Мнения: 369
Може и да го няма наистина за това да те е отсякъл. Но аз се успокоих защото нумеролога каза че всичко е точно и прехода е дълъг и нее един ден. Иначе ние говорихме за дати заради голямата ми дъщеря и така се стигна до нумеролог , аз също не предполагах

# 679
  • Мнения: 105
Момичета,много сте прекрасни всички,а и е много яко вече да свързваш име и човек с лицето му!❤
Забравих да добавя,че бубката на снимката е Пепси!🤩
Тази е от преди 3 дни.😁

# 680
  • Мнения: 106
Така ли ми се струва или 99,9% ще раждат в Шейново? 🙂

# 681
  • Мнения: 535
Момичета, прекрасни сте всички ❤️❤️❤️

Бочи искрено ме разсмя с Нумерологичната драма 😄
Благодаря от все сърце!

На мен това май ще ми е последната бременна снимка 🫣😄

# 682
  • Мнения: 2 289
Така ли ми се струва или 99,9% ще раждат в Шейново? 🙂

Ако ги розменят поне после лесно ще се оправят нещата тук! 😂😂

# 683
  • Мнения: 369
ааа не се знае дали ще е лесно Wink аз чужди бебета взема ли не давам 😀

# 684
  • Мнения: 3 640
Точно щях да кажа, че зависи кой чие бебе е взел! Недай си Боже при Бочи да е чуждо 😜😜 😂😂😂

# 685
  • София
  • Мнения: 8 606
То да е моето, пък като иде ММ въоръжен, ще я питам дали не го дава Wink

# 686
  • Мнения: 331
Оххх😂😂😂 оправихте ми настроението🤗 Страхотна група сме момичета❤🧡💛💚💙💜

# 687
  • Мнения: leet
С колко красота и позитивна енергия се напълни темата - като за финал! Всички сте прекрасни! ❤🌸

# 688
  • Мнения: 2 289
Отчитам се, че на мен преди малко ми направиха преглед за разкритие и не болеше - предупредих, че най-инвазивното, което ми е правено е цитонамазка и беше леко неприятно - това е. Разкритие нямам, но май тапата ми тръгна да пада и понеже често имах стягания дока ме прати на ме прегледат. Направихме едни тонове - в началото не бяха много окей, после се оправиха. Викат ме след половин час за още едни. Ако всичко е наред и са били лоши поради неправилно отчитане или поставяне се прибирам,.

# 689
  • Мнения: 306
Lygia последният пъти на моите тонове моят и на бебето пулса се бяха смесили и пускахме наново . Стискаме палци - всичко ще бъде наред ♥

Общи условия

Активация на акаунт